× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
ماشین دیگ شوی

دیگ شوی

یکی از مهم‌ترین فرایندهایی که در تمامی آشپزخانه‌های صنعتی و مراکز تهیه غذا مانند رستوران‌ها، کترینگ‌ها، هتل ها و تالار انجام می‌شود و از اهمیت بالایی نیز برخوردار است، شستشو و تمیز کردن ظرف‌ها است. با توجه به این که برای تهیه حجم زیادی از غذا باید از قابلمه و دیگ‌ها در سایزهای بسیار بزرگ استفاده کرد، شستن و تمیز کردن این وسایل و تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی نیز با توجه به اندازه بزرگشان بسیار سخت‌تر از تجهیزات و وسایل با سایز معمولی است. ماشین دیگ شوی یکی از از انواع تجهیزات شستشو است که برای رفع این مشکل به بازار معرفی شده تا کار سخت و طاقت فرسا شستن ظرف‌های بزرگ را برای کارگران آشپزخانه‌های بزرگ راحت کند.

به غیر از شستن معمولی دیگ‌ها و قابلمه‌های بزرگ، موضوع سفید کردن و ساییدن دیگ‌ها نیز یک مشکل دیگر است که با استفاده از ماشین دیگ شوی بسیار راحت قابل حل است. همه وسایل و تجهیزات مورد استفاده در آشپزخانه نیاز به تعمیر و نگهداری دارند تا طول عمر استفاده از آن‌ها افزایش یافته در غیر این صورت موجب به وجود آمدن هزینه‌های پنهان بسیاری برای مدیر آشپزخانه خواهد شد.
دیگ های مورد استفاده در آشپزخانه نیز از این قاعده مستثنی نیستند و باید به صورت دوره‌ای اقدام به سفید کردن آنها و برطرف کردن کدری آنها نمود تا برای استفاده های بعدی آماده شوند و موجب سوختن و یا چسبیدن غذا نشوند. دیگ شوی یا ماشین دیگ شوی به خوبی و با صرف کمترین زمان و انرژی این کار را برای شما انجام میدهد.

کاربرد دیگ شوی

با صرف کمترین انرژی ممکن، دیگ‌های بزرگ و سنگین را می‌توان شست.
از توان و نیروی انسانی کمتری برای انجام کارهای مهم دیگری می توان استفاده کرد.
موجب افزایش طول عمر دیگ‌ها خواهد شد.
نگرانی‌های موجود بابت خوب شسته نشدن دیگ‌های بزرگ و کوچک مورد استفاده در آشپزخانه‌های صنعتی را برطرف می کند.
بهترین انتخاب برای مراکزی است که با توجه به تولید حجم زیاد غذا در وعده های مختلف نیاز به شستشو سریع دارد.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

مشاوره رایگان

درخواست مشاوره