در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد

اگر شما تامین کننده یا تولید کننده این محصولات هستید، همین حالا ثبت نام کنید و فروش خود را افزایش دهید

ثبت نام
پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان قیچی برش کوچک ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان قیچی برش کوچک می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

قیچی برش کوچک

معرفی قیچی های برش کوچک
قیچی های برش کوچک قیچی هایی هستند که برای انجام به اصطلاح کار های خرده ریز در خیاطی و تولید پوشاک و ... استفاده می شوند. از این قیچی ها برای بریدن تکه ها و قسمت های کوچکی از پارچه ها، شکافتن درز های لباس ها و همچنین شکافتن دوخت هایی که ظریف هستند استفاده می شود.


هنگام خرید قیچی های برش کوچک به چه نکاتی باید توجه کرد؟
اولین نکته ای که هنگام خرید قیچی های برش باید به آن توجه کرد جنس آن است. قیچی های برش باید فلزی باشند و تیغه ی آن ها از فولاد مرغوب ساخته شده باشد تا بتوان در صورت کند شدن، مجدداً آن ها را تیز و قابل استفاده کرد. برای آزمودن کیفیت قیچی ای که قصد خرید آن را دارید، بهتر است هنگام خرید چند پارچه ی مختلف همراهتان داشته باشید و هر کدام از آن ها را با قیچی انتخابی خود ببُرید. اگر پارچه ها بعد از بریده شدن نخ کش نشدند و یک دست و تمیز بریده شدند، قیچی مورد نظر کاملاً مرغوب است.
به طور کلی قیچی هایی که دو لبه ی آن ها با پیچ و مهره به هم متصل شده باشند مرغوب تر از قیچی هایی هستند که لبه های آن ها به هم پرچ شده است؛ زیرا قیچی هایی که پیچ و مهره دارند در صورت شل شدن، قابل سفت کردن هستند.
به یاد داشته باشید که بهتر است بعد از هر بار استفاده از قیچی، آن را به آرامی سر جای خود بگذارید؛ زیرا اگر قیچی روی زمین بیفتد و تنظیم تعادل آن به هم بخورد، دیگر چندان کارآمد نخواهد بود و باید قیچی جدیدی تهیه کنید.


برای تیز کردن قیچی های برش کوچک چه کار هایی باید انجام داد؟
برای تیز کردن تیغه ی قیچی ها چند روش وجود دارد:
1. استفاده از سنگ تیز کننده ی چاقو: می توانید تیغه های قیچی را چند بار روی سنگ بکشید تا تیز و صیقل خورده شود.
2. استفاده از شیشه: می توانید تیغه های قیچی را چند بار به قسمت انتهای یک لیوان شیشه ای که دیگر از آن استفاده نمی کنید بکشید تا تیز شود.
3. استفاده از کاغذ های آلومینیومی: قیچی های برش کوچک و ظریف را می توانید با بریدن ورقه های ضخیم آلومینیومی تیز کنید.
4. استفاده از سمباده: می توانید با بریدن چند کاغذ سمباده ی نازک، تیغه ی قیچی های کوچک را تیز کنید.
5. استفاده از چاقو تیز کن برقی: چاقو تیز کن های برقی معمولاً محلی هم برای تیز کردن تیغه های قیچی دارند و می توانید به راحتی از آن ها برای تیز کردن قیچی استفاده کنید.

راهنما
نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

09125285988

کاربر عزیز