× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
نهال پالونیا
۱۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 متر مکعب

نهال پالونیا هیبرید اصلاح شده و سریع الرشد است. روش تکثیر نهال پالونیا به صورت بذر ، ریشه و قلمه و کشت بافت است. محصول درآمدی نهال پالونیا چوب ، سرشاخه،برگ و عسل است. میزان آبدهی هر درخت پنج الی بیست لیتر در هفته است.

نهال پالونیا هیبرید
۵۵,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 10 عدد

در نهال پائولونیا یا پالونیا بهترین نهال تضمینی نهال هیبریدی اصلاح نژاد شده سریع الرشد با تضمین عقیم بودن بذر آن است ، زیرا اگر بذر این درخت عقیم نباشد گونه مهاجم محسوب میشود بطوریکه هر درخت بالغ حداقل ۲ ملیون بذر در سال تولید میکند که اگر در مزرعه اطراف این درخت ریخته شود و شرایط رشد محیا شود بصورت علف هرز رشد میکند و نه درخت میشود و نه اجازه رشد به محصول مزرعه مجاور میدهد. از جمله کاربرد های نهال پالونیا هیبرید : 1- درخت پائولونیا ده برابر سایر درختان اکسیژن تولید میکند و باعث حفظ محیط زیست و کاهش آلودگی هوا میشود. 2- درختی کم آب در کشاورزی است بطور میانگین یک متر مکعب در سال آب نیاز دارد یعنی هر درخت 15 لیتر در هفته با یک قطره چکان آبیاری میشود. 3- درختی پالونیا درختی دائمی است که بیش از 300 سال عمر میکند . در مزارع چوب پالونیا هر 4 تا 10 سال قابل برداشت هست. 4- با هر بار برش درخت مجددا از ریشه جوانه میزند و رشد میکند . 5- درخت پالونیا ی هیبریدی اصلاح نژاد شده شرکت طب جو هرگز محاجم نیست زیرا با تضمین عقیم بودن بذر درخت ، نهال را در اختیار کشاورز قرار میدهیم .وقتی نهالی بذرش عقیم میشود رشد بهتری دارد و در برابر آفات و تنش های دمایی مقاوم تر میشود . هرچند قلمه ساقه و ریشه این درخت قابل تکثیر هست . 6- درخت پالونیا سریع الرشد ترین درخت دنیاست. طی چهار سال دشتی را به جنگلی سرسبز و پولساز و زیبا تبدیل میکند.که باعث جلوگیری از نابودی جنگها میشود. 7-درخت پالونیا هیبریدی اصلاح نژاد شده، سود دهی اقتصادی بسیار خوبی دارد . سوددهی ازبرگ ها ، شکوفه ها ، چوب و سرشاخه های درخت است. 8- برگ درخت پائولونیا بهترین علوفه برای دام هست و خاصیت دارویی دارد طب جو به قیمت یونجه خرید تضمینی مینماید. 9- شکوفه های بسیار زیبای درخت پالونیا بیشترین گرده جهت پرورش زنبور عسل را دارد و زنبور نیازی به شکر ندارد بنابراین عسل پالونیا کاملا طبیعی و باارزش هست و طب جو خرید تضمینی عسل پالونیا دارد. 10- از سرشاخه های آن بهترین خمیر کاغذ سازی دنیا را میتوان تولید کرد.متاسفانه سالهاست که کشور ما وارد کننده عمده خمیر کاغذ هستیم در حالی که کاغذ یک کالای استراتژیک است . البته ضایعات چوب پالونیا برای صنعت زغال سازی و تولید سوخت بخاری فسیلی هم استفاده میشود. 11- چوب پالونیا بسیار سبک ، محکم و مقاوم است .عایق رطوبت و حرارت و صوت است . چوب پالونیا در دمای 470 درجه سانتی گراد شروع به سوختن میکند. 12- کابردهای چوب پالونیا بسیار گسترده است و ارزش آن از چوب روسی بیشتر است ولی در کشور ما شرکت طب جو به قیمت چوب روسی و بر حسب متر مکعب خرید و فروش مینماید. متاسفانه سالهاست که کشور ما وارد کننده عمده چوب روسی هستیم .

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
نهال بلوبری
۱۲۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

سیاه‌ گیله یا بلوبری Blueberry ، نام عمومی برای چند گیاه با میوهٔ سَته‌ ای از سرده واکسینیوم است. این سرده شامل سیاه‌ گیله ، کرنبری ، بیل‌بری نیز می‌شود. گونه‌ای که میوه‌هایش در بازار تحت نام زغال اخته آبی به فروش می‌رسد بومی نواحی آمریکای شمالی است. این گیاه ها معمولاً به صورت ایستاده هستند اما گاهی به صورت درختچه های خمیده با طول متغیر از ۱۰ سانتیمتر (۳٫۹ اینچ) تا ۴ متر (۱۶۰ اینچ) برای بلندی نیز یافت می‌شود. گل‌های آن استکانی و شکل زنگ هستند و به رنگ‌های سفید، صورتی رنگ‌ پریده یا قرمز یا حتی گاهی سبز یافت می‌شود. این میوه نیز در فصل گوجه سبز یا (آلوچه یافت می‌شود) ترکهای غرب گیلان به این میوه قاراگیله می‌گویند. بلوبری اغلب در مناطق سرد رشد می‌کند ولی دو نوع بلوبری بوته بلند جنوبی و بلوبری rabbiteye را در مناطق گرم و معتدل نیز می‌توان کاشت. انتخاب یک مکان برای کاشت بلوبری که از نظر شرایط آب و هوایی، خاک و رطوبت مناسب باشد، باعث می‌شود که بلوبری بهترین رشد را داشته و بعد از یک سال میوه های بسیار خوشمزه ای تولید نماید. نهال بلوبري شمالي ٣/٥ ساله با ارتفاع ٤٠-٦٠ سانتی متر و از واريته هاي بلوكراپ لگاسي و سانشاين بلو می باشد . نوع جنوبي این نهال ٤/٥ ساله با ارتفاع ٧٠-١٠٠ سانتی متر است و از واريته هاي بلوشارپ - اونئل - جوبييل می باشند. ميزان ساعت سرماي مورد نياز شمالي ها ١٠٠٠ ساعت و جنوبي ها ٢٠٠ ساعت است .  

نهال پائولونیا هیبرید تریپیلوئید پائولمیا
۸۲,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 625 عدد

پائولونيا از دو كشور وارد مشود یک از آن ها ايتاليا است كه نوع نهال هيبريد تريپيلوييد هست و در ٤ سال به يك متر مكعب چوب ميرسند و سه مادر هستند . این نهال ها ٣ ماهه هستند و از 20 - 50 سانتی متر تحويل خریداران داده ميشود نهال پائولونیا هیبرید تریپیلوئید پائولمیا از منفی 30  تا مثبت 58 درجه تحمل دما دارند. نهال هیبرید نوع بعدي هيبريد بلغاري هستند و شامل سه گونه يا واريته به اسم 9501 -9502 - 9503 كه در 8 سال به يك متر مكعب چوب ميرسند ، می باشند . ارتفاع نهال تحويلي مثل نوع ايتاليايي هستند. اين نوع بلغارس هيبريد دو مادره هستند و هيبريد مهاجم نيستند گونه هايي كه با بذر توليد ميشوند مهاجم هستند كه موجود نیست . نهال هیبرید تریپیلویید با دو برابر سرعت رشد نسبت به تمام پالونیاها و کیفیت و گرید 1A در بالاترین رده بندی کیفیت هیبرید ها قرار دارد .  

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
نهال

فروش نهال:

فروش نهال برای باغداران و نهال فروشان یک نیاز اساسی است تا بتوانند انواع درختچه ها را برای وارد کردن به بازار یا کاشت در باغ استفاده کنند. برای این که یک درخت ایجاد شود باید از نهال آن برای کاشت استفاده کرد. برخی از نهال ها کمیاب هستند و در هر جایی نمی توان آن ها را پیدا کرد. فروش نهال عمده از درختان کمیاب برای افرادی که در صنعت کشاورزی و باغبانی در کار خرید و فروش نهال هستند، می تواند مفید واقع شود.

فروش نهال به صورت عمده:

در ویترین نت می توانید نهال هایی را بیابید که در کمتر جایی می توانید آن ها را پیدا کنید. برای خرید عمده از این نهال ها می توانید با این مراکز در ارتباط باشید. معروف‌ترین این نهال‌ها عبارتند از:

نهال بلوبری:

نهال بلوبری در انواع نهال جنوبی و شمالی وجود دارند که شرایط اقلیمی کاشت آن ها با هم متفاوت است. از این رو بسته به این که در کدام اقلیم می خواهید آن را کاشت کنید باید نوعی مناسب را تهیه کنید.

نهال پائولونیا هیبرید تریپیلوئید پائولمیا:

فروش بهترین نهال پائولونیا هیبرید تریپیلوئید پائولمیا در دو نوع ایتالیایی و بلغاری وجود دارد که به صورت عمده به فروش می رسد.

مزیت های خرید از مراکز فروش نهال عمده:

هنگامی که به صورت عمده خرید می کنید، قطعاً قیمت کمتری را نبست به خرید جزئی پرداخت می کنید. از این رو می توانید سود بیشتری در کسب و کار خود داشته باشید. در مراکز فروش نهال عمده بهترین نهال ها به شما عرضه می شود و نیازی به خرید مجدد در زمانی کم ندارید. همچنین تمامی نهال ها بررسی شده اند تا سلامت کامل را برای رشد در زمان مشخص داشته باشند. خرید عمده نهال باعث می شود تا تنوع گل و درخت در گلخانه و مراکز فروش نهال شما بیشتر شود و بتوانید هر مشتری را راضی کنید.

شهر تامین کننده
02144168445

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل