دستگاه پاکسازی و فشیال پوست

فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
دستگاه اکوافشیال ۱۲ کاره

حداقل سفارش: 1 دستگاه

15,000,000
13%
13,000,000
  • m.a.d.
  • وارد کننده
  • 1 ماه
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

  • m.a.d.
  • وارد کننده
  • 1 ماه
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

احراز هویت شده

احراز هویت شده

؟

پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان دستگاه پاکسازی و فشیال پوست ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان دستگاه پاکسازی و فشیال پوست می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

دستگاه پاکسازی و فشیال پوست

پاکسازی پوست یا فیشیال پوست چیست؟

یکی از بروزترین و مدرن ترین روش های مراقبت از پوست پاکسازی و فیشیال پوست است. در پاکسازی پوست آلودگی محیطی از پوست زدوده می شود و منافذ باز پوست تمیز می شود و سلول مرده پوست از روی پوست لایه برداری می شود تا مشکلات رایج پوست رفع شود. با سپری کردن این مراحل به تعذیه و پاک بودن پوست کمک می کنید و این روش یک روش مراقبتی و درمانی برای سلامت پوست به شمار می آید. پاکسازی پوست یا فیشیال پوست به افزایش جریان خون کمک می کند و از چین و چروک و افتادگی پوست صورت جلوگیری می کند. یکی از روش هایی که می تواند به پاکسازی پوست منجر شود استفاده از دستگاه های پاکسازی پوست است که به تمیز شدن پوست کمک می کند و به صورت تخصصی منجر به پاکسازی عمقی پوست می شود.

مراحل فیشیال پوست و پاکسازی پوست

برای انجام فرآیند پاکسازی پوست مناسب است ابتدا در مورد نوع پوست خود اطلاعاتی در دست داشته باشید زیرا دانش کافی درباره نوع پوست می تواند به پیشبرد روند کار پاکسازی پوست کمک کند. در مرحله پاکسازی پوست از پاک کننده های مخصوص هر نوع پوست استفاده می کنند و این پاکسازی به صورت سطحی بر روی پوست انجام می شود و مشکلات پوستی شامل انواع جوش، آفتاب سوختگی و چین و چروک در این مرحله بررسی می شود. برای پاکسازی عمقی و لایه برداری های سطحی بخاردهی صورت انجام می شود و جوش های سر سیاه و جوش های زیر پوستی در این مرحله تخلیه می شود. لایه برداری پوست بعد از مرحله ی بخاردهی توسط دستگاه لایه بردار و مواد ویژه انجام می شود و در این مرحله سلول های مرده از روی پوست برداشته می شود و ظاهری لطیف به پوست می دهد. بعد از مرحله ی لایه برداری پوست، پاکسازی عمیق تری بر روی پوست انجام می شود و فرآیند  استخراج پوست و تخلیه کامل جوش های زیرپوست انجام می شود و هر گونه آلودگی از لایه های زیرین پوست خارج می شود. بعد از پاکسازی پوست برای آرام شدن و ریلکس شدن پوست ماساژ پوست برای خون رسانی صورت و پوست انجام می شود و به کاهش چین و چروک پوست ناشی از افزایش سن کمک می کند. در آخرین مرحله ماسک صورت بر روی پوست قرار می گیرد و هر نوع پوستی براساس نوع پوست و مشکلاتی که دارد ماسک صورت به خصوصی را دریافت می کند. 

فواید پاکسازی پوست و فیشیال پوست

همان طور که در بالا به آن اشاره شد عمل پاکسازی پوست آلودگی محیطی از پوست شما می زداید و باعث تمیزی سلول های مرده پوست می شود. گردش خون از این طریق افزایش پیدا می کند و به سفت شدن و کاهش چین و چروک پوست کمک می کند. تنظیم سطح چربی پوست و آبرسانی و طراوت پوست از مهمترین مزیت های پاکسازی پوست است. 

 دستگاه های پاکسازی پوست و فشیال پوست

برای پاکسازی عمقی پوست و تمیزی پوست از سلول های مرده دستگاه های پاکسازی پوست بهترین انتخاب می تواند باشد. بدون این دستگاه ها نمی توان پاکسازی تخصصی و عمقی بر روی پوست داشت. این نوع دستگاه ها انواع مختلفی دارند و برای زیبایی و سلامت و پاکسازی پوست مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه هیدرودرمی

هیدراته کردن پوست توسط دستگاه هیدرودرمی انجام می شود. این نوع دستگاه به پاکسازی و آبرسانی پوست کمک می کند و اثرگذاری سریع دارد. روش هیدرودرمی از جمله روش های بدون عوارض و حساسیت است و با صیغل دادن پوست به آبرسانی و پاکسازی پوست کمک می کند در این روش پوست به انواع ویتامین ها و آنتی اکسیدان ها آغشته می شود و از نفوذ آلودگی ها و لایه های عمیق پوست جلوگیری می کند. 

دستگاه میکرودرم

روش میکروردم از جمله روش های غیرشیمیایی و و غیر تهاجمی برای پاکسازی پوست به شمار می آید که از طریق دستگاه میکرودرم انجام می شود. لایه های خارجی و سلول های مرده پوست از روی پوست پاکسازی می شود و پوستی و جوان و شاداب را به شما هدیه می دهد. لایه های جدید از این طریق در پوست ایجاد می شود و به کلاژن سازی پوست کمک می کند و به صورت عمقی باعث پاکسازی پوست می شود. 

دستگاه هیدروفشیال

هیدروفشیان روشی درمانی برای رفع مشکلات پوستتی به شمار می آید. در این روش منافذ پوست از آلودگی ها پاک می شود و سلول های مرده از روی منافذ پوست برداشته می شوند و منجر به تغذیه و جوانسازی پوست می شود. دستگاه هیدروفشیال که به دستگاه اکسیژن رسان نیز معروف است فرآیند اکسیژن رسانی به پوست را انجام می دهد و در انجام عمل پاکسازی پوست حتی پوست های حساس مورد استفاده قرار می گیرد. 

 قیمت دستگاه پاکسازی پوست و فشیال پوست در ویترین نت

دستگاه پاکسازی پوست و فشیال پوست از جمله دستگاه های پاکسازی پوست و ماساژ پوست است که دارای انواع مختلف با کاربردهای متفاوت است. این نوع تجهیزات و دستگاه ها توسط تامین کنندگان تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی به بازار عرضه می شوند و به عنوان تجهیزات پوست، مو و زیبایی شناخته می شود. ویترین نت با در کنار هم قرار دادن معتبرترین تامین کنندگان این امکان را فراهم کرده است تا از طریق آن بتوانید انواع دستگاه پاکسازی پوست و فشیال پوست خریداری کنید. سیستم RFQ ویترین نت این امکان را فراهم کرده است تا خریداران از طریق آن بتوانند استعلام قیمت انواع تجهیزات پوست، مو زیبایی را دریافت کنید و خریدی به صرفه و بدون واسطه داشته باشید. 

راهنما
نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

09125285988

کاربر عزیز