فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
استان های تامین کننده
مشهد
بیرجند
ترازوی دیجیتالی دوطرفه 40 کیلویی

حداقل سفارش: 1 دستگاه

احراز هویت شده

احراز هویت شده

؟

ترازو محک

حداقل سفارش: 1 دستگاه

11,111,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

فروش ترازو چاپگر دار توزین صدر

حداقل سفارش: 1 دستگاه

13,850,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

سوله و اسکلت فلزی
ترازو لیبل پرینتر رادین

حداقل سفارش: 1 دستگاه

11,111,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

ترازوی محک مدل 16000 پرینتردار 50 کیلوگرم

حداقل سفارش: 1 دستگاه

14,500,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

ترازو فروشگاهی محک ۷۰ کیلو ۱۴۰۰۰ pro

حداقل سفارش: 1 دستگاه

15,700,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

ترازوی بی علمک دیجی تراز

حداقل سفارش: 1 دستگاه

1,380,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

ترازوی رادین مدل ۵۶۰۰

حداقل سفارش: 1 دستگاه

9,900,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

ترازو زعفران

حداقل سفارش: 1 دستگاه

1,300,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

ترازو محک

حداقل سفارش: 1 دستگاه

12,000,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

ترازو کارین ۸۰ کیلو سینی فرقونی بزرگ

حداقل سفارش: 1 دستگاه

17,400,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

زیردسته‌های مرتبط
پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان ترازوی دیجیتال ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان ترازوی دیجیتال می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

بنا به شرکت سازنده متفاوت است. اما دستگاه های ساخت ایران دارای 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

بله. بعضی از دستگاه ها قابلیت قطعه شماری دارند.

بله بعضی از دستگاه ها داری باتری هستند و قابلیت شارژ شدن دارد.

از حدود اندازه وزن 80 کیلوگرم به بالا در دسته بندی باسکول محسوب می شود.

دقت ترازو بسته به شرکت تولید کننده و قابلیت اندازه گیری تفاوت دارد.

ترازو دیجیتال

همان‌طور که می‌دانید، برای تسهیل اموری نظیر آشپزی، خریدوفروش و سهولت در کارهای مختلف روزمره برای وزن‌کشی مواد مختلف استفاده از ترازو رواج دارد؛ اما چه ترازویی؟ تا چند دهه گذشته که اغلب ترازوها آنالوگ و سنتی بود و اغلب مردم سعی می‌کردند از آن‌ها برای تسهیل کارهای خود استفادهکنند، اما هم‌زمان با پیشرفت تکنولوژی و به میان آمدن لوازم دیجیتال، اغلب مردم در تلاش‌اند تا از ترازو دیجیتال برای وزن‌کردن مواد مختلف استفاده کنند، زیرا این ترازوها معمولا خطای کمتری دارند و کاربردشان زیاد است. اگر در حوزه‌ای فعالیت دارید که باید یک ترازوی دیجیتال باکیفیت داشته باشید، مطالعه این صفحه بسیار کمک‌کننده است؛ زیرا در مورد انواع ترازوهای دیجیتال و عوامل اثرگذار بر قیمت آنها صحبت کرده‌ایم.

معرفی ترازوی دیجیتال

بدیهی است که همیشه، اغلب مواد در دسترس، نیاز به وزن‌شدن دارند. قبل از آنکه ترازوهای دیجیتال یا آنالوگ تولید شوند، اغلب مردم سعی می‌کردند تا با قطعات و اشکال نامعلوم، وزن‌گیری کالاها را انجام دهند که این اقدام اغلب مواقع غیرمنصفانه بود. تحقیقات نشان می‌دهد نخستین ترازو 2000 قبل از میلاد مسیح در پاکستان کنونی اختراع شد و پس‌ازآن ایده‌های مختلفی برای شکل‌گیری طرح ترازو از نوع دیجیتال، شکل گرفت.

در واقع این ترازوها آخرین نسل ترازوهای موجود در بازار هستند که نسبت به آنالوگ و سنتی بسیار دقیق‌تر، بادوام‌تر و حساس‌تر هستند. این ترازوها یک وسیله کاربردی برای اندازه‌گیری وزن یا جرم یک جسم یا ماده شناخته می‌شوند که اندازه‌گیری را با نهایت دقت و کمترین خطا انجام می‌دهند. معمولاً اغلب آنها برای اندازه‌گیری وزن مواد و اقلام، نیاز به منبع انرژی دارند که این منبع انرژی یا باتری است یا از برق استفاده می‌شود. در حال حاضر ترازوهای دیجیتال در محیط‌های آزمایشگاهی، سوپرمارکت‌ها، میوه‌فروشی‌ها، شیرینیفروشی‌ها، خشکبارفروشی‌ها و غیره کاربرد دارد.

ترازو دیجیتال

انواع ترازوی دیجیتال آشپزخانه‌های صنعتی و باسکول یکی از ضروری ترین تجهیزات انبار است که برای تعیین وزن دقیق مواد غذایی موجود در آشپزخانه و فروشگاه‌ها کاربرد دارد. در واقع اولین کار پس از خرید مواد غذایی لازم برای آشپزخانه، وزن کردن آن‌ها به وسیله انواع ترازو و باسکول است. در فروشگاه‌ها نیز بدون انواع ترازوی دیجیتال فروشگاهی، کار خرید و فروش مواد غذایی و کالا ممکن نیست. ترازوی دیجیتال فروشگاهی و آشپزخانه بر اساس ظرفیت و حجم مواد، ابعاد سینی ترازو، دقت، باتری و ... انواع مختلفی در بین تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی دارد و به دلیل اهمیت وجود آن در انبار هر آشپزخانه، تقاضای زیادی برای این دستگاه وجود دارد. 

انواع ترازوی دیجیتال

ترازوهای دیجیتال وابسته به ویژگی‌ها و کارایی خود به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند. در این بخش سعی کردیم به‌طور خلاصه ترازوهای دیجیتالی صنعتی و فروشگاهی را موردبررسی قرار دهیم.

ترازوی فروشگاهی

ترازوی فروشگاهی که معمولاً به ترازوی خرده‌فروشی معروف است، در اغلب مواقع، وزن کالا را بر اساس قیمت مصوب محصول تعیین می‌کند. ضمن اینکه این ابزار، به‌گونه‌ای طراحی‌ شده است که می‌تواند بر اساس وزن نهایی محصول قیمت واحد و قیمت کل محصول را بیان کند. وجود یک ترازوی فروشگاهی در هر فروشگاه، سبب می‌شود تا کمترین خطا و ابهامی برای فروشنده و خریدار وجود نداشته باشد. ضمن اینکه خرید ترازوی فروشگاهی سبب تسهیل و تسریع در کارها می‌شود. معمولاً قیمت ترازو دیجیتال فروشگاهی نسبت به سایر ترازوها منصفانه است البته مشروط براینکه ترازو را از فروشگاه‌های معتبر خریداری کنید.

ترازوی آشپزخانه صنعتی

وظیفه وزن‌کردن اقلام خوراکی نظیر برنج، گوشت، حبوبات در محیط آشپزخانه بر عهده ترازوی آشپزخانه صنعتی است. این دسته از ترازوها ظاهر متفاوتی دارند، ضمن اینکه کمترین خطا را مشاهده می‌کنید و می‌توان از آن‌ها برای بسته‌بندی مواد، تقسیم غذا، وزن‌کردن مواد اولیه و غیره استفاده کرد. همچنین مناسب رستوران‌داران و آشپزان حرفه‌ای است؛ چراکه می‌توانند بهکمک آن مواد اولیه مورد نظیر خود را وزن کنند و این تناسب وزن، نقش مؤثری در کیفیت نهایی غذا دارد. قیمت ترازو دیجیتال آشپزخانه صنعتی نیز نسبت به کارایی آن مقرون‌به‌صرفه و مناسب است البته اگر در هنگام خرید، برند ترازو را مدنظر داشته باشید.

کاربردهای ترازوی دیجیتال

همه ما میدانیم که ترازو تقریباً نیاز هر تجارتی است. از این وسیله برای اندازه‌گیری وزن و جرم مواد مختلف استفاده می‌شود و این مهم‌ترین کاربرد آن است؛ اما ترازوی دیجیتال دارای کاربردهای دیگری نیز هست که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

تبدیل واحد

یکی از مهم‌ترین کاربرهای ترازوهای دیجیتال تبدیل واحد کیلوگرم به گرم یا پوند یا سایر واحدهای مخصوص اندازه‌گیری است. ازاین‌رو می‌توان به کمک این ابزار، ماده یا کالای مدنظر خود را مطابق با واحد موردنظر خود تبدیل کرد.

دقت اندازه‌گیری

اگرچه ترازوهای آنالوگ نیز وسایل خوبی برای اندازه‌گیری بودند، اما این دسته از ترازوها معمولاً خطای بالایی داشتند. یکی از مهم‌ترین کاربردهای غیرقابل‌انکار ترازوهای دیجیتال، اندازه‌گیری صحیح و بدون خطا است، چراکه این ترازوها اغلب دارای ویژگی‌های کالیبراسیون داخلی هستند و این ویژگی سبب می‌شود تا خطای اندازه‌گیری این ابزار به حداقل برسد.

بیان آسان‌تر

ترازوهای دیجیتالی دارای زبان مشخصی هستند که با یادگیری آن به‌راحتی می‌توان بدون کمترین خطا، وزن یک جسم را بدست آورد. همچنین این ترازوها قیمت و وزن هر جنس را نیز بدون کمترین خطا به مشتری و فروشنده نشان می‌دهند.

قابلیت جابه‌جایی

یکی دیگر از ویژگی‌های ترازوهای دیجیتال این است که تنها محدود به یک مکان خاص نیستند، بلکه می‌توان آن‌ها را با اهداف مختلف اندازه‌گیری اجسام و مواد جابه‌جا کرد.

بسته‌بندی

با اندازه‌گیری مواد بهکمک این نوع از ترازوها می‌توان به‌راحتی مواد غذایی یا آزمایشگاهی را بسته‌بندی کرد و این‌یک ویژگی و کاربرد مهم این وسیله است.

اندازه‌گیری دقیق‌تر

اگر قصد کاهش یا افزایش وزن دارید، بهتر است بدانید که وزن مواد پخته و خام ممکن است کمی متفاوت باشد، ازاین‌روی برای اندازه‌گیری دقیق مواد می‌توانید از مدل دیجیتال ترازو استفاده کنید.

انجام آزمایش‌های دقیق‌تر

اغلب افرادی که در محیط آزمایشگاه کار می‌کنند، برای کشت باکتری نیاز به ساخت محیط کشت دارند؛ اما برای داشتن یک محیط کشت مناسب اندازه‌گیری آگار، مواد مغذی، آب و غیره از اهمیت زیادی برخوردار است که باید به آن توجه ویژه‌ای شود تا آزمایش نهایی با نهایت دقت انجام شود؛ بنابراین در چنین شرایطی می‌توان از مدل دیجتال استفاده کرد.

نکات مؤثر در قیمت ترازوی دیجیتال

به‌طور حتم همه به اهمیت وجود ترازوی دیجیتال آگاه هستیم. همان‌طور که قبلاً نیز اشاره شد، ترازو نقش مؤثری را در توزین اقلام مهمی نظیر مواد خوراکی ایفا می‌کند؛ اما عوامل زیادی وجود دارند که بر قیمت نهایی این محصول اثرگذارند که در ادامه آن‌ها را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

برند ترازو

برند سازنده ترازو یکی مهم‌ترین عوامل اثرگذار بر قیمت آن است. اگرچه اغلب ما شاید با شنیدن برندهای محبوب خارجی ترغیب به خرید مدلی از برند خارجی شویم، اما به‌طورکلی برند ترازو هیچ تأثیری در کارایی و کیفیت نهایی محصول ندارد، پس بهتر است سنجیده عمل کنید و مطابق با بودجه خود کالایی از برند ایرانی یا خارجی خریداری کنید.

مدل ترازو

مهم‌ترین عاملی که می‌تواند قیمت نهایی ترازو را تحت شعاع قرار دهد، مدل و آپشن‌های مختلف آن است. یک برند می‌تواند ترازوهای مختلفی در مدل‌های مختلف طراحی کند و ترازوی مدل x نسبت به ترازو مدل y دارای آپشنهای دیگری نظیر ماشین‌حساب، تایمر، کالری شمار و... باشد. پس به‌طور حتم ترازوی مدل x دارای قیمت بیشتری است.

ظرفیت نهایی ترازو

ظرفیت ترازو نیز از عوامل مؤثر بر قیمت نهایی آن است. ترازویی که ظرفیت 70 کیلوگرمی دارد، نسبت به ترازویی که ظرفیت 50 کیلوگرمی دارد، بت قیمت بیشتری به فروش می‌رسد که البته انتخاب ظرفیت ترازو باید مطابق با نوع کار و حرفه شما باشد.

نوسان قیمت ترازو به علت تکنولوژی در ساخت

متأسفانه یا خوشبختانه قیمت محصولات، دائماً در حال تغییر است و هیچ‌چیزی در ثبات کامل نیست. با توجه به تورم و وضعیت کنونی، قیمت ترازو نیز از این قاعده جدا نیست؛ اما در کنار تمام موارد فوق گاهی افزودن یک ویژگی خاص می‌تواند سبب نوسان قیمت ترازو شود.

تحریم و عدم تولید

متأسفانه نبود مواد اولیه بنا به هر دلیلی یا گرانی قیمت ترازوی ایرانی بهعلت هزینه مواد اولیه، نبود کارگر، عدم تقاضا و... از جمله عواملی است که سبب می‌شود تا اغلب افرادی که نیاز دارند ترازویی تهیه کنند، به سراغ برندهای خارجی بروند و آنها را هرچند با قیمت بالاتری نسبت به ترازوهای ایرانی ترجیح دهند. این مشکل بزرگ که می‌تواند آسیب‌های زیادی به جامعه بزند، یکی دیگر از عوامل اثرگذار بر قیمت نهایی ترازو دیجیتال است؛ اما توصیه ما به شما این است که مطابق با نیاز خود، ترازویی را خریداری کنید که در کنار کیفیت، گارانتی داشته باشد.

خرید ترازوی دیجیتال از تأمین کنندگان ویترین نت

با تمام صحبت‌هایی که انجام شد، این سوال مطرح است که از کجا باید ترازوی دیجیتال خریداری کرد؟ ترازوی دیجیتال را می‌توان به‌صورت آنلاین از فروشگاه‌های معتبر اینترنتی خریداری کرد. شما مخاطب عزیز سایت ویترین نت می‌توانید پس از بررسی لیست قیمت ترازو دیجیتال مطابق با نیاز خود، ترازو را خریداری کنید و پس از خرید محصول موردنظر خود آن را درب منزل تحویل بگیرید.

ویترین نت به عنوان پل ارتباطی بین تأمین‌کنندگان و خریداران عمل می‌کند و با در اختیار قراردادن ابزارهای پرقدرت بازاریابی و فروش اینترنتی به تأمین‌کنندگان، واردکنندگان و تولیدکنندگانی که علاوه بر فروش تک، به عمده فروشی محصولات خود می‌پردازند، کمک می‌کند.

ویترین نت در طول سال‌های فعالیت خود همراه و همگام کسب وکارهای ایرانی است و همچنین توانسته است در این سال‌ها به بیش از ۱۰۰ هزار درخواست خرید پاسخ دهد و میزبان بیش از ۳۰۰۰ تامین‌کننده موفق از سراسر کشور باشد و در جهت رشد صنعت و اقتصاد گام بردارد.

قیمت ترازوی دیجیتال در ویترین نت 

یکی از تجهیزاتی که برای وزن کردن محصولات مختلف از آن بسیار استفاده می کنیم ترازو است. ترازو های دیجیتال در سال های اخیر به علت دقت و آسان بودن نحوه عملکرد پر فروش ترین نوع ترازو ها بوده اند به همین جهت در تمامی فروشگاه ها و آشپزخانه بسیار از آن ها استفاده می شود. این نوع ترازو ها براساس نوع، وزن و ویژگی هایی که دارند دسته بندی و قیمت گذاری می شوند. این محصول توسط تولید کنندگان و تامین کنندگان مختلفی در بازار به فروش می رسند و ویترین نت با در کنار هم قرار دادن معتبرترین تامین کنندگان ترازوی دیجیتال این امکان را فراهم کرده است تا بتوانید با استفاده از سیستم RFQ خود استعلام قیمت دریافت کنید و پس از بررسی های لازم خرید بی واسطه را از تامین کننده مورد نظر خود تجربه کنید. 

نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

02191001170

کاربر عزیز