جستجو

× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
وجین کن موتوری غلتکی تیغه تخت، الحاقی شخمزن
۶۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

وجین کن موتوری با هر دو تیغه تخت غلتکی و تیغه های چنگکی  مناسب وجین و سله شکنی در مزارع، بین ردیف ها و پای درختان است. این دستگاه وجین علف های هرز دارای 2 نوع 7 خار و 9 خار می باشد. عرض کار این وجین کن با تیغه تخت غلتکی 37 سانتی متر و با تیغه چنگکی 32 سانتی متر می باشد. قطرهای لوله مناسب این وسیله 26 و 28 میلی متر می باشد.      

وجین کن نوسانی_علف زن دستی
۵۳,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

وجین کن نوسانی یا علف زن دستی جهت وجین علف های هرز بین ردیف های محصول مناسب است. جنس تیغه علف زن دستی فولاد فنر بوده و دو لبه آن تیز است. از دیگر مصارف عمده آن در علف زنی باغبانی است که جایگزینی مناسب برای دستخو، بیل و شن کش ها می باشد. سرعت کار وجین کن نوسانی نسبت به ابزار سنتی حدود 3 تا 5 برابر می باشد.        

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه وجین کن موتوری چنگکی با تیغه کج الحاقی علفزن شخم زن
۶۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه وجین کن موتوری چنگکی با تیغه کج الحاقی علفزن شخم زن وسیله ای مناسب برای وجین و سله شکنی در مزارع، بین ردیف ها و پای درختان است. این دستگاه وجین علف های هرز دارای 2 نوعِ 7 خار و 9 خار است. عرض کار این وسیله 32 سانتی متر و قطرهای لوله مناسب این وسیله 26 و 28 میلی متر است. 

دروگر علف چین مدل BBS602
۷,۷۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دروگر علف چین ( یونجه چین ) دو چرخ مدل BBS602 دارای عرض برش 110cm می باشد .  یونجه چین قابلیت نصب موتور بنزینی و دیزلی را دارد . گیربکس روغنی 3 دنده جلو و 1 دنده عقب در این دستگاه قرار داده شده است .

چمن زن برقی MTD SMART 38 E
۱,۱۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه چمن زن جنس پلی پروپیلن در دو رنگ مشکی و قرمز موجود است. چمن زن ماشینی است که یک تیغه گردان یا تیغه ها را برای برش چمن بکار می اندازد. توان گردشی هر یک از تیغه‌ها ممکن است به وسیله نیروی دست تأمین گردد که با راندن ماشین به سمت جلو تیغه‌های مکانیکی عمل خواهند کرد.همچنین ممکن است یک موتور الکتریکی یا یک موتور احتراق داخلی برای چرخش تیغه‌ها به کار رود.

علف زن دوشی مدل PSI 8501
۱,۹۲۵,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

• قدرت دستگاه علفزن دوشی بسیار بالاست. • دستگاه علفزن دوشی دارای تیغه ۳پر و هد نخ نایلون است. • عینک ایمنی به همراه دستگاه علفزن دوشی قرار داده شده است. • دسته (فرمان) چرخشی دستگاه علفزن دوشی قابل تنظیم است. • تمامی قطعات یدکی؛ در حد مونتاژ، همراه دستگاه علفزن دوشی موجود است.

علف زن پشتی مدل PSI 8701
۲,۰۶۲,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

• دستگاه علف زن پشتی بسیار پرقدرت است. • تیغه ۳پر و هد نخ نایلون در دستگاه علف زن پشتی قرار دارد. • همراه با دستگاه علف زن پشتی عینک ایمنی نیز قرار داده شده است. • تمامی قطعات یدکی دستگاه علف زن پشتی در حد مونتاژ موجود است. • طول عمر بالا از ویژگی های دستگاه علف زن پشتی است.

دستگاه چمن زن و علف زن

دستگاه چمن زن و علف زن جزو ادوات باغبانی است که بیشتر در بخش هایی مانند فضای سبز چمنی، بلوارها، پارک ها و مواردی از این قبیل کاربرد دارند. چمن ها معمولا بعد از مدتی بلند شده و شکل و ظاهر اولیه خود را از دست می دهند. دستگاه علف زن برای کوتاه کردن چمن ها و علف های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد که سبب می شود تا زیبایی چمن همیشه پابرجا باشد و حالت پیر و خشک پیدا نکند. همچنین چمن به صورت یکدست باشد.

انواع دستگاه چمن زن و علف زن
دستگاه های چمن زن تنوع زیادی دارند. معمولا برای بخش هایی مانند پارک ها از دستگاه چمن زن ماشینی استفاده می شود که دارای مخزن و بدون مخزن هستند. این دستگاه با حرکت دادن آن بر روی چمن و علف آن ها را به صورت یک دست کوتاه می کند.
دستگاه چمن زن و علف زن در انواع دوشی و دستی نیز وجود دارند که هر کدام به صورت خاص خود کار می کنند. دستگاه های دوشی بر روی دوش فرد سوار می شوند و به دارای یک دسته بلند و انعطاف پذیر است که دستگاه اصلی بر روی آن قرار دارد و با حرکت دادن آن ها بر روی علف ها و چمن آن ها را کوتاه می کند.
سایز تمامی این دستگاه ها بسته به حجم کار که از آن ها انتظار می رود متفاوت اند و می توان مدل های مختلفی از آن ها را با برندهای مختلف در بازار دید.

بهترین دستگاه چمن زن و علف زن
این دستگاه ها دارای کیفیت متنوعی هستند. از این رو بهترین دستگاه های علف چین و چمن زن باید بتواند به مرور زمان کیفیت اولیه خود را حفظ کند و کارایی لازم را از خود نشان دهد.

شهر تامین کننده

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل