× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
دستگاه جوراب بافی اتوماتیک  , دستگاه جوراب بافی
۱,۰۰۰,۰۰۰ - ۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه های جوراب بافی اتومکانیک براي كار به برق تكفاز (خانگي ) احتياج دارد و بسيار كم مصرف است (0/37 كيلوات بر ساعت) قطعات و لوازم آن فراوان و به نسبت ارزان است. دستگاه جوراب بافی اتوماتیک دارای قابلیت کار با برق خانگی و اشغال فضای کم به ابعاد 151 متر و ارتفاع 180 سانتی متر وهمچنین دارای قابلیت تولید یک جین جوراب در 60 الی 80 دقیقه می باشد . وزن دستگاه بین 200 تا 250 کیلوگرم است . نصب آسان و راحت حتی در منزل صورت میگیرد و به صورت اتوماتیک جهت کم نمودن ضایعات تولید انجام میشود.كار با دستگاه های جوراب بافی اتومکانیک را معمولا همه راحت ياد گرفته و انجام ميدهند. تولید جوراب با رنگ ها و طرح های مختلف و قابلیت بافت جوراب های مردانه ، زنانه روفرشی ، دخترانه ، پسرانه و فری سایز (با تعویض سیلندر) از دیگر قابلیت های دستگاه جوراب بافی اتوماتیک است . دستگاه های جوراب بافی اتومکانیک در داخل ايران توليد مي شده، اما در حال حاضر به علت گران بودن هزينه هاي توليد و عدم تفاوت در كار و كيفيت دستگاه نو و بازسازي ، اين دستگاه ها بازسازي شده و با گارانتي در اختيار خريدار قرار ميگيرد.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
دستگاه جوراب بافی

معرفی ماشین جوراب بافی
یکی از ماشین هایی که امروزه هم کار ها را راحت تر کرده اند و هم وجودشان کاملاً ضروری است، ماشین های مخصوص جوراب بافی هستند. 
ماشین های جوراب بافی معمولاً به دو گروه اصلی تقسیم می شوند: 1. ماشین های جوراب بافی اتو مکانیک 2. ماشین های جوراب بافی کامپیوتری


لازم به ذکر است که هر کدام از این ماشین ها مزایا و معایب مخصوص به خود را دارند.
معرفی ماشین جوراب بافی اتو مکانیک:
این ماشین ها با ولتاژ برق تک فاز (خانگی) کار می کنند و بسیار مقرون به صرفه و کم مصرف هستند. قطعه ها و وسایل جانبی آن ها هم معمولاً ارزان است و مهم تر از همه این که کار با این دستگاه ها برای همه و مخصوصاً افراد مبتدی و تازه کار بسیار آسان است.
اندازه ی این ماشین ها یک متر در یک متر است و ارتفاعشان هم چیزی حدود 180 سانتی متر می باشد.
میزان عمر و کارایی این ماشین ها هم معمولاً 25 الی 30 سال است.


معرفی ماشین های جوراب بافی کامپیوتری:
تنها تفاوتی که این ماشین ها با ماشین های جوراب بافی اتو مکانیک دارند این است که می توانند نقشه ها و طرح های پیچیده تری را اجرا کنند و ببافند. البته امروزه تمایل و سلیقه ی عمومی افراد به سمت جوراب های ساده است و این ویژگی احتمالاً امتیاز چندان مهمی به حساب نخواهد آمد.
اندازۀ این ماشین ها 1.5 در 1.5 متر است و ارتفاعشان هم حدود 180 سانتی متر می باشد.
میزان کارایی و عمر این ماشین ها هم معمولاً حدود 3 الی 5 سال است. البته این میزان عمر با توجه به قیمت بالای دستگاه، مقرون به صرفه نیست.
ماشین های جوراب بافی کامپیوتری با برق سه فاز کار می کنند. البته کاربران می توانند با هزینه ی بیشتر، مصرف برق آن ها را به تک فاز (خانگی) تغییر دهند. البته به هر حال مصرف برق این ماشین ها حداقل 2 برابر ماشین های جوراب بافی اتو مکانیک است. لازم به یادآوری است که قطعات این دستگاه علاوه بر گرانی، بسیار کمیاب نیز هستند و معمولاً از لوازم ماشین های دیگر نیز نمی شود برایشان استفاده کرد.
مقایسه ی ماشین های جوراب بافی اتومکانیک و کامپیوتری:
کیفیت و همچنین سرعت جوراب هایی که این دو نوع تولید می کنند یکسان است و هیچ تفاوتی با هم ندارند.
تفاوت این دو نوع ماشین در واقع فقط در سیستم های داخلی کنترل کننده ی آن هاست. دستورات در ماشین های کامپیوتری به کمک کامپیوتر ها و برد الکترونیک داده می شود و در ماشین های اتو مکانیک به کمک ابزار و وسایل مکانیکی؛ وگر نه قطعه های مکانیکی ای که وظیفه ی بافت را در آن ها انجام می دهند، عملکرد کاملاً یکسانی دارند.

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل