× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
دستگاه دوخت و برش التراسونیک
۲۰,۰۰۰,۰۰۰-۲۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه دوخت و برش التراسونیک دارای 4 دستگاه به شرح زیر است : 1-دستگاه دوخت و برش جهت دوخت بدنه(عرض7سانتیمتر رابرش و طراحی میکند) 2-چرخ التراسنیک جهت تای دسته 3-چرخ التراسنیک جهت برش دسته 4- دستگاه پانچ جهت پانچ دسته به ساک دستگاه دوخت و برش التراسونیک برای دوخت انواع ساک تبلیغاتی، کیسه های یک بار مصرف، لباس یک بار مصرف و انواع ماسک کاربرد دارد.

خط تولید ساک تبلیغاتی _دسته پانچ و لوپ
۲۵,۰۰۰,۰۰۰-۱۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

چرخ های التراسونیک جهت دوخت انواع کیسه و ساک های تبلیغاتی که از طریق امواج ماوراء صوت (بدون استفاده از نخ و سوزن) عملیات دوخت و برش و ایجاد طرح را بر روی پارچه های اسپان باند انجام میدهد. خط تولید نیمه اتوماتیک ساک تبلیغاتی در دو مدل دسته پانچ (موزی) و دسته لوپ (بنددار) می باشد. تولید کیسه های تبلیغاتی، نیاز به تخصص مهارت خاصی نمیباشد لذا با اپراتورهای مبتدی براحتی انجام میپذیرد.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه تولید ساک تبلیغاتی
۱۴,۰۰۰,۰۰۰-۱۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

خط تولید ساک تبلیغاتی تشکیل شده است از چرخ های التراسونیک که شامل چرخ التراسونیک دوخت و برش جهت دوخت بدنه - چرخ التراسونیک پانچ جهت پانچ قسمت دسته - چرخ التراسونیک برش دسته - چرخ التراسونیک تای دسته - چرخ التراسونیک پانچ دسته است. خط در دو حالت دسته موزی (پانچ) و دسته لوپ (بیرونی) تولید می گردد. کاربری این دستگاه تولید ساک پارچه های نبافته(اسپان باند)-پلاستیک های فشرده-جاجیم و ... است.  

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
دستگاه دوخت آلتراسونیک _ دوخت ساک دستی

معرفی دستگاه های دوخت آلتراسونیک ( دستگاه تولید و دوخت ساک دستی پارچه ای )

کلمه ی آلتراسونیک به معنای فرا صوت است و دستگاه های دوخت التراسونیک دستگاه هایی هستند که عمل خیاطی و دوخت را با کمک تکنولوژی فرا صوت انجام می دهند.

فرایند دوخت در دستگاه های التراسونیک صنعتی چگونه است؟

فرایند دوخت در این دستگاه ها نوعی فرایند چند منظوره است. در واقع این دستگاه ها توانایی این را دارند که به صورت هم زمان پارچه ها را برش دهند و درز های آن را بدوزند. به علت گرمایی که هنگام دوخت به پارچه وارد می کنند محل دوخت را کاملاً مهر و موم می کنند و هیچ درزی باقی نمی گذارند. این دستگاه ها در حین فعالیت خود اضافات پارچه ها و زواید آن ها را نیز از بین می برند.
فرایند دوخت در این دستگاه ها با سرعتی بیش از 600 فوت در هر ثانیه انجام می شود و تمام این مراحل بدون استفاده از هیچ گونه سوزن یا نخی انجام می پذیرد و همین امر سرعت و کیفیت کار ها را تا میزان چشمگیری افزایش می دهد.
مدل دوخت در این دستگاه ها به صورت ضربه های مدام و مقطعی است و نمونه ی این دوخت ها را می توان روی کیسه ها و ساک های دستی مخصوص خرید مشاهده کرد. نوع دیگر دوختی که در این دستگاه ها وجود دارد دوخت دنباله دار و پیوسته است. در این نوع از دوخت پارچه ها در زیر شاخ دستگاه حرکت می کنند و امکان حذف لبه های اضافی پارچه نیز در حین کار وجود دارد.

استفاده از دستگاه های دوخت آلتراسونیک صنعتی چه مزیت هایی نسبت به دیگر دستگاه های دوخت دارد؟

1. فرایند دوخت و مهر و موم کردن در این دستگاه ها سریع تر و با کیفیت بالاتری انجام می شود و استفاده از آن ها هم از نظر مصرف انرژی و هم انجام بیشترین کار در کمترین زمان، کاملاً مقرون به صرفه است.
2. در این دستگاه ها از هیچ مواد اضافی ای اعم از گیره، سوزن، نخ، چسب و... استفاده نمی شود.
3. پیش از استفاده از دستگاه هیچ زمانی برای گرم شدن دستگاه لازم نیست.
4. در این دستگاه ها از هیچ ماده ی سمی و مضری که به طبیعت و محیط زیست آسیب برساند استفاده نشده است.
5. از دوخت های این دستگاه برای آماده کردن انواع لباس های خانگی، دکوراسیون های اداری و خانگی، ساخت جزئیات صنایع دستی و ... استفاده می شود.

دستگاه های دوخت آلتراسونیک از چه قسمت هایی ساخته شده اند؟

این دستگاه ها از سه قسمت ساخته شده اند:
1.منبع تغذیه که قدرت آن 50 تا 60 سیکل در ثانیه است.
2.مبدلی که در بر دارنده ی بلور های پیزو الکتریک است و وظیفه ی آن تبدیل سیگنال های الکتریکی به ارتعاش های مکانیکی است.
3.قسمت پشتیبان که وظیفه ی پشتیبانی از عملکرد قطعات دستگاه را به عهده دارد.

 

شهر تامین کننده
02144168445

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل