فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
برق مصرفی
تک فاز
ظرفیت (کیلوگرم )
15 کیلوگرم
30 کیلوگرم
35 کیلوگرم
40 کیلوگرم
50 کیلوگرم
70 کیلوگرم
دقت (گرم )
2 گرم
5 گرم
10 گرم
20 گرم
حداکثر توان مصرفی (وات)
10 وات
15 وات
35 وات
نمایشگر دو طرفه
امکان اتصال به وای فای
آیا موردی را که به دنبالش بودید، پیدا کردید؟
بله
خیر
ارسال
  مقایسه
  ترازوی دیجیتال

  ترازو دیجیتال

  انواع ترازوی دیجیتال آشپزخانه‌های صنعتی و باسکول یکی از ضروری ترین تجهیزات انبار است که برای تعیین وزن دقیق مواد غذایی موجود در آشپزخانه و فروشگاه‌ها کاربرد دارد. در واقع اولین کار پس از خرید مواد غذایی لازم برای آشپزخانه، وزن کردن آن‌ها به وسیله انواع ترازو و باسکول است.
  در فروشگاه‌ها نیز بدون انواع ترازوی دیجیتال فروشگاهی، کار خرید و فروش مواد غذایی و کالا ممکن نیست.
  ترازوی دیجیتال فروشگاهی و آشپزخانه بر اساس ظرفیت و حجم مواد، ابعاد سینی ترازو، دقت، باتری و ... انواع مختلفی در بین تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی دارد و به دلیل اهمیت وجود آن در انبار هر آشپزخانه، تقاضای زیادی برای این دستگاه وجود دارد. 

  انواع ترازوی دیجیتال

  می‌توان گفت هر کسب و کاری در صنایع غذایی به انواع ترازوی دیجیتال برای تعیین دقیق وزن مواد اولیه خود نیاز دارند. از مواد غذایی بسته بندی شده گرفته تا مواد اولیه آشپزخانه‌های صنعتی، همگی به ترازوی دیجیتال نیاز دارند.
  بعضی از انواع ترازوی دیجیتال قابلیت چاپ فاکتور به وسیله‌ی یک چاپگر داخلی را دارند و می‌توانند اطلاعاتی مانند قیمت، بارکد و نام محصول را روی آن ثبت کرد.

  ترازوی فروشگاهی

  در همه‌ی فروشگاه‌ها و حتی مغازه‌های کوچک از انواع ترازوی فروشگاهی کوچک و بزرگ برای وزن کردن محصولات خود استفاده می‌کنند. علاوه بر وزن کردن بسیاری از ترازوهای دیجیتال قابلیت شمارش تعداد کالا را نیز دارند.
  یکی از مهم‌ترین قابلیت‌هایی که انواع ترازوی فروشگاهی در سایت ویترین‌نت دارند، داشتن یک چاپگر داخلی است که به راحتی فاکتور محصول را به خریدار می‌دهد و قیمت، نام محصول، بارکد و ... را روی بسته بندی محصول چاپ کند. قابلیت اتصال به اینترنت بی‌سیم، دستگاه کارت خوان و کامپیوتر از دیگر ویژگی‌های انواع ترازوی دیجیتال فروشگاهی است.

  ترازوی آشپزخانه صنعتی

  امروزه همه‌ی ترازوهای آشپزخانه‌های صنعتی از نوع دیجیتال هستند و با اتصال به کامپیوتر و اینترنت، راندمان کاری را بسیار بالا می‌برند.
  سینی ترازوهای آشپزخانه صنعتی از جنس استیل ساخته می‌شود و دقت گرمی آن‌ها، کیفیت توزین را بسیار بالا می‌برد.

  تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

  کد تایید را وارد کنید .

  مشاوره رایگان