در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد

اگر شما تامین کننده یا تولید کننده این محصولات هستید، همین الان ثبت نام کنید

ثبت نام کنید
منگنه کوب و میخکوب

از ابزارهای کاربردی برای انجام فعالیت‌های تولیدی و تعمیراتی می‌توان به منگنه کوب و میخکوب اشاره کرد. به وسیله‌ی منگنه کوب‌ها می‌توان بخش‌های مختلفی از مبلمان، لوازم آشپزخانه و غیره را منگنه کنید. این نوع دستگاه برای پروژه‌های تزئینی و دکوراسیون داخی می‌توانند بسیار کارآمد باشند. میخکوب نیز به مانند منگنه کوب ابزاری کاربردی است که می‌تواند به راحتی جایگزین خوبی برای ابزار دستی باشد. تفنگ میخکوب و یا میخکوب از جمله ابزارهایی هستند در این دسته بندی قرار می‌گیرند و می‌توانند نیاز کاربران را به سرعت در امر تعمیر  و ساخت محصولات مختلف تامین کنند. 

انواع منگنه کوب

اگر مشغول به مشاغلی چون نجاری هستید منگنه کوب‌ها می‌توانند برای شما کاربردی باشند و در روند سریع کار به شما کمک کنند. منگنه کوب‌ها اتصالات فلزی را درون چوب و پلاستیک می کوبند و باعث اتصال می‌شوند. منگنه کوب‌ها ابزاری ضروری در صنایع مختلف هستند و تولید کنندگان مختلف می‌توانند برای پیشبرد سریع کار خود از آن ها استفاده کنند. این نوع ابزار کاربردهای مختلفی دارند که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد. 

منگنه کوب دستی

منگنه کوب دستی یکی از انواع منگنه کوب است که برای کار با آن نیاز به قدرت بدنی داریم. کار با این ابزار ساده است و با فشار دادن دسته آن می‌توان سطوح مختلف را به هم منگنه کرد. منگنه کوب چند منظوره، چکشی، کارتن و منگنه نصب سیم و کابل از انواع منگنه‌‌های دستی هستند. 

منگنه کوب بادی

یکی دیگر از انواع منگنه کوب‌ها، منگنه کوب بادی است. این نوع منگنه کوب با استفاده از هوای فشرده کار می‌کند. هواس فشرده وارد منگنه کوب می‌شود و به منگنه سطوح کمک می‌کند. این نوع منگنه کوب قدرت بالاتری نسب به منگنه کوب دستی دارد. 

منگنه کوب برقی و شارژی

منگنه کوب برقی و شارژی به مانند منگنه کوب دستی عمل می‌کند و تنها تفاوت آن استفاده از انرژی برق است. این ابزار با جریان برق یا باتری کار می‌کند و با فشار کوچک دو سطح را به هم منگنه می‌کند. 

 انواع میخکوب

اگر فعالیت شما به گونه‌ای است که مرتبا با میخ سر و کار دارید میخ کوب یکی از ابزار مورد نیاز شماست. میخکوب انواع مختلفی دارد و براساس نوع قدرت تقسیم بندی می‌شود. میخ کوب بادی، میخ کوب برقی و شارژی از پرمصرف‌ترین این ابزارهاست. 

خرید و قیمت منگنه کوب و میخکوب در ویترین نت

خرید ابزار آلات و تجهیزاتی چون منگنه کوب و میخکوب یکی از مهمترین فرآیندهای راه اندازی برخی از کسب و کارها و فعالیت‌ها می‌تواند باشد. قیمت منگنه کوب و میخکوب براساس نوع و کاربردی که دارند متفاوت است. شما می‌توانید با استفاده از پلتفرم ویترین نت ابزار آلاتی چون منگنه کوب و میخکوب را از تامین کنندگان مورد اعتماد به صورت عمده خریداری کنید. خرید و فروش عمده منگنه کوب و میخکوب از طریق این پلتفرم به آسانی امکان پذیر است و شما به عنوان یک خریدار می‌توانید به راحتی استعلام قیمت ابزار مورد نیاز خود را با استفاده از سیستم RFQ ویترین نت دریافت کنید و به مقایسه قیمتی بپردازید. 

 

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

RFQ
تولیدی صنعتی رایان ماشین
تولیدی صنعتی رایان ماشین
دستگاه شیرینک پک تمام اتوماتیک با نوار ۹۰ درجه
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

تولیدی صنعتی رایان ماشین

09125285988

کاربر عزیز

RFQ ( استعلام قیمت )