در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد

اگر شما تامین کننده یا تولید کننده این محصولات هستید، همین حالا ثبت نام کنید و فروش خود را افزایش دهید

ثبت نام
پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان نهال ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان نهال می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

نهال

فروش نهال:

فروش نهال برای باغداران و نهال فروشان یک نیاز اساسی است تا بتوانند انواع درختچه ها را برای وارد کردن به بازار یا کاشت در باغ استفاده کنند. برای این که یک درخت ایجاد شود باید از نهال آن برای کاشت استفاده کرد. برخی از نهال ها کمیاب هستند و در هر جایی نمی توان آن ها را پیدا کرد. فروش نهال عمده از درختان کمیاب برای افرادی که در صنعت کشاورزی و باغبانی در کار خرید و فروش نهال هستند، می تواند مفید واقع شود.

فروش نهال به صورت عمده:

در ویترین نت می توانید نهال هایی را بیابید که در کمتر جایی می توانید آن ها را پیدا کنید. برای خرید عمده از این نهال ها می توانید با این مراکز در ارتباط باشید. معروف‌ترین این نهال‌ها عبارتند از:

نهال بلوبری:

نهال بلوبری در انواع نهال جنوبی و شمالی وجود دارند که شرایط اقلیمی کاشت آن ها با هم متفاوت است. از این رو بسته به این که در کدام اقلیم می خواهید آن را کاشت کنید باید نوعی مناسب را تهیه کنید.

نهال پائولونیا هیبرید تریپیلوئید پائولمیا:

فروش بهترین نهال پائولونیا هیبرید تریپیلوئید پائولمیا در دو نوع ایتالیایی و بلغاری وجود دارد که به صورت عمده به فروش می رسد.

مزیت های خرید از مراکز فروش نهال عمده:

هنگامی که به صورت عمده خرید می کنید، قطعاً قیمت کمتری را نبست به خرید جزئی پرداخت می کنید. از این رو می توانید سود بیشتری در کسب و کار خود داشته باشید. در مراکز فروش نهال عمده بهترین نهال ها به شما عرضه می شود و نیازی به خرید مجدد در زمانی کم ندارید. همچنین تمامی نهال ها بررسی شده اند تا سلامت کامل را برای رشد در زمان مشخص داشته باشند. خرید عمده نهال باعث می شود تا تنوع گل و درخت در گلخانه و مراکز فروش نهال شما بیشتر شود و بتوانید هر مشتری را راضی کنید.

نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

02191001170

کاربر عزیز