× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
آیا محصولی در این دسته جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 اولین تامین کننده این محصول باشید
چرخ کش دوز

معرفی چرخ خیاطی کش دوز صنعتی
از دیر باز تا امروز تعداد لباس هایی که در قسمتی از آن ها نیاز به استفاده از کش و دوخت وجود داشته باشد، کم نبوده است. بسیاری از انواع لباس ها، خصوصاً لباس های زیر مردانه و زنانه، در طراحی خود به کش نیاز دارند تا به کمک آن ها بتوان لباس را برای استفاده آماده کرد. همان طور که می دانید کش ها انواع و اقسام مختلفی دارند و هر کدام از آن ها به منظور استفادۀ خاصی طراحی و تولید شده اند.
کش های مخصوص شلوارها و همچنین لباس های زیر هم خود انواع مختلفی دارند که باید با توجه به نوع پارچه ای که برای لباس در نظر گرفته می شود، کش مخصوص و مناسب آن را استفاده کرد. تولیدی ها و مراکز صنعتی بزرگ، برای راحتی و سرعت بخشیدن به روند کارشان، از چرخ های مخصوص صنعتی که با نام چرخ های کش دوز شناخته می شوند، استفاده می کنند. این چرخ به آن ها امکان می دهد که با سرعت و دقت بسیار کش را به لباس مورد نظر خود بدوزند. لازم به یادآوری است که استفاده از این چرخ های کش دوز صنعتی علاوه بر سرعت، کیفیت و ماندگاری دوخت های کش را نیز افزایش خواهد داد. کاربر با توجه به اینکه سرعت دوخت چرخ بالاست، باید با دقت کش و پارچه را در خط دوخت چرخ قرار دهد تا دستگاه بتواند کار خود را با کمترین میزان خطا انجام دهد.
بعضی از چرخ های خیاطی صرفاً به منظور کش دوزی تولید و طراحی شده اند و در واقع تک کاره هستند. اما در مقابل، بعضی از انواع چرخ های چند کاره هم وجود دارند که علاوه بر کش دوزی، سر دوزی و میان دوزی را نیز انجام می دهند. همچنین چرخ های کش دوز با توجه به قدرت موتور و دینام خود، توانایی دوخت های متفاوتی دارند. بعضی از آن ها فقط برای دوخت پارچه های نازک تا متوسط مناسب هستند و ضخامت دوختی که ایجاد می کنند هم ظریف تا متوسط است. بهتر است شما پس از بررسی های لازم، چرخی را انتخاب کنید که بیشترین نیازهایتان را با کمترین هزینه و صرف کمترین وقت برطرف کند.
تقریباً تمام انواع چرخ های کش دوز صنعتی مجهز به چراغ ال ای دی، سر نخ زن اتوماتیک و پایه بلند کن اتوماتیک هستند و استفاده از آن ها بسیار آسان و لذت بخش است. همچنین این چرخ ها در دو نوع تک کاربره و دو کاربره طراحی و تولید شده اند و در بازار موجود هستند.

شهر تامین کننده
    جهت مشاوره و خرید دستگاه شیرینگ تماس بگیرید. 44158569-021

    جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

    ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل