در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد

اگر شما تامین کننده یا تولید کننده این محصولات هستید، همین حالا ثبت نام کنید و فروش خود را افزایش دهید

ثبت نام
پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان گچبری پیش ساخته ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان گچبری پیش ساخته می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

چبری های پیش ساخته خریداری شده را باید بر روی دیوارهای گچی که تا مرحله آستر ساخته شده اند، نصب شود. برای نصب ابتدا دیوار یا سقف را کاملاً تمیز کرده و سپس با استفاده از چسب چوب و میخ های ریز، گچبری های خریداری شده را نصب کنید.

 

گچبری های خریداری شده از قبل طرح مشخص دارند و شما می توانید با اطلاع کامل بر اساس سلیقه خود از میان آنان انتخاب کنید. از سویی گچبری های پیش ساخته دارای ساخت با دقت تر بوده و هزینه تمام شده آن برای شما کمتر از هزینه انجام کار توسط گچبر است.

هر دو جنس گچبری پیش ساخته خوب بوده و تنها در برخی ویژگی ها با یکدیگر متفاوت هستند و شما باید بر اساس نیاز خود یکی از این دو را انتخاب کنید. گچبری های پیش ساخته از جنس پلی یورتان دارای مقاومت و استحکام بیشتری نسبت به جنس گچی است اما از سویی جنس گچی رنگ را بهتر به خود جذب می کند. بنابراین اگر قصد دارید گچبری خریداری شده را رنگ بزنید، بهتر است از جنس گچی خریداری نمایید.

از آنجایی که فضای اتاق ها در حالت معمول کوچک است، بهتر است طراحی ساده تر و گچبری های مدرن جایگزین طرح های شلوغ گچبری های کلاسیک شود.

گچبری پیش ساخته

 شما می توانید با خرید آنلاین گچبری پیش ساخته، به فضای داخلی منزل و محل کار تنوع بخشیده و به آن زیبایی منحصر به فرد و شیکی بدهید. انواع متعددی از گچبری های پیش ساخته در دسته بندی های مشخص جهت رفاه حال مشتریان در ویترین نت قرار داده شده است.

گچبری های پیش ساخته

گچبری های پیش ساخته قرار گرفته در سایت از تنوع و رنگ بندی متعددی برخوردار بوده و تمامی سلیقه ها را پوشش می دهد. شما می توانید بر اساس سلیقه خود در دسته بندی مربوطه، مشخصات گچبری های پیش ساخته را با دقت مطالعه و سپس خرید آنلاین خود را در سایت تکمیل کنید. گچبری های پیش ساخته خریداری شده ظرف مدت چند روز به صورت کاملاً سالم و بدون آسیب درب منزل به شما تحویل داده خواهد شد. شما می توانید گچ بری های پیش ساخته سفید رنگ قرار گرفته در سایت را خریداری کرده و با رنگ دلخواه خود رنگ آمیزی کنید.

لیست انواع گچبری پیش ساخته

شما می توانید انواع متنوعی از گچبری ها را در دسته "گچبری پیش ساخته" مشاهده کنید. به طور کلی گچبری های قرار گرفته در این دسته شامل گچبری های مدرن و کلاسیک، قاب های طراحی شده برای نصب بر روی دیوار، گچبری های پیش ساخته دور لوستر و دور لامپ است.

بهتر است قبل از خرید آنلاین گچبری های پیش ساخته طراحی داخلی ساختمان خود را مشخص کنید. اگر محیط مورد نظر دارای طراحی کلاسیک است، بهتر است گچبری های کلاسیک با نقش و نگار و اشکال گل های متنوع را خریداری کنید. گچبری های مدرن نسبت به کلاسیک ساده تر بوده و نکته جالب این است که قیمت گچبری های مدرن بیشتر از گچبری های کلاسیک است. همچنین گچبری های دور لوستر یا لامپ را می توانید به صورت قطعات جداگانه خریداری کرده و سپس در هنگام نصب کنار یکدیگر قرار دهید.

عوامل موثر بر قیمت گچبری پیش ساخته

قیمت تمام شده گچبری خریداری شده در خرید آنلاین به عوامل متعددی بستگی دارد. از جمله این عوامل، متراژ دیوار یا سقف موردنظر، نوع گچبری پیش ساخته انتخاب شده، جنس و رنگ آن است. اگر جنس گچبری های پیش ساخته خریداری شده از پلی یورتان باشد قیمت بالاتری نسبت به گچبری های پیش ساخته جنس گچی دارد. همچنین رنگ قالب در گچبری های پیش ساخته سفید است، اگر گچبری پیش ساخته دارای رنگ باشد، قیمت آن نسبت به رنگ سفید کمی بیشتر است.

نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

02191001170

کاربر عزیز