× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
آیا محصولی در این دسته جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 اولین تامین کننده این محصول باشید
دستگاه بافندگی بدون درز

معرفی دستگاه بافندگی بدون درز
صنعت نساجی امروزه یکی از صنایع پر رونق است و در سال های اخیر پیشرفت های فراوان و چشمگیری نیز داشته است. صنعت بافندگی هم که زیر شاخه ی صنعت نساجی است، هم پای این پیشرفت ها و تغییرات پیش آمده است. در سال های قبل تقسیم بندی ماشین های بافندگی طبق نوع محور های متحرک آن ها و همچنین تعدادشان صورت می پذیرفت، ولی امروزه این تقسیم بندی عوض شده است و بر اساس طریقه ی پود گذاری ماشین ها تقسیم بندی شان انجام می گیرد و هر کدام در گروه و دسته ی خاصی قرار می گیرند.
از ماشین های بافندگی بدون درز برای دوخت و تولید انواع پوشاک و منسوجات بدون درز استفاده می شود. در طراحی و ساخت ماشین های بافندگی بدون درز و با هدف رعایت اصول زیست محیطی، آلیاژ هایی استفاده می شوند که بسیار محکم و با دوام باشند. این امر موجب کارایی حداکثری این دستگاه ها و همچنین کاربر پسند بودن ظاهر آن ها شده است.


ماشین های بافندگی بدون درز چه انواعی دارند؟
ماشین های بافندگی بدون درز که بافت در آن ها به شیوه ی پود گذاری انجام می شود، دو نوع معروف و پر کاربرد دارند که به پود گذاری معمولی و پود گذاری غیر معمولی مشهور شده اند.
1. ماشین های بافندگی بدون درز با سیستم پود گذاری معمولی:
کار پود گذاری در این نوع دستگاه ها را ماکویی انجام می دهد که ماسوره ی نخ پود در درون آن قرار داده شده است. این دستگاه ها اتوماتیک نیستند و بیشتر برای بافت پارچه های سنگین و پارچه های پشمی و مانند آن استفاده می شوند.
2. ماشین های بافندگی بدون درز با سیستم پود گذاری غیر معمولی:
این دسته از ماشین ها، خودشان به چند گروه دیگر تقسیم می شوند:
1. ماشین هایی که در آن ها عمل پود گذاری را یک جسم پرتاب شونده ی دارای گیره ای کوچک انجام می دهد. این گیره ابتدای نخ پود را گرفته و آن را به داخل دهنه می کشد.
2. ماشین هایی که پود گذاری را به شیوه ی مثبت انجام می دهند. در این ماشین ها گیره هایی وجود دارد که به وسیله ی تسمه ها یا میله هایی داخل دهنه می شوند و نخ مخصوص پود را وارد می کنند.
3. ماشین های بافندگی جت، که نخ پود را با کمک جت آب یا هوا به درون دهنه وارد می کنند.
4. ماشین های بافندگی چند فازی که از چند دهنه به شکل موازی یا سری ساخته شده اند و به صورت هم زمان چند پود را درون دهنه می کنند.


ویژگی های عمومی دستگاه های بافندگی بدون درز:
1. این دستگاه ها دارای حافظه ی داخلی بی نهایت هستند.
2. موتور این ماشین ها بسیار قوی است و عملکرد بالایی دارند.
3. دوخت هایی که این ماشین ایجاد می کند بسیار با دوام و مرغوب و با کیفیت هستند.
4. از دستگاه ها برای بافت انواع لباس های زیر، تی شرت ها، مایو های شنا، لباس های ایروبیک و سایر لباس های ورزشی، شلوارک ها و تاپ ها و... استفاده می شود.

شهر تامین کننده
    جهت مشاوره و خرید دستگاه شیرینگ تماس بگیرید. 44158569-021

    جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

    ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل