فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
سایز
متوسط
جنس لایه رویی
مشبک
قطر
نازک
پد بهداشتی بانوان پنبه ریز

حداقل سفارش: 8 عدد

32,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

نوار بهداشتی بانوان

حداقل سفارش: 350 کارتن (کارتن 36 عددی)

20,000
12%
17,500
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

نوار بهداشتی زخیم خشک و راحت مولپد

حداقل سفارش: 1 کارتن (کارتن 20 عددی)

  • عمده فروش
  • 2 سال
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

سوله و اسکلت فلزی
نوار بهداشتی مولپد اولترا

حداقل سفارش: 1 کارتن (کارتن 20 عددی)

  • عمده فروش
  • 2 سال
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان پد و نوار بهداشتی ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان پد و نوار بهداشتی می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

پد و نوار بهداشتی

نوار بهداشتی که با عنوان پد بهداشتی نیز شناخته می‌شود یک پد با جذب بالاست که در دوران قاعدگی خانم‌ها از آن استفاده می‌کنند. نوار بهداشتی را بر روی لباس زیر قرار داده می‌شود تا بتواند خون قاعدگی را به خود جذب کند. نوار بهداشتی شباهت بسیار زیادی به پوشاک کودک و نوزاد ولی در ابعاد کوچکتر دارد و یک طرف آن چسبناک تا بتوان آن را بر روی لباس زیر چسباند. نوارهای بهداشتی استریل شده هستند و از الیاف مصنوعی، پنبه و مواد جاذب تهیه شده است. پد بهداشتی و یا نوار بهداشتی در انواع مختلف و اندازه‌های مختلف در بازار موجود است. 

انواع نوار بهداشتی

نوار بهداشتی‌های موجود در بازار ایران انواع مختلفی دارند. بخش بزرگی از نوار بهداشتی‌های مصرفی در کشور توسط تولید کنندگان داخلی تولید می‌شود و بخش کوچکی از آن به صورت وارداتی از کشورهای دیگر وارد بازار می‌شود. هر کدام از پدها و نوارهای بهداشتی براساس نوع نیاز مصرف کننده و میزان و شدت خونریزی فرد مورد استفاده قرار می‌گیرد. نوار بهداشتی بالدار، نوار بهداشتی ساده، نوار بهداشتی شبانه، نوار بهداشتی چند بار مصرف، نوار بهداشتی معطر، نوار بهداشتی یا پد روزانه، نوار بهداشتی مسافرتی، نوار بهداشتی مشبک از انواع این محصولات است که امروزه در بازار به فروش می‌رسند و در دسته محصولات شستشو و نظافت قرار می‌گیرند. 

خرید عمده نوار بهداشتی در ویترین نت 

یکی از محصولات که فروشگاه‌ها لوازم بهداشتی اقدام به خرید عمده آن می‌کنند نوار بهداشتی و پد بهداشتی است. زیرا یکی از اصلی‌ترین محصولاتی است که افراد به صورت روزانه به آن نیاز دارند. خرید عمده نوار بهداشتی از طریق ویترین نت و بدون واسطه از تامین کنندگان و تولیدکنندگان این محصولات بدون واسطه و به راحتی امکان پذیر است. شما می‌توانند بدون واسطه با تامین کنندگان این محصولات ارتباط برقرار کنید با استفاده از سیستم RFQ ویترین نت از آن‌ها استعلام دریافت کنید و با بررسی میزان بودجه و قیمت‌های عنوان شده اقدام به خرید محصول مورد نظر خود کنید. 

 

راهنما
نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

09125285988

کاربر عزیز