× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
دستگاه سیخ شوی شیر تخلیه دار مدل SS02-B , دستگاه سیخ شوی
۱۳,۴۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های دستگاه سیخ شوی شیر تخلیه دار مدل SS02-B : این دستگاه سیخ شوی نیاز به نیروی ماهر ندارد. جنس بدنه آن استیل نگیر است. جنس مخزن دستگاه استیل نگیر است. زمان شستشو دستگاه سیخ شوی 10 دقیقه می باشد. این دستگاه سسیسخ شوی باعث صرفه جویی در مصرف آب و زمان شستشو می شود. ظرفیت مخزن این دستگاه 300 عدد سیخ است. سیخ شوی دارای کلید رفت (شستشو) و برگشت (تخلیه) می باشد. دارای تخلیه داخل سینی زیر سیخ شور می باشد. در روند شستشو،رعایت کامل استانداردهای غذایی و بهداشتی شده است. کاربرد این دستگاه در شستشوی انواع سیخ کباب می باشد که این عمل به روش چرخشی انجام می شود. در این دستگاه تخلیه با شیر برقی صورت می گیرد.

دستگاه سیخ شوی صنعتی مدل حلزونی مدل SS01-N , دستگاه سیخ شوی
۷,۸۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های دستگاه سیخ شوی صنعتی مدل حلزونی SS01 : این دستگاه سیخ شوی نیاز به نیروی ماهر ندارد. جنس بدنه این دستگاه سیخ شوی استیل نگیر است. جنس مخزن آن استیل نگیر است. زمان شستشو آن 10 دقیقه می باشد. صرفه جویی در مصرف آب و زمان شستشو دارد. ظرفیت مخزن این دستگاه 300 عدد سیخ می باشد. دارای کلید رفت (شستشو) و برگشت (تخلیه) می باشد. قابلیت تخلیه داخل سینی زیر سیخ شور دارد. در این دستگاه رعایت کامل استانداردهای غذایی و بهداشتی شده است. این دستگاه جهت شستشوی انواع سیخ کباب به روش چرخشی می باشد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه سیخ شوی شیر تخلیه دار مدل SS02-D , دستگاه سیخ شوی
۱۱,۸۸۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های دستگاه سیخ شوی صنعتی مدل SS02-D​ : این دستگاه سیخ شوی نیاز به نیروی ماهر ندارد. جنس بدنه آن استیل نگیر است. جنس مخزن دستگاه استیل نگیر است. زمان شستشو دستگاه سیخ شوی 10 دقیقه می باشد. این دستگاه سسیسخ شوی باعث صرفه جویی در مصرف آب و زمان شستشو می شود. ظرفیت مخزن این دستگاه 300 عدد سیخ است. سیخ شوی دارای کلید رفت (شستشو) و برگشت (تخلیه) می باشد. دارای تخلیه داخل سینی زیر سیخ شور می باشد. در روند شستشو،رعایت کامل استانداردهای غذایی و بهداشتی شده است. کاربرد این دستگاه در شستشوی انواع سیخ کباب می باشد که این عمل به روش چرخشی انجام می شود.

دستگاه سیخ شوی صنعتی مدل حلزونی SS01 , دستگاه سیخ شوی
۸,۴۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

مشخصات دستگاه سیخ شوی صنعتی مدل حلزونی SS01: - عدم نیاز به نیروی ماهر - جنس بدنه: استیل نگیر - جنس مخزن: استیل نگیر - زمان شستشو: 10 دقیقه - صرفه جویی در مصرف آب و زمان شستشو - ظرفیت مخزن: 300 عدد سیخ - کلید رفت (شستشو) و برگشت (تخلیه) - تخلیه داخل سینی زیر سیخ شور - رعایت کامل استانداردهای غذایی و بهداشتی - جهت شستشوی انواع سیخ کباب به روش چرخشی

دستگاه سیخ شوی حلزونی , دستگاه سیخ شوی
۴,۲۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

با تولید دستگاه کباب سیخ کن و هنچنین دستگاه کباب پز ،سرعت پخت و پز تا چندین برابر شد .با توجه به این تولیدات بحث شست و شو سیخ های کباب به یک امری طاقت فرسا و زمان بر شد. در این بین  مهندسان ایرانی با توجه به نیاز ایجاد شده شروع به طراحی دستگاه سیخ شور کردند که علاوه بر اتوماتیک کردن شست و شو  و بالابردن سرعت شست و شوی سیخ در مصرف آب نیز بسیار صرفه جویی میکند . دستگاه سیخ شور صنعتی که ما امروز  به شما معرفی میکنیم ساخته مهندسان ایرانی میباشد و این قابلیت را دارد ۵۰۰ سیخ را در زمان ۱۵ دقیقه بشوید . علاوه بر این بر روی دستگاه سیخ شور تخته ای از جنس تفلن  گذاشته شده تا  در آشپزخانه علاوه بر انجام کار شست و شو حکم میز کار را نیز داشته باشد. دستگاه طوری طراحی شده است که علاوه بر سرعت بخشی بسیار در امر شست و شو از آب بسیار کم استفاده کند(بسیار کمتر از شست و شو دستی ) همچنین مصرف برق کمی نیز دارد. شاید بزرگترین مزیت این دستگاه علاوه بر کارکرد بی نقصش ; استفاده از تخته بزرگ تفلون بر روی قسمت مخزن میباشد. با این خلاقیت شما دیگر نگران کمتر شدن فضای آشپزخانه خود نخواهید بود و میتوانید میز های کار را برداشته و جای آن دستگاه شست و شوی  سیخ بگذارید.(هم بشویید ، هم  غذای خود را بر روی آن طراحی کنید!)

دستگاه سیخ شوی اتوماتیک , دستگاه سیخ شوی
۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه سیخ شوی اتوماتیک و صنعتی راه حلی مناسب برای شستشوی تعداد بالای سیخ کباب در رستوران شما به حساب می آید. دستگاه سیخ شوی اتوماتیک سه جداره و دارای تخته کار استیل می باشد. این دستگاه مجهز به برنامه شستشوی قابل تنظیم و دارای تایمر و کنتاکتور می باشد . جنس مخزن و بدنه از استیل ضد زنگ است . همانطور که مراحل تولید و پخت کباب دارای اهمیت است سرعت در شستشو با رعایت کامل اصول بهداشتی نیز اهمیت بالایی دارد چرا که شستشوی سریع و بهداشتی تاثیر مستقیم در سرعت مرحله آماده سازی کباب دارد و همچنین دقت در شستشو اطمینان قلبی مشتریان را به همراه دارد.  

نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل