در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد

اگر شما تامین کننده یا تولید کننده این محصولات هستید، همین الان ثبت نام کنید

ثبت نام کنید
فن سانتریفیوژ رستوران

فن و هواکش سانتریفیوژ رستوران

فن سانتریفیوژ آشپزخانه با طراحی خاص و ویژه به عنوان یکی از ضروری‌ترین تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی جهت تهویه‌ی هوا مورد استفاده قرار می‌گیرد.دود و بخار حاصل از پخت غذا سبب آلوده شدن هوای محیط و بوی نامطبوع آن می‌شود. لذا تهویه‌ی مناسب از طریق انواع سانتریفیوژ هواکش یکی از ملزومات آشپزخانه‌های صنعتی است.
این هواکش قادر است تمام بوی نامطبوع، دود و بخار حاصل از پخت غذا و سایر آلودگی‌ها را از هوای آشپزخانه‌های صنعتی دور کند. به دلیل این عملکرد مهم، امروزه انواع هواکش و سیستم تهویه رستوران، فست فود و آشپزخانه‌های صنعتی طراحی و تولید می‌شوند. پروانه‌ی داخل این هواکش‌ها از قطعات اصلی آن‌هاست که در فن‌های مختلف نحوه‌ی عملکرد متفاوتی دارد. این فن‌ها با توان موتور بالا (حدود ۵.۵ کیلو وات بسته به مدل فن) و ظرفیت ۱ الی ۱۰ تن بر ساعت، عمل تهویه را انجام می‌دهند

انواع فن سانتریفیوژ آشپزخانه

فن سانتریفیوژ با پروانه‌ی ایرفویل با راندمان و بازدهی بسیار بالا (۹۲٪) و چرخش تند جهت تهویه‌ی عمومی.
فن سانتریفیوژ با پروانه‌ی بکوارد به شکل منحنی رو به عقب با قدرت دفع ضایعات و دارای سیستم گرمایش و تهویه جهت هواسازی در محیط‌ های حساس.
فن سانتریفیوژ با پروانه‌ی مایل به عقب که با ساختاری ساده مقاومت مکانیکی کمتری نسبت به دو نمونه‌ی قبلی دارد.
فن سانتریفیوژ با پروانه‌ی شعاعی در راس با ابعاد بسیار بزرگ جهت تخلیه‌ی گازهای داغ با بالانس بسیار بالا. این دستگاه به صورت خودکار قادر به تمیز کردن فیلترهای تصفیه‌ی هوای خود بوده و دارای روکش‌های تجدید شونده و آسترهای هاوزینگ قابل تعویض است.
فن سانتریفیوژ با پروانه‌ی فروارد به شکل منحنی رو به جلو جهت ایجاد فشار بیشتر. این فن سانتریفیوژ رستوران برای تهویه‌ی سیرکولاسیون کوره‌ها مناسب بوده و با عملکرد بدون لرزش و ابعاد مناسب برای فضاهای کاری کوچک مناسب است.
فن سانتریفیوژ با پروانه‌ی رادیال به راحتی قابل حمل بوده و امکان جابه‌جایی آن به محل مورد نظر وجود دارد. از این دستگاه می‌توان برای هوادهی مایعات نیز استفاده کرد.

ویژگی‌های فن سانتریفیوژ رستوران

گردش پروانه‌ی داخل فن سانتریفیوژ سبب می‌شود تا جریان هوا از طریق این انرژی جنبشی و افزایش فشار استاتیک تخلیه شود. این فن‌های هواکش به عنوان یکی از مهمترین تجهیزات سیستم تهویه رستوران و آشپزخانه صنعتی قادر هستند هوای کثیف و آلوده را (حتی در دمای بالا) تهویه کرده و در برابر افت فشار استاتیک بالا در سیستم‌های کانال کشی غلبه کنند. لذا از این دستگاه‌ها می‌توان در کلیه‌ی آشپزخانه‌های صنعتی، رستوران‌ها و فست‌ فودها استفاده کرد.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

RFQ
RFQ ( استعلام قیمت )

RFQ ( استعلام قیمت )