فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
همزن میکسر پخت داغزن قنادی پیشگام صنعت

حداقل سفارش: 1 دستگاه

550,000,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

داغ زن همزن صنعتی حلیم آش گز

حداقل سفارش: 1 دستگاه

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

سوله و اسکلت فلزی
داغ زن

حداقل سفارش: 1 دستگاه

20,000,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان دستگاه داغ زن قنادی ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان دستگاه داغ زن قنادی می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

دستگاه داغ زن قنادی

دستگاه همزن و پخت

یکی از پرکاربردترین دستگاه‌ها در تجهیزات قنادی و شیرینی پزی، دستگاه داغ زن (همزن و پخت) است که به شیوه‌ای خاص مواد اولیه و خمیر انواع شیرینی را مخلوط می‌کند. در ادامه ویژگی‌ها و مشخصات فنی دستگاه داغ زن را به همراه کاربردهای گسترده‌ی آن شرح داده و بررسی خواهیم کرد.

دستگاه داغ زن نوعی همزن است که در حین هم زدن و مخلوط کردن مواد، عمل پخت آن‌ها را نیز انجام می‌دهد. این دستگاه از یک دیگ استیل یا پاتیل (تک جداره یا دو جداره) ضد خش و قابل شست‌وشو، مشعل، شعله پخش کن یا محافظ شعله و همزن تشکیل شده است. در برخی از مدل‌های این دستگاه، از یک تیغه‌ی اضافی برای پاتیل‌های عمیق‌تر (ظرفیت‌های ۱۳۰ تا ۵۰۰ لیتری) نیز استفاده می‌شود. پاروی دستگاه داغ زن قنادی به گونه‌ای طراحی شده است تا علاوه بر هم زدن مواد از ته نشین شدن آن‌ها ته دیگ جلوگیری کند. سرعت همزن دستگاه قابل تنظیم بوده و امکان تغییر آن در دو حالت چپ گرد و راست گرد نیز وجود دارد. این دستگاه در ابعاد و ظرفیت‌های مختلف (۶۰ تا ۵۰۰ لیتری) تولید شده و متقاضیان می‌توانند مناسب‌ترین مدل را بر اساس حجم کاری خود انتخاب و تهیه کنند. از دیگر ویژگی‌های دستگاه‌های همزن و پخت قنادی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
- بدنه و قاب تمام استیل ضد خش و قابل شست‌وشو
- سوخت مشعل با استفاده از گاز شهری یا کپسول گاز
- برق مصرفی تک فاز یا سه فاز
- قدرت موتور ۱.۵ کیلو وات بسته به ابعاد و ظرفیت دستگاه
- امکان تنظیم ارتفاع پارو و همزن
- دارای عملکرد دور متغیر گیربکسی دنده‌ای
- انتقال قدرت از طریق گیربکس
- اجاق دو جداره عایق شده با پشم سنگ جهت جلوگیری از اتلاف انرژی
- امکان تهیه‌ی دستگاه به صورت چرخ‌دار (در ظرفیتهای کمتر) و یا ثابت

کاربرد دستگاه داغ زن

اگرچه از دستگاه داغ زن قنادی غالبا برای تهیه‌ی انواع خمیر شیرینی، از جمله شیرینی گردویی و نارگیلی، استفاده می‌شود، اما کاربرد این دستگاه به این موارد محدود نیست. با توجه به ویژگی‌ها و نحوه‌ی عملکرد دستگاه همزن و پخت، می‌توان از آن برای هم زدن حلوا، سمنو، بامیه، مربا، سوهان، باسلوق، مسقطی، شله زرد و موارد مشابه استفاده کرد تا علاوه بر هم زدن، آن‌ها را بپزد و آماده کند. لذا نه تنها قنادی‌ها و شیرینی پزی‌ها، بلکه کلیه‌ی آشپزخانه‌های صنعتی نیز می‌توانند از این دستگاه در موارد گوناگون استفاده کرده و بازدهی کار خود را افزایش دهند.

نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

02191001170

کاربر عزیز