× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
آیا محصولی در این دسته جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 اولین تامین کننده این محصول باشید
دستگاه راسته تا کن

معرفی دستگاه های راسته تا کن
صنایع نساجی و تولید پوشاک امروزه پیشرفت های زیادی کرده اند و برای انجام هر مرحله از مراحل آماده سازی و دوخت پوشاک، دستگاه ها و چرخ های مخصوصی طراحی و تولید شده اند. یکی از این دستگاه ها که تکنولوژی آن ها نسبتاً جدید می باشد، دستگاه ها ی راسته تا کن هستند که کار را برای کاربران خود بسیار آسان کرده اند. از دستگاه های راسته تا کن در مراحل پایانی تولید لباس، که اطو کشی و بسته بندی هستند، استفاده های زیادی می شود. در واقع راسته تا کن ها دستگاهی هستند که از آن ها برای اتو کردن لباس ها و از بین بردن چروک ها در قسمت های مختلف پوشاک و همچنین بسته بندی آن ها استفاده می شود.
از دستگاه های لبه تا کن همچنین برای تا کردن و اتو کشی چند میلیمتری لبه ها ی پارچه استفاده می شود و لبه ی پارچه ها بسیار زیبا و تمیز و بدون زوائد خواهند شد.


دستگاه ها ی راسته تا کن چه انواع مختلفی دارند؟
دستگاه های راسته تا کن چند نوع مدل مختلف دارند که هر کدام از آن ها برای انجام کار خاصی طراحی و تولید شده است. این مدل ها عبارت اند از :
1. دستگاه های تا کن اتوماتیک Automatic Folding Machine ) )
2. دستگاه های تا کن مخصوص پوشاک ( Clothes Folding Machine )
3. دستگاه های تا کن مخصوص انواع مختلف پارچه Fabric Folding Machine ) )


نحوه ی کار با دستگاه های راسته تا کن چگونه است؟
همان طور که گفته شد، از نوع پر کاربرد دستگاه های راسته تا کن برای تا کردن چندین میلی متری لبه ی پارچه ها استفاده می شود. نحوه ی کار با این دستگاه نیز بسیار آسان است. کاربر چند میلی متر از لبه ی پارچه را تا می کند و زیر پایه ی این دستگاه قرار می دهد. سپس اهرم بالا بر پایه و سوزن دستگاه را پایین می آورد تا دقیقاً روی لبه های تا شده ی پارچه قرار بگیرد. با فشردن دکمه ی دوخت، عملیات دوخت دستگاه لبه تا کن نیز شروع می شود و در زمان بسیار اندکی کار به پایان می رسد. توجه کنید که بهتر است هنگام کار با دستگاه پارچه را با دست به طرف داخلی پایه ی آن بکشید؛ این کار دقت و کیفیت کار را به طور چشمگیری افزایش خواهد داد.

شهر تامین کننده
    جهت مشاوره و خرید دستگاه شیرینگ تماس بگیرید. 44158569-021

    جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

    ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل