ثبت نام تامین کنندگان ورود
ویترین نت
خرید اقساطی
× در حال حاضر هیچ محصولی در این زیر دسته وجود ندارد.
دروگر علف چین مدل BBS602
۷,۷۰۰,۰۰۰ تومان

دروگر علف چین ( یونجه چین ) دو چرخ مدل BBS602 دارای عرض برش 110cm می باشد .  یونجه چین قابلیت نصب موتور بنزینی و دیزلی را دارد . گیربکس روغنی 3 دنده جلو و 1 دنده عقب در این دستگاه قرار داده شده است .  

چمن زن برقی MTD SMART 38 E
۱,۱۵۰,۰۰۰ تومان

دستگاه چمن زن جنس پلی پروپیلن در دو رنگ مشکی و قرمز موجود است. چمن زن ماشینی است که یک تیغه گردان یا تیغه ها را برای برش چمن بکار می اندازد. توان گردشی هر یک از تیغه‌ها ممکن است به وسیله نیروی دست تأمین گردد که با راندن ماشین به سمت جلو تیغه‌های مکانیکی عمل خواهند کرد.همچنین ممکن است یک موتور الکتریکی یا یک موتور احتراق داخلی برای چرخش تیغه‌ها به کار رود.

علفزن دوشی مدل PSI 8501
۱,۳۸۰,۰۰۰ تومان

ویژگی ها: • قدرت دستگاه علفزن دوشی بسیار بالاست. • دستگاه علفزن دوشی دارای تیغه ۳پر و هد نخ نایلون است. • عینک ایمنی به همراه دستگاه علفزن دوشی قرار داده شده است. • دسته (فرمان) چرخشی دستگاه علفزن دوشی قابل تنظیم است. • تمامی قطعات یدکی؛ در حد مونتاژ، همراه دستگاه علفزن دوشی موجود است.

علفزن پشتی مدل PSI 8701
۱,۴۹۰,۰۰۰ تومان

ویژگی ها: • دستگاه علف زن پشتی بسیار پرقدرت است. • تیغه ۳پر و هد نخ نایلون در دستگاه علف زن پشتی قرار دارد. • همراه با دستگاه علف زن پشتی عینک ایمنی نیز قرار داده شده است. • تمامی قطعات یدکی دستگاه علف زن پشتی در حد مونتاژ موجود است. • طول عمر بالا از ویژگی های دستگاه علف زن پشتی است.    

دستگاه چمن زن و علف چین

دستگاه چمن زن و علف چین جز ادوات باغبانی است که بیشتر در بخش هایی مانند فضای سبز چمنی، بلوارها، پارک ها و مواردی از این قبیل کاربرد دارند. چمن ها معمولا بعد از مدتی بلند شده و شکل و ظاهر اولیه خود را از دست می دهند. دستگاه چمن زن و علف چین برای کوتاه کردن چمن ها و علف های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد که سبب می شود تا زیبایی چمن همیشه پابرجا باشد و حالت پیر و خشک پیدا نکند. همچنین چمن به صورت یکدست باشد.

انواع دستگاه چمن زن و علف چین
دستگاه های چمن زن و علف چین تنوع زیادی دارند. معمولا برای بخش هایی مانند پارک ها از دستگاه چمن زن ماشینی استفاده می شود که دارای مخزن و بدون مخزن هستند. این دستگاه با حرکت دادن آن بر روی چمن و علف آن ها را به صورت یک دست کوتاه می کند.
دستگاه چمن زن و علف چین در انواع دوشی و دستی نیز وجود دارند که هر کدام به صورت خاص خود کار می کنند. دستگاه های دوشی بر روی دوش فرد سوار می شوند و به دارای یک دسته بلند و انعطاف پذیر است که دستگاه اصلی بر روی آن قرار دارد و با حرکت دادن آن ها بر روی علف ها و چمن آن ها را کوتاه می کند.
سایز تمامی این دستگاه ها بسته به حجم کار که از آن ها انتظار می رود متفاوت اند و می توان مدل های مختلفی از آن ها را با برندهای مختلف در بازار دید.

بهترین دستگاه چمن زن و علف چین
این دستگاه ها دارای کیفیت متنوعی هستند. از این رو بهترین دستگاه های علف چین و چمن زن باید بتواند به مرور زمان کیفیت اولیه خود را حفظ کند و کارایی لازم را از خود نشان دهد.

صنعت سازان نام آور

ثبت رایگان محصول
و افزایش فروش

ثبت و معرفی محصول