فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
دستگاه جوراب بافی مکانیکی

حداقل سفارش: 1 دستگاه

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان دستگاه جوراب بافی ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان دستگاه جوراب بافی می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

دستگاه جوراب بافی

معرفی دستگاه تولید جوراب

یکی از دستگاه‌های بافت که امروزه هم کار تولید جوراب را راحت‌تر کرده‌است و هم وجودشان در صنایع نساجی و بافندگی کاملاً ضروری است، دستگاه جوراب بافی است.
ماشین های جوراب بافی معمولاً به دو گروه اصلی تقسیم می شوند :

دستگاه جوراب بافی مکانیکی

این دستگاه تولید جوراب با ولتاژ برق تک فاز (خانگی) کار می کند و بسیار مقرون به صرفه و کم مصرف هستند. قطعه ها و وسایل جانبی دستگاه جوراب بافی مکانیکی معمولاً ارزان است و مهم تر از همه این که کار با این دستگاه های تولید جوراب برای همه و مخصوصاً افراد مبتدی و تازه کار بسیار آسان است.
اندازه ی دستگاه جوراب بافی مکانیکی یک متر در یک متر و ارتفاع آن هم چیزی حدود 180 سانتی متر است.
میزان عمر و کارایی این دستگاه نساجی و بافندگی هم معمولاً 25 الی 30 سال است.

دستگاه جوراب بافی کامپیوتری

تنها تفاوتی که دستگاه جوراب بافی کامپیوتری با دستگاه جوراب بافی مکانیکی دارد این است که می تواند نقشه ها و طرح های پیچیده تری را اجرا کند و ببافد. البته امروزه تمایل و سلیقه ی عمومی افراد به سمت جوراب های ساده است و این ویژگی احتمالاً امتیاز چندان مهمی به حساب نخواهد آمد.
ابعاد دستگاه جوراب بافی کامپیوتری 1.5 در 1.5 متر و ارتفاع آن هم حدود 180 سانتی متر است.
ماشین های جوراب بافی کامپیوتری با برق سه فاز کار می کنند. البته کاربران می توانند با هزینه ی بیشتر، مصرف برق آن ها را به تک فاز (خانگی) تغییر دهند. البته به هر حال مصرف برق این دستگاه تولید جوراب حداقل 2 برابر دستگاه جوراب بافی مکانیکی است. لازم به یادآوری است که قطعات این دستگاه جوراب بافی علاوه بر گرانی، بسیار کمیاب نیز هستند و معمولاً از لوازم ماشین های دیگر نیز نمی شود برایشان استفاده کرد.

مقایسه دستگاه جوراب بافی مکانیکی و کامپیوتری

کیفیت و همچنین سرعت جوراب هایی که این دو دستگاه جوراب بافی تولید می کنند یکسان است و هیچ تفاوتی با هم ندارند.
تفاوت این دو نوع دستگاه تولید جوراب در واقع فقط در سیستم های داخلی کنترل کننده‌ی آن هاست. دستورات در دستگاه جوراب بافی کامپیوتری به کمک کامپیوتر ها و برد الکترونیک داده می شود و در دستگاه جوراب بافی مکانیکی به کمک ابزار و وسایل مکانیکی؛ در این صورت قطعات مکانیکی ای که وظیفه‌ی بافت را دارند، عملکرد کاملاً یکسانی دارند.

راهنما
نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

09125285988

کاربر عزیز