ثبت نام تامین کنندگان ورود
ویترین نت
خرید اقساطی
× در حال حاضر هیچ محصولی در این زیر دسته وجود ندارد.
دستگاه چک ویر
۳۰,۰۰۰,۰۰۰ - ۷۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

چک ویر  یا سیستم توزین اتوماتیک ، عمل سنجش وزن محصولات را با سرعت بالا و در حال حرکت انجام میدهد. از این سیستم برای کنترل وزن مواد در حین حرکت به کار می رود . ترکیب دستگاه مذکور با انواع چاپگر ها و یا سیستم های جدا ساز کاربرد فراوانی در صنایع مختلف دارا می باشد . این امر باعث میشود که اولا بابت این عمل در وقت و نیروی انسانی صرفه جویی شود و هم تمام موارد خارج از رنج از چرخه بسته بندی عودت داده شوند. سنجش وزن  امروزه بخش مهمی از تجهیزات را در کارخانه های تولیدی به خود اختصاص داده است.در این  روش محصول بلافاصله بعد از بسته بندی روی کانوایر انتقال قرار گرفته و برای طی مسیر براحتی از این دستگاه عبور کرده و بدون اختصاص زمان برای توزین و سنجش وزن انجام میشود . در روش توزین داینامیک ، توزین در زمان تولید کاملا بی تاثیر است. روش توزین در حرکت یا همان توزین داینامیک ، به تولید کنندگان کمک میکند که در محاسبات زمان تولید محصول زمان دست و پا گیر برای این مهم جز تاخیر در تولید و نتیجتا آمار تولید دخل و تصرفی بوجود نیاید و استقبال از این روش به سرعت افزایش یابد. در واحدهای کنترل کیفیت کارخانجات تولیدی در خصوص دستگاهای کنترلی مستقر در خط تولید، صحت تست و دقت سیستم اندازه گیری و تکرار پذیری تست و آزمون انتهای خط تولید از رتبه اهمیت بسیار بالا برخوردار است.    

دستگاه چک ویر
۱۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه چک ویر برای کنترل وزن مواد در حین حرکت به کار می رود . ترکیب دستگاه مذکور با انواع چاپگر ها و یا سیستم های جدا ساز کاربرد فراوانی در صنایع مختلف دارا می باشد. این دستگاه ها با توجه به ابعاد و وزن محصول، می توانند وزن تا ۵۰۰ محصول در دقیقه را اندازه گیری کرده و محصولات نا مطلوب را از خط تولید خارج کنند. امروزه در کارخانجات تولیدی بسیاری از این دستگاه ها برای اطمینان از صحت وزن کالاهای تولیدی استفاده می گردد. یک روش معمول در به کار گیری چک ویر، توزین کارتن مادر محصولات در انتهای خط بسته بندی و در مقطع ورود به انبار می باشد. در صورت خطای اپراتور یا کارتن پکر،این دستگاه مشخص می نماید چه تعداد محصول در کارتن موجود است و در صورت کمتر یا بیشتر بودن تعداد، چک ویر نشان می دهد که وزن کارتن صحیح نمی باشد و در صورت وجود رجکتور در انتهای دستگاه چک ویر، کارتن به صورت خودکار از خط خارج می گردد. این دستگاه می تواند به عنوان سورتر وزنی محصولات نیز عمل کند. به این صورت که وزن محصول در حال حرکت را اندزه گیری نموده و در انتهای خط چک ویر، ایستگاه های مختلف، محصولاتی با وزن های تعریف شده را جدا نموده و در محل مشخصی از خط تولید یا نوار نقاله نصب شده در امتداد سورتر تخلیه می کنند. چک ویر به طور معمول دارای ۳ نوار نقاله متوالی می باشد. نوار نقاله اول (infeed) محصولات را از هم جدا کرده و به نوار نقاله دوم انتقال می دهد. این نوار نقاله محصولات را وزن می نماید و عملکردی مشابه ترازو دارد. بر روی نوار نقاله انتهایی (outfeed) تجهیزاتی (rejector) نصب شده است که می تواند محصولاتی که وزن آنها صحیح نمی باشند را از خط خارج نماید. کاربردها : صنایع غذایی و نوشیدنی، صنایع داروسازی، آرایشی و بهداشتی، صنایع شوینده و شیمیایی، قطعه سازی، پتروشیمی و به طور کلی تمامی صنایعی که دارای بسته بندی هستند. ویژگی ها : قابلیت تعریف تلرانس جهت تعیین قطعات خارج از محدوده وزنی دارای سیستم فاصله انداز دارای سیستم جداساز برای قطعات سبک تر و سنگین تر از حد مجاز قابلیت چراغ آلارم جهت قطعات خارج از محدوده وزنی

پمپ وکیوم آبی
۲,۹۰۰,۰۰۰ تومان

پمپ وکیوم آب در گردش را می توان یکی از محبوبترین پمپهای وکیوم دانست. کاربرد وسیع این پمپ در صنایع جهت جابجایی انواع گازها و مایعات به علل متعددی از جمله تک محوره بودن، عدم اصطکاک بین قطعات مکانیکی و استهلاک کم پمپ است. اگر مایع در گردش پمپ آب باشد می‌توان تا فشار 33 میلی بار رسید که این فشار همان فشار بخار آب در دمای 15 درجه سانتیگراد است. برای دستیابی به فشارهای پایین‌تر می‌توان از روغن بعنوان مایع در گردش استفاده نمود که فشار نهایی وکیوم پمپ بستگی به فشار بخار روغن مورد استفاده دارد.برای بازدهی بهتر پمپ باید مایع در گردش همواره خنک باشد، قطعات متحرک پمپ را بصورت دوره‌ای بازدید و تعویض نمود. از ترکیب این پمپ با دیگر پمپها مانند اجکتور و روتس و ... می‌توان تا فشار 〖10〗^(-2) میلی بار هم رسید. از خروجی وکیوم پمپ آبی بعنوان کمپرسور گاز نیز می توان استفاده نمود که کاربرد بسیار زیادی درصنایع دارد. مثل گازCO2 کارخانه و گازهای فرآیندی نفت و گاز و همینطور انتقال کلیه مواد اسیدی و بازی که با هیچ پمپ دیگری امکان پذیر نباشد.

دستگاه قرص ساز رومیزی
۱۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه قرص ساز وسیله ای ست مکانیکی که برای فشرده سازی پودر به شکل قرص های هم شکل و هم وزن در سایز و شکل دلخواه با قابلیت درج آرم محصول استفاده می شود. این دستگاه قادر است انواه پودر ها و گرانول های دارویی وخوراکی را به قرص های هم شکل و هم اندازه تبدیل کند برای افزایش ظرفیت تولید امکان ساخت دستگاه به صورت دوپا وجود دارد . این دستگاه برای قرص های چسبنده ، خمیری ، عسلی طراحی شده است که طی سه مرحله خمیر قرص را قالب زنی میکند. از ویژگی های این دستگاه : کم حجم و سبک و بادوام و از نظر اپراتوری ساده است. برای پرس کردن انواع مختلفی از پودر و گرانول طراحی شده است. ابزار های کنترل دستگاه امکان ایجاد تنظیمات برای پارامتر هایی مانند فشار پانچ،عمق پرشدگی قالب و ضخامت قرص را فراهم آورده است. قرص نهایی تولید شده با این دستگاه از نظر مشخصات ظاهری و فیزیکی کاملا مشابه قرص تولید شده دستگاه های روتاری صنعتی است. برای تولید انواع قرص با کاربرد های مختلف قابل استفاده است .

میکسر هموژنایزر آزمایشگاهی
۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان

میکسر هموژنایزر آزمایشگاهی یا میکسر هموژنایزر داروسازی برای ساخت سوسپانسیون ها و امولسیون ها استفاده میشود . آسیاب کردن و انحلال ذرات در صنایع تولید مواد غذایی توسط میکسر هموژنایزر آزمایشگاهی انجام میگیرد . این میکسر درفرایندهای شیمیایی ، صنایع بهداشتی ، تولید مواد آرایشی و صنایع رنگ و رزین کاربرد دارد .    

راکتور هیدروترمال
۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان

راکتور هیدروترمال ، یکی از بهترین و ارزان ترین تجهیزات آزمایشگاهی است که وقتی در سنتز مواد به بن بست می خوریم از آن استفاده میکنیم. “هیدروترمال” یک فناوری پیشرفته و کاربردی برای گستره‌ی وسیعی از صنایع شیمیایی است. این فرآیند دارای ریشه زمین شناختی است و شرایط حاکم بر سطوح درونی پوسته زمین را جهت اهداف صنعتی شبیه‌سازی و کنترل می‌نماید. فناوری هیدروترمال می‌تواند در زمینه سنتز، رشد، دگرگونی و تبدیل مواد شیمیایی کاربرد داشته باشد. همچنین بسیاری از فرآیندهای دهیدراسیون، تخریب شیمیایی، استخراج و فرآیندهای سونوشیمیایی، مکانوشیمیایی و الکتروشیمیایی، زینترینگ و غیره می‌توانند تحت این فرایند انجام شوند. امروزه بیش از ۹۰ میلیون تن سنگ معدن بوکسیت (حاوی نمک‌های آلومنیوم) با بهره‌گیری از این فناوری مورد استخراج قرار می‌گیرد. راکتور هیدروترمال آزمایشگاهی (اتوکلاو تفلونی) در حجم ها و مدل های مختلف بسته به سفارش مشتری با مخزن تفلون PTFE با مقاومت دمایی 220 درجه سانتیگراد و فشار ایمن 3 مگا پاسکال قابل طراحی و ساخت می باشد. در صورت نیاز به دمای بالاتر قابلیت استفاده از مخزن PTFC وجود دارد. برای واکنش های حساس بیولوژیکی راکتور با ابعاد مناسب بمنظور قرارگیری ظروف داخل مخزن طراحی و ساخته خواهد شد. نصب شیر ورودی و خروجی و دماسنج و گیج فشار به سفارش مشتری قابل اجراست. راهنمای استفاده : ابتدا پولک استنلس استیل را قرار داده سپس PTFE را داخل مخزن قرار داده سپس مواد مورد نظر را در مخزن PTFE  قرار داده و درب مخزن را بسته و در آون یا هات پلیت قرار دهید.

پمپ وکیوم روغنی
۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان

پمپ خلأ ابزاریست که با تخلیه مولکول‌های هوا (یا گاز دیگر) از یک محفظهٔ مشخص آب‌بندی شده، یک فشار منفی یا (خلأ نسبی) ایجاد می‌کند. پمپ وکیوم روغنی یکی از انواع پمپ خلاء در صنایع متوسط کاربرد دارد و از روغن جهت خنک کردن استفاده می‌کند. این پمپ وکیوم از نوع دورانی بوده که از یک روتور و چند تیغه استفاده می‌شود و بصورت یک تا چند مرحله‌ای ساخته می‌شود. در صنایع دارویی و شیمیایی و مواردی که بخارات آب و روغن نباید در سیستم باشند از این پمپ استفاده می‌شود.پمپ روتاری را می‌توان به عنوان پمپ پشتیبان برای پمپهای روتس، دیفیوژن و توربومولوکولار استفاده نمود و از ترکیب این پمپ با پمپهایی نظیر روتس می‌توان به فشارهای پایین‌تری رسید.  

فرمانتور
۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان

فرمانتور دستگاهی است که شرایط بهینه را برای رشد میکرو ارگانیسم‌ها مثل قارچ و باکتری و مخمر فراهم می‌کند. میکرو ارگانیسم‌ها در این شرایط خاص، بهتر و بیش‌تر رشد وفعالیت خواهند کرد. استفاده از فرمانتور به میکرو ارگانیسم‌ها این امکان را می‌دهد که پیش از انتقال به مرحله‌ی تولید بیش از ده نسل رشد کنند. با اضافه کردن مخمرها تحت محیط بسته ای بر روی مواد کربوهیدراتی عمل فرمانتاسیون توام با حرارت و فشار صورت گرفته و تولید و ایجاد الکل می گردد .با این دستگاه می‌توان پارامترهای محیطی از جمله  pH، دما و فوم را مدام کنترل کرد. در صورت به هم خوردن تعادل محیط رشد میکرو ارگانیسم، دستگاه با هشدار دادن اپراتور را از تغییر نامناسب شرایط آگاه می‌کند. فرمانتورهای ازمایشگاهی درظرفیت ۵،۲ و۱۰لیتری ساخته میشوند . فرمانتور شامل مخزن شیشه ای مدرج آلمانی - سنسورهای دما ، pH & DO ، سنسورانتی فوم ، نرم افزار کنترلی دستگاه تحت ویندوز با قابلیت save data و پرینت اطلاعات می باشد . ۴ عدد پمپ پربستالتیک با دبی قابل تنظیم ، دوعدد فلومتر اکسیژن و هوا، مانیتور تاچ رنگی در این دستگاه قرار داده شده است .      

ماشین مینی بلیستر پلاستیک مدل MB-65
۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان

ماشین مینی بلیستر پلاستیک –آلومینیوم مدل MB-65  برای داروسازی یا صنایع غذایی ,شیمیایی در مقیاس کوچک بسیار مناسب است. کار کرد ماشین بر محور چرخده سیلکو ئیدی بعنوان محرک اصلی طراحی شده که عمر طولانی و حرکت بی صدا ولرزشی را تضمین می کند. در این دستگاه پروسه شکل دادن , پیشروی , گرم کردن براحتی قابل تنظیم می باشد . مینی بلیستر مناسب برای کپسول , قرص, دراژه , آدامس است .  

دستگاه ساکشن مرکزی مدل M-CS-100H-25V طرح تک پمپ
۲۰,۰۰۰,۰۰۰-۴۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه ساکشن مرکزی در بیمارستان ها و صنایع دارو سازی و مصارف صنعتی باتوجه به محل های مورد نظر نصب به دو صورت افقی و عمودی می باشد. این مدل از دستگاه ساکشن مرکزی، شامل یک مخزن 100 لیتری و یک عدد پمپ وکیوم 25 متر مکعب می باشد.  

صنعت پزشکی و آزمایشگاهی

تنوع بالا در تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی باعث می شود انتخاب این دستگاه ها و تجهیزات کار دشواری باشد در حالی که کیفیت ساخت و نحوه کارکرد این محصولات بسیار مهم است ، ویترین نت با ارایه این دسته بندی به شما کمک میکند تجهیزات مورد نظر خود را پیدا کرده آنها را مقایسه و بررسی کنید همچنین در صورت نیاز به خرید با فروشندگان از طریق اطلاعات تماس موجود در سایت ارتباط برقرار کنید و یا درخواست استعلام قیمت کنید.