در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد

اگر شما تامین کننده یا تولید کننده این محصولات هستید، همین حالا ثبت نام کنید و فروش خود را افزایش دهید

ثبت نام
پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان چرخ دوخت چند سوزنه ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان چرخ دوخت چند سوزنه می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

چرخ دوخت چند سوزنه

معرفی چرخ خیاطی های چند سوزنۀ صنعتی
طراحان چرخ های خیاطی صنعتی همیشه به دنبال راه ها و طراحی هایی می گردند که کار را برای کاربران خود راحت کند و همچنین سرعت و کیفیت کارشان را نیز افزایش دهد. یکی از این راه ها طراحی چرخ های خیاطی و دوخت چند سوزنه است که سرعت کارها را چندین و چند برابر افزایش داده است. چرخ های چند سوزنه چرخ هایی هستند که به جای یک سری دوخت روی پارچه، چندین سری دوخت را به صورت هم زمان بر روی پارچه ایجاد می کنند و معمولاً راسته دوز هستند.
این چرخ های صنعتی در انواع مختلف دو سوزنه، سه سوزنه، چهار سوزنه و... در بازار موجود هستند و حتی نوع 29 سوزنۀ آن نیز طراحی شده است. این چرخ ها معمولاً به صورت نیمه اتوماتیک و یا تمام اتوماتیک تولید می شوند.


چرخ های خیاطی چند سوزنه برای چه نوع مصرف هایی مناسب هستند؟
این چرخ ها معمولاً برای دوختن شلوار، پیراهن، و دوختن مسیرهایی که حالت خمیده و لوله ای دارند (مانند سر آستین) مناسب و کاربردی هستند.


ویژگی ها و مشخصات فنی چرخ های خیاطی چند سوزنه:
1. مجهز به دکمه های تعیین سرعت دستگاه و دوخت هستند.
2. معمولاً سر قائمی ندارند.
3. مجهز به سر نخ زن هستند.
4. مجهز به امکان تعیین موقعیت سوزن ها هستند.
5. قابلیت بالا ماندن سوزن در هنگام توقف دستگاه هم به صورت دستی و هم زانویی را دارند.
6. لوازم جانبی ای که همراه با دستگاه ارائه می شوند عبارت اند از: میز خیاطی و پایۀ آن، پیچ گوشتی های مخصوص، سوزن های اضافی، روغن مخصوص روغن کاری اجزای چرخ، ماسوره، آنتن و دفترچۀ راهنمای استفاده از محصول.
7. معمولاً این چرخ ها موتور سر خود هستند که این تکنولوژی مصرف انرژی برق دستگاه را چیزی حدود 20 درصد کاهش خواهد داد.
8. توصیه می کنیم برای طولانی تر شدن عمر دستگاه و افزایش کارایی آن هر چند وقت یک بار تمام قطعات آن را روغن کاری و تمیز کنید تا سرعت و کیفیت کار چرخ خیاطی تان نیز بیشتر شود.
به طور کلی باید گفت که چرخ های مختلف صنعتی (میان دوز، راسته دوز و...) نوع چند سوزنه هم دارند که برای کاربرد ها و مصارف خاصی طراحی و تولید شده اند و بهتر است قبل از خرید ببینید که چه نوع چرخ خیاطی ای نیاز های شما را به خوبی و با کمترین هزینه و اتلاف وقت و با بیشترین بازدهی بر آورده خواهد کرد.

نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

02191001170

کاربر عزیز