× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
چسب دوقلوی معمولی غفاری 30 گرم , چسب دوقلو
محصول موجود نمی باشد
حداقل سفارش: 1 کارتن

چسب دوقلوی معمولی غفاری محصولی خمیری، طوسی رنگ ، دو جزئی و بر پایه اپوکسی می باشد که بعنوان یک چسب بی رنگ با زمان پخت کم و قدرت چسبندگی بالا قابل اتکا در مصارف خانگی، چسباندن انواع سطوح فلزی، شیشه، سرامیک، چوب، فایبرگلاس و سنگ قابل استفاده می باشد.وجود حرارت در حین عملیات پلیمریزاسیون به عنوان یک کاتالیزوز در فرایند عمل می کند. ویژگی ها : استحکام بسیار بالا مقاومت شیمیایی و حرارتی مطلوب زمان خشک شدن کم قدرت چسبندگی بالا بدون جمع شدگی بدون حلال روش استفاده : ابتدا از هر کدام از تیوپ ها به مقدار مساوی بر روی سطح صاف می ریزیم و آنها را خوب مخلوط می کنیم سپس محل مورد نظر را با چسب آغشته می کنیم بعد از گذشت 1 دقیقه محل دوم را به محل اول می چسبانیم و چند لحظه آن قسمت را نگه می داریم تا چسب کمی خشک شود.بعد از چسبیدن کامل مطمئن باشید در شرایط سخت هم چسب باز نمی شود.

چسب دوقلوی شفاف غفاری 30 گرم , چسب دوقلو
محصول موجود نمی باشد
حداقل سفارش: 1 کارتن

چسب دوقلوی شفاف غفاری محصولی خمیری، بیرنگ، دو جزئی و بر پایه اپوکسی می باشد که بعنوان یک چسب بی رنگ با زمان پخت کم و قدرت چسبندگی بالا قابل اتکا در مصارف خانگی، چسباندن انواع سطوح فلزی، شیشه، سرامیک، چوب، فایبرگلاس و سنگ قابل استفاده می باشد.وجود حرارت در حین عملیات پلیمریزاسیون به عنوان یک کاتالیزوز در فرایند عمل می کند. ویژگی ها : استحکام بسیار بالا مقاومت شیمیایی و حرارتی مطلوب زمان خشک شدن کم قدرت چسبندگی بالا بدون جمع شدگی بدون حلال روش استفاده : ابتدا از هر کدام از تیوپ ها به مقدار مساوی بر روی سطح صاف می ریزیم و آنها را خوب مخلوط می کنیم سپس محل مورد نظر را با چسب آغشته می کنیم بعد از گذشت 1 دقیقه محل دوم را به محل اول می چسبانیم و چند لحظه آن قسمت را نگه می داریم تا چسب کمی خشک شود.بعد از چسبیدن کامل مطمئن باشید در شرایط سخت هم چسب باز نمی شود.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
چسب دوقلو

ویژگی‌های چسب های دو قلو:

چسب دوقلو، چسبی دوجزئی بر پایه اپوکسی پلی آمید است. به همین دلیل به چسب اپوکسی یا Epoxy glue نیز معروف می باشد. این چسب دارای دو تیوپ می باشد که یکی از تیوپ ها حاوی کاتالیزر است که این ماده سرعت واکنش و عملکرد چسب را افزایش می دهد. تیوپ دیگر حاوی رزین می باشد.

این چسب صنعتی دارای چسبندگی فوق العاده و سرعت و قدرت بالایی می باشد و در برابر شرایط آب و هوایی مختلف بسیار مقاوم است. این چسب قوی کاملا شفاف می باشد و برای چسباندن وسایل شفاف مانند مجسمه ها و ظروف چینی کارامد است.

نحوه ی عملکرد چسب دوقلو:

هنگامی که دو جزء چسب دوقلو با هم مخلوط می شوند، واکنشی رخ می دهد که سبب می شود، مولکول های کوچک با هم پیوند دهند و پس از ان با ترکیبات اکسیژن دار واکنش دهند. این روند سبب تشکیل شدن یک رزین پلیمری می شود. لازم به ذکر است که این رزین بعد از تشکیل شدن، بسیار محکم و پایدار است.

انواع چسب های دوقلو:

انواع مختلف چسب دوقلو در سایت ویترین نت وجود دارد و هر کدام دارای ویژگی ها و کاربردهای متفاوتی هستند.

چسب دوقلو معمولی:

چسب دوقلو معمولی به رنگ طوسی است و مقاومت بالایی در برابر حرارت دارد. قیمت چسب دوقلو معمولی از چسب شفاف کمتر است.

چسب دوقلو شفاف:

چسب‌های شفاف کاملا بی رنگ هستند و قدرت چسبندگی بالایی بر روی شیشه دارند. قیمت چسب دوقلو شفاف از چسب معمولی بیشتر است.

 

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل