در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد

اگر شما تامین کننده یا تولید کننده این محصولات هستید، همین حالا ثبت نام کنید و فروش خود را افزایش دهید

ثبت نام
پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان دستگاه راسته تا کن ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان دستگاه راسته تا کن می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

دستگاه راسته تا کن

معرفی دستگاه های راسته تا کن
صنایع نساجی و تولید پوشاک امروزه پیشرفت های زیادی کرده اند و برای انجام هر مرحله از مراحل آماده سازی و دوخت پوشاک، دستگاه ها و چرخ های مخصوصی طراحی و تولید شده اند. یکی از این دستگاه ها که تکنولوژی آن ها نسبتاً جدید می باشد، دستگاه ها ی راسته تا کن هستند که کار را برای کاربران خود بسیار آسان کرده اند. از دستگاه های راسته تا کن در مراحل پایانی تولید لباس، که اطو کشی و بسته بندی هستند، استفاده های زیادی می شود. در واقع راسته تا کن ها دستگاهی هستند که از آن ها برای اتو کردن لباس ها و از بین بردن چروک ها در قسمت های مختلف پوشاک و همچنین بسته بندی آن ها استفاده می شود.
از دستگاه های لبه تا کن همچنین برای تا کردن و اتو کشی چند میلیمتری لبه ها ی پارچه استفاده می شود و لبه ی پارچه ها بسیار زیبا و تمیز و بدون زوائد خواهند شد.


دستگاه ها ی راسته تا کن چه انواع مختلفی دارند؟
دستگاه های راسته تا کن چند نوع مدل مختلف دارند که هر کدام از آن ها برای انجام کار خاصی طراحی و تولید شده است. این مدل ها عبارت اند از :
1. دستگاه های تا کن اتوماتیک Automatic Folding Machine ) )
2. دستگاه های تا کن مخصوص پوشاک ( Clothes Folding Machine )
3. دستگاه های تا کن مخصوص انواع مختلف پارچه Fabric Folding Machine ) )


نحوه ی کار با دستگاه های راسته تا کن چگونه است؟
همان طور که گفته شد، از نوع پر کاربرد دستگاه های راسته تا کن برای تا کردن چندین میلی متری لبه ی پارچه ها استفاده می شود. نحوه ی کار با این دستگاه نیز بسیار آسان است. کاربر چند میلی متر از لبه ی پارچه را تا می کند و زیر پایه ی این دستگاه قرار می دهد. سپس اهرم بالا بر پایه و سوزن دستگاه را پایین می آورد تا دقیقاً روی لبه های تا شده ی پارچه قرار بگیرد. با فشردن دکمه ی دوخت، عملیات دوخت دستگاه لبه تا کن نیز شروع می شود و در زمان بسیار اندکی کار به پایان می رسد. توجه کنید که بهتر است هنگام کار با دستگاه پارچه را با دست به طرف داخلی پایه ی آن بکشید؛ این کار دقت و کیفیت کار را به طور چشمگیری افزایش خواهد داد.

نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

02191001170

کاربر عزیز