در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد

اگر شما تامین کننده یا تولید کننده این محصولات هستید، همین حالا ثبت نام کنید و فروش خود را افزایش دهید

ثبت نام
پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان چرخ کش دوز ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان چرخ کش دوز می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

چرخ کش دوز

معرفی چرخ خیاطی کش دوز صنعتی
از دیر باز تا امروز تعداد لباس هایی که در قسمتی از آن ها نیاز به استفاده از کش و دوخت وجود داشته باشد، کم نبوده است. بسیاری از انواع لباس ها، خصوصاً لباس های زیر مردانه و زنانه، در طراحی خود به کش نیاز دارند تا به کمک آن ها بتوان لباس را برای استفاده آماده کرد. همان طور که می دانید کش ها انواع و اقسام مختلفی دارند و هر کدام از آن ها به منظور استفادۀ خاصی طراحی و تولید شده اند.
کش های مخصوص شلوارها و همچنین لباس های زیر هم خود انواع مختلفی دارند که باید با توجه به نوع پارچه ای که برای لباس در نظر گرفته می شود، کش مخصوص و مناسب آن را استفاده کرد. تولیدی ها و مراکز صنعتی بزرگ، برای راحتی و سرعت بخشیدن به روند کارشان، از چرخ های مخصوص صنعتی که با نام چرخ های کش دوز شناخته می شوند، استفاده می کنند. این چرخ به آن ها امکان می دهد که با سرعت و دقت بسیار کش را به لباس مورد نظر خود بدوزند. لازم به یادآوری است که استفاده از این چرخ های کش دوز صنعتی علاوه بر سرعت، کیفیت و ماندگاری دوخت های کش را نیز افزایش خواهد داد. کاربر با توجه به اینکه سرعت دوخت چرخ بالاست، باید با دقت کش و پارچه را در خط دوخت چرخ قرار دهد تا دستگاه بتواند کار خود را با کمترین میزان خطا انجام دهد.
بعضی از چرخ های خیاطی صرفاً به منظور کش دوزی تولید و طراحی شده اند و در واقع تک کاره هستند. اما در مقابل، بعضی از انواع چرخ های چند کاره هم وجود دارند که علاوه بر کش دوزی، سر دوزی و میان دوزی را نیز انجام می دهند. همچنین چرخ های کش دوز با توجه به قدرت موتور و دینام خود، توانایی دوخت های متفاوتی دارند. بعضی از آن ها فقط برای دوخت پارچه های نازک تا متوسط مناسب هستند و ضخامت دوختی که ایجاد می کنند هم ظریف تا متوسط است. بهتر است شما پس از بررسی های لازم، چرخی را انتخاب کنید که بیشترین نیازهایتان را با کمترین هزینه و صرف کمترین وقت برطرف کند.
تقریباً تمام انواع چرخ های کش دوز صنعتی مجهز به چراغ ال ای دی، سر نخ زن اتوماتیک و پایه بلند کن اتوماتیک هستند و استفاده از آن ها بسیار آسان و لذت بخش است. همچنین این چرخ ها در دو نوع تک کاربره و دو کاربره طراحی و تولید شده اند و در بازار موجود هستند.

نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

02191001170

کاربر عزیز