مواد اولیه صنعت پلیمر و پلاستیک

فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
پلی آمید 66

حداقل سفارش: 1000 کیلوگرم

270,000
2%
265,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

گرانول پلی اتیلن گرید pe100

حداقل سفارش: 1 تن

36,000 - 38,000
  • تولید کننده
  • 4 ماه
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

کریستال ملامین

حداقل سفارش: 1 تن

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

خریدار هستم

با ثبت یک درخواست، از تامین کنندگان مختلف استعلام قیمت بگیرید، مقایسه کنید و بهترین خرید را انجام دهید.

استعلام قیمت
تامین‌کننده هستم

اطلاعات تماس و محصولات خود را ثبت کنید، بی واسطه با خریداران در ارتباط باشید و فروش خود را افزایش دهید.

ثبت نام
پلی اتیلن سنگین HB0035

حداقل سفارش: 100 تن

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

پلی اتیلن سنگین HDPE CRP100Black

حداقل سفارش: 100 تن

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

پلی اتیلن سنگین HDPE BL3

حداقل سفارش: 1 تن

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

پلی اتیلن سنگین PE 52518

حداقل سفارش: 100 تن

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

پلی اتیلن سنگین فیلم EX5

حداقل سفارش: 100 تن

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

پلی اتیلن سنگین HD3840UA

حداقل سفارش: 100 تن

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

آیا موردی را که به دنبالش بودید، پیدا کردید؟
بله
خیر
ارسال
پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان مواد اولیه صنعت پلیمر و پلاستیک ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان مواد اولیه صنعت پلیمر و پلاستیک می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

مواد اولیه صنعت پلیمر و پلاستیک

مواد اولیه صنعت پلیمر و پلاستیک چیست؟

مواد اولیه مورد استفاده در تولید پلیمر و پلاستیک امروزه بیشتر در دنیای طبیعی یافت می شود و شامل سلولز، زغال سنگ، گاز طبیعی، نمک و نفت خام است. پلاستیک ها پلیمر هستند، به این معنی که از پیوند زنجیر مولکول ها با عنوان مونومر به یکدیگر برای ایجاد یک مولکول بزرگ با عنوان پلمیر ساخته می شوند. این پیوندها پلیمرها را قوی و بادوام می کند و پلی اتیلن ظاهر می شود. پلیمرها در واقع از نفت مشتق می شوند و قیمت پایین آن ها ریشه در فراوانی مواد اولیه و نبوغ مهندسان شیمی که فرآیندهای تولید را ابداع کرده اند و صرفه جویی در مقیاسی که با افرایش استفاده همراه است دارد. تقریبا کمتر از 5 درصد از بشکه نفت استخراج شده برای پلیمرها مورد استفاده قرار می گیرد و نفت به عنوان مواد اولیه اصلی برای آینده نامعلوم باقی خواهد ماند. 

پلیمر چیست؟

پلاستیک های تجاری به عنوان رزین شناخته می شوند و از پلیمرها ساخته می شوند. این پلیمرها با افزودنی های اصلاح کننده یا تثبیت  کننده ترکیب شده اند.  به طور معمول بر اساس عنصر کربن، مولکول های پلیمر از مواد خام ساده و مبتنی بر نفت ساخته می شوند. مواد اولیه پلیمرها مونومر نامیده می شوند و مولکول های کوچکی هستند. این مولکول های کوچک فرآیندی به نام پلیمریزاسیون را می کنند که آن ها را با هم ترکیب می کند و مولکول ها یا پلیمرهای بسیار بزرگی را تشکیل می دهد. دلیل اصطلاح پلیمر به دلیل محصول نهایی است که از چندین واحد مولکولی یکسان و تکرار شونده تشکیل شده است. گاهی اوقات از این پلیمر به عنوان "پلیمر بالا" یا "ماکرومولکول" یاد می شود زیرا معمولاً اندازه (یا طول) نهایی این مولکول ها و بنابراین وزن مولکولی یا جرم آنها بسیار زیاد است. همه پلاستیک ها پلیمری هستند، اما همه پلیمرها پلاستیک نیستند. چندین محصول طبیعی، مانند سلولز، پلیمر هستند، اما تا زمانی که از شکل طبیعی خود تغییر ندهند، مانند یک ماده پلاستیکی تجاری قابل پردازش نیستند.

انواع مواد پلاستیک

تعریف ماده پلاستیکی ترکیبی از پلیمر به اضافه مواد افزودنی است که قابلیت شکل دهی یا قالب گیری به یک محصول ارزشمند را دارد. این کار در شرایط دما و فشار متوسط انجام می شود و معمولاً پلاستیک‌ ها دارای سفتی و عدم خاصیت ارتجاعی معکوس هستند که به آنها اجازه می‌دهد از لاستیک‌ ها یا الاستومر ها متمایز شوند. پلاستیک ها به دو دسته تقسیم بندی می شوند که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد. ترمو پلاستیک ها و پلاستیک ها ترموست دو دسته ی پلاستیک ها هستند. محصولات ترموپلاستیک قابلیت نرم شدن، ذوب شدن و تغییر شکل و بازیافت مداوم را دارند. به عنوان مثال در قالب گیری تزریقی یا رزین های اکستروژن از این نوع قابلیت های ترموپلاستیک ها می توان استفاده کرد. همچنین از نظر تناژ، ترموپلاستیک ها بدون شک اهمیت بیشتری دارند. در مقابل محصولات ترموست قابلیت های ترموپلاستیک ها را ندارند. اگر پلیمر در پلاستیک مبتنی بر یک مونومر باشد از اصطلاع هموپلیمر استفاده می کند. اگر پلمر مورد استفاده براساس دو یا چند مونومر باشد به آن کوپلیمر گفته می شود. 

انواع ترموپلاستیک ها

می توان مواد ترموپلاستیک را به دو دسته ی آمورف و کریستالی تقسیم کرد. یک ماده ترموپلاستیک آمورف ساختار مولکولی خاصی ندارد و معمولا یک ماده جامد، شفاف و سفت با انقباض کم است، به عنوان مثال پلی استایرن. در مقایسه یک پلیمر کریستالی دارای ساختار سیستماتیک و کریستال مانند است اما از مواد بی شکل نیز تشکیل شده است. معمولات به عنوان یک ماده ترموپلاستیک نیمه کریستالی شناخته می شود. این نوع پلاستیک ها در مقایسه با ترموپلاستیک های آمورف معمولا سخت تر و کمتر شکننده هستند. علاوه براین، پلاستیک های شفاف و مات هستند که انقباض زیاد و گرمای ویژه ی بالایی دارند. پلی اتیلن شناخته شده ترین نمونه از مواد نیمه کریستالی و ترموپلاستیک است. پلی استایرن شفاف گاهی اوقات به عنوان پلی استایرن کریستالی نامیده می شود و یک پلیمر آمورف است. 

قیمت مواد اولیه پلاستیک و پلیمر در ویترین نت

 امروزه مواد اولیه پلیمر و پلاستیک در تمامی صنایع بلا استثنا مورد استفاده قرار می گیرد و این محصولات از طریق تامین کنندگان و تولید کنندگان گوناگونی وارد و تولید می شود و با قیمت های متفاوت به فروش می رسد. پیدا کردن تامین کنندگان و تولید کنندگان این دست محصولات برای افرادی که آشنایی کمتری با این صنعت دارند می تواند چالش برانگیز باشد. ویترین نت به عنوان پلتفرم آنلاین خرید و فروش B2B این امکان را فراهم کرده است تا از طریق آن بتوانید خریدی مطمئن را تجربه کنید و با استفاده از سیستم RFQ ویترین نت بتوانید استعلام قیمت انواع محصولات و مواد اولیه صنایع مختلف را دریافت کنید و پس از بررسی قیمت خریدی به صرفه داشته باشید. 

راهنما
نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

09125285988

کاربر عزیز