ثبت نام تامین کنندگان ورود
ویترین نت
خرید اقساطی
× در حال حاضر هیچ محصولی در این زیر دسته وجود ندارد.
نهال بلوبری
۱۲۰,۰۰۰ تومان

سیاه‌ گیله یا بلوبری Blueberry ، نام عمومی برای چند گیاه با میوهٔ سَته‌ ای از سرده واکسینیوم است. این سرده شامل سیاه‌ گیله ، کرنبری ، بیل‌بری نیز می‌شود. گونه‌ای که میوه‌هایش در بازار تحت نام زغال اخته آبی به فروش می‌رسد بومی نواحی آمریکای شمالی است. این گیاه ها معمولاً به صورت ایستاده هستند اما گاهی به صورت درختچه های خمیده با طول متغیر از ۱۰ سانتیمتر (۳٫۹ اینچ) تا ۴ متر (۱۶۰ اینچ) برای بلندی نیز یافت می‌شود. گل‌های آن استکانی و شکل زنگ هستند و به رنگ‌های سفید، صورتی رنگ‌ پریده یا قرمز یا حتی گاهی سبز یافت می‌شود. این میوه نیز در فصل گوجه سبز یا (آلوچه یافت می‌شود) ترکهای غرب گیلان به این میوه قاراگیله می‌گویند. بلوبری اغلب در مناطق سرد رشد می‌کند ولی دو نوع بلوبری بوته بلند جنوبی و بلوبری rabbiteye را در مناطق گرم و معتدل نیز می‌توان کاشت. انتخاب یک مکان برای کاشت بلوبری که از نظر شرایط آب و هوایی، خاک و رطوبت مناسب باشد، باعث می‌شود که بلوبری بهترین رشد را داشته و بعد از یک سال میوه های بسیار خوشمزه ای تولید نماید. نهال بلوبري شمالي ٣/٥ ساله با ارتفاع ٤٠-٦٠ سانتی متر و از واريته هاي بلوكراپ لگاسي و سانشاين بلو می باشد . نوع جنوبي این نهال ٤/٥ ساله با ارتفاع ٧٠-١٠٠ سانتی متر است و از واريته هاي بلوشارپ - اونئل - جوبييل می باشند. ميزان ساعت سرماي مورد نياز شمالي ها ١٠٠٠ ساعت و جنوبي ها ٢٠٠ ساعت است .  

نهال پائولونیا هیبرید تریپیلوئید پائولمیا
۸۲,۰۰۰ تومان

پائولونيا از دو كشور وارد مشود یک از آن ها ايتاليا است كه نوع نهال هيبريد تريپيلوييد هست و در ٤ سال به يك متر مكعب چوب ميرسند و سه مادر هستند . این نهال ها ٣ ماهه هستند و از 20 - 50 سانتی متر تحويل خریداران داده ميشود نهال پائولونیا هیبرید تریپیلوئید پائولمیا از منفی 30  تا مثبت 58 درجه تحمل دما دارند. نهال هیبرید نوع بعدي هيبريد بلغاري هستند و شامل سه گونه يا واريته به اسم 9501 -9502 - 9503 كه در 8 سال به يك متر مكعب چوب ميرسند ، می باشند . ارتفاع نهال تحويلي مثل نوع ايتاليايي هستند. اين نوع بلغارس هيبريد دو مادره هستند و هيبريد مهاجم نيستند گونه هايي كه با بذر توليد ميشوند مهاجم هستند كه موجود نیست . نهال هیبرید تریپیلویید با دو برابر سرعت رشد نسبت به تمام پالونیاها و کیفیت و گرید 1A در بالاترین رده بندی کیفیت هیبرید ها قرار دارد .  

نهال

فروش نهال برای باغداران و نهال فروشان یک نیاز اساسی است تا بتوانند انواع درختچه ها را برای وارد کردن به بازار یا کاشت در باغ استفاده کنند. برای این که یک درخت ایجاد شود باید از نهال آن برای کاشت استفاده کرد. برخی از نهال ها کمیاب هستند و در هر جایی نمی توان آن ها را پیدا کرد. فروش نهال عمده از درختان کمیاب برای افرادی که در کار خرید و فروش نهال هستند می تواند مفید واقع شود.

فروش نهال به صورت عمده
در وتیرین نت می توانید نهال هایی را بیابید که در کمتر جایی می توانید آن ها را پیدا کنید. برای خرید عمده از این نهال ها می توانید با این مراکز در ارتباط باشید.
- فروش نهال بلوبری: این نهال در انواع نهال جنوبی و شمالی وجود دارند که شرایط اقلیمی کاشت آن ها با هم متفاوت است. از این رو بسته به این که در کدام اقلیم می خواهید آن را کاشت کنید باید نوعی مناسب را تهیه کنید.
- فروش بهترین نهال پائولونیا هیبرید تریپیلوئید پائولمیا در دو نوع ایتالیایی و بلغاری وجود دارد که به صورت عمده به فروش می رسد.

مزیت های خرید از مراکز فروش نهال عمده
هنگامی که به صورت عمده خرید می کنید، قطعاً قیمت کمتری را نبست به خرید جزئی پرداخت می کنید و از این رو می توانید سود بیشتری در کسب و کار خود داشته باشید. در مراکز فروش نهال عمده بهترین نهال ها به شما عرضه می شود و نیازی به خرید مجدد در زمانی کم ندارید. همچنین تمامی نهال ها بررسی شده اند تا سلامت کامل را برای رشد در زمان مشخص داشته باشند. خرید عمده این نهال ها باعث می شود تا تنوع گل و درخت در گلخانه و مراکز فروش نهال شما بیشتر شود و بتوانید هر مشتری را راضی کنید.

صنعت سازان نام آور

ثبت رایگان محصول
و افزایش فروش

ثبت و معرفی محصول