گاری حمل دیگ و بار

چرخ دستی حمل بار

چرخ دستی حمل دیگ و انواع ترولی از جمله تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی هستند که جهت حمل و جابه‌جایی آن‌ها در مشاغل مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. در ادامه انواع گاری حمل بار و دیگ و ترولی را معرفی و ویژگی‌ها و مشخصات فنی هر یک را بررسی خواهیم کرد.

گاری استیل حمل دیگ

این وسیله نوعی تجهیزات حمل بار و ترولی است که در ابعاد گوناگون تولید می‌گردد. این گاری‌ها از متریال بسیار مقاوم ساخته شده‌اند و قادر هستند وزن بسیار زیادی را تحمل کنند. لذا امروزه از انواع مختلف این نوع گاری حمل بار و دیگ در انبارها و حتی مکان‌های لوکس استفاده می‌شود. با استفاده از چرخ دستی حمل دیگ می‌توان کلیه‌ی تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی را حمل و جابه‌جا کرد. سایر مشخصات و ویژگی‌های گاری استیل حمل دیگ عبارت‌اند از:

- جنس استیل و پروفیل آهنی ضد خش و قابل شست‌وشو
- دارای چهار چرخ صنعتی ساخته شده از پلی اورتان با کیفیت و بادوام در قسمت زیر گاری
- ۲ چرخ‌ مجهز به ترمز جهت ثابت نگه داشتن گاری
- قابلیت حمل بار تا ۵۰۰ کیلوگرم
- امکان سفارش در ابعاد مورد نظر مشتری
- رویه‌ی تقویت شده با نئوپان

ترولی حمل بار

یکی دیگر از انواع چرخ دستی ترولی‌ها هستند که به شکل‌های متنوع تولید و عرضه می‌گردند. ترولی استیل و ترولی پلاستیکی (در رنگ‌ها مختلف) دو مدل از رایج‌ترین انواع این چرخ دستی‌ها هستند که با تعداد طبقات مختلف طراحی شده و جهت جابه‌جایی وسایل گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرند. تعداد طبقات انواع ترولی از دو تا چهار طبقه متغیر بوده و می‌توان آن‌ها را با توجه به حجم کاری انتخاب و تهیه کرد. طبقه‌های این چرخ‌ دستی‌ها نیز بر اساس نوع استفاده از آن‌ها به دو شکل گود و کم عمق با عمق لبه‌ی متفاوت طراحی می‌گردد. به منظور سهولت جابه‌جایی، در قسمت پایین انواع ترولی‌ها چهار عدد چرخ کوچک و با دوام تعبیه شده است که قادر هستند وزن زیادی را تحمل کنند.

با توجه به ویژگی‌ها و مشخصات فنی هر یک از چرخ دستی‌های صنعتی، می‌توان از آن‌ها در موارد مختلف استفاده کرد. از گاری حمل بار و دیگ، علاوه بر حمل دیگ برای حمل و جابه‌جایی کلیه‌ی وسایل و مواد غذایی سنگین در آشپزخانه‌های صنعتی، انبارها و سردخانه‌ها از جمله گونی برنج استفاده می‌شود. انواع مختلف ترولی نیز علاوه بر آشپزخانه‌های صنعتی در رستوران‌ها، تالارها، هتل‌ها، بیمارستان‌ها و مراکز درمانی، نانوایی‌ها، قنادی‌ها و شیرینی فروشی‌ها کاربرد فراوان دارند. لذا انواع چرخ دستی حمل بار علاوه بر حمل غذا، برای جابه‌جایی انواع لوازم و تجهیزات بیمارستانی و حتی آرایشگاه‌ها و تعمیرگاه‌ها نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

RFQ
RFQ ( استعلام قیمت )

RFQ ( استعلام قیمت )