× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
کفکش تمام استیل تکفاز استریم SCM 6 , پمپ آب کشاورزی
۱,۹۰۵,۹۷۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کفکش تمام استیل تکفاز استریم با برق تک فاز کار میکند. جنس بدنه و پروانه استیل می باشد. توان پمپ  1.5 کیلووات و ارتفاع پمپاژ (هد) 66 متر  می باشد. میزان آبدهی پمپ کفکش 5.4 متر مکعب بر ساعت است.  

پمپ کفکش تمام استیل ابارا BEST ONE MA , پمپ آب کشاورزی
۲,۲۹۸,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

پمپ آب کف کش در گروه پمپ های مستغرق سانتریفیوژ قراردارد و جهت پمپاژ کردن آب تمیز از مخازن یا آبهای زیر زمینی استفاده می شود و امکان پمپاژ ذرات سایشی را ندارد. این پمپ آب دارای درجه حفاظت می باشد و می تواند در سیال به صورت کامل غوطه ور گردد. تفاوت پمپ آب کف کش با پمپ های شناور در محل قرار گیری آنهاست.  یک پمپ آب کف کش خوب باید توانایی مکش آب و تحویل آن را داشته باشد.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
پمپ کفکش S-18-A اسپیکو , پمپ آب کشاورزی
۲,۰۰۰,۰۰۰-۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

پمپ های کفکش  S-18-A با پروانه نیمه باز چدنی و سیلهای سیلیکون کارباید مناسب برای انتقال آبهای کثیف بدون مواد ساینده و همچنین جابجائی آبهای زائد باران و سیلابها، انتقال پس آب گودالها،آبیاری مزارع،انتقال آب جویها و نهرها می باشد. کلیه قطعات ریخته گری شده توسط متخصصین آلیاژ سازی شده تا مک و سوسه در قطعات وجود نداشته باشد، با این وجود شرکت اسپیکو کلیه قطعات حساس ریخته گری شده خود را توسـط رزین مخصوص، نشتی گیری می نماید تا بدینوسیله درصد نفوذ آب به داخل الکترو موتور به صفر برسد. در طراحی پمپ های کفکش اسپیکو برای کیفیت بهتر و مطمئن تر و بالا بردن عمر سیلهای مکانیکی محفظه ای مملو از روغن مخصوص بین پمپ و الکتروموتور در نظرگرفته شده است که توسط دو عدد سیل مکانیکی مخصوص و 2عدد کاسه نمد روغن کاملاً  آب بندی میشود که شرایط نفوذ پذیری آب به داخل پمپ را به صفر میرساند و امکان بازدید روغن داخل آن توسط پیچ آلن نمره 8 در بغل و پایین پمپ امکان پذیر است. (لازم بذکر است که روغن بکار رفته از نوع پارافین خوراکی جهت جلوگیری از آلودگی محیط زیست و مطابق استاندارد ISO-14001 می باشد.)

پمپ افقی گریز از مرکز فشار قوی  , پمپ آب کشاورزی
۱,۵۹۰,۰۰۰-۲۹,۹۶۵,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

پمپ افقی گریز از مرکز فشار قوی با پروانه های بین یاتاقانی، موتور جدا، چند طبقه چند طبقه و محفظه با برش های شعاعی می باشد. هر طبقه توسط اورینگ آببندی میشود طبقات به وسیله پیچ بست طبقات به همدیگر بسته میشوند. پایه های نگهدارنده پمپ یه صورت یکپارچه با محفظه مکش و رانش ریخته گری شده اند. موارد کاربرد پمپ فشارقوی :  - ابرسانی شهرها - پمپ اب مصارف صنعتی  - پروژه های آبرسانی  - استفاده در بوستر پمپ ها  - مصارف آبیاری بارانی  - به عنوان پمپ های دیگ بخار  - پمپ آب کندانس شده  - پمپ آب سرد و گرم تاسیسات صنعتی  - پمپ سیستم های آتشنشانی سایر و متمرکز   

الکتروپمپ عمودی طبقاتی تمام استیل EVM , پمپ آب کشاورزی
۹,۴۰۰,۰۰۰-۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

الکتروپمپ عمودی طبقاتی تمام استیل EVM چند منظوره عمودی EBARA برای افزایش فشار بالا ، نوآوری و راه حل های فنی پیشرفته است. پمپ های این سری به طور کامل با این ویژگی ها مطابقت دارند. الکتروپمپ عمودی طبقاتی تمام استیل EVM نقطه عطف شرکت ابارا (Ebara) می باشد که باعث شده این شرکت را نسبت به بقیه متفاوت کند. الکتروپمپ عمودی طبقاتی تمام استیل EVM را با استفاده از استیل ضد زنگ و 2 پمپ عمودی چند مرحله ای می توان تقویت کرد. این سری از پمپ های EVM با توجه به قدرت بالا برای اکثر کارها قابل استفاده می باشد که خیلی از مشکلات مهندسین در این زمینه را حل کرده الکتروپمپ عمودی طبقاتی تمام استیل EVM را می توان به 2 صورت تنها و به صورت ترکیبی استفاده کرد که این ویژگی باعث افزایش بیشتر قدرت این الکترو پمپ می شود. کاربرد الکتروپمپ عمودی طبقاتی تمام استیل EVM کاربردهای صنعتی و کشاورزی انتقال آب سرد و گرم در سیستم های حرارتی تهویه مطبوع تصفیه آب تغذیه دیگ بخار شستشو و تمیز سرد شدن ماشین ابزار افزایش فشار غذا و نوشیدنی صنایع دارویی برنامه های کاربردی دریایی

الکترو پمپ شناور معروف به مستغرق یا ملخی , پمپ آب کشاورزی
۱,۲۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

الکترو پمپ شناور معروف به مستغرق یا ملخی ، محصول کشور سوئد بوده و به منظور پمپ آب خالص یا تمیز و آب های زیر زمینی برای مصارف کشاورزی، احیای اراضی و پروژه های سد و آب بند تولید شده است. تمامی لوازم یدکی و جانبی این محصول موجود می باشد. امکان آموزش نحوه نصب و راه اندازی و مراقبت از این محصول وجود دارد. الکترو پمپ شناور ، ضمانت و گارانتی و خدمات دارد.

پمپ عمودی طبقاتی فشارقوی VF_HP15 , پمپ آب کشاورزی
۳,۰۰۰,۰۰۰-۱۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

پمپ عمودی طبقاتی فشارقوی VF_HP15 برای تهیه آب آشامیدنی و تغذیه اتوکلاوها با پمپ های استیل ، سیستمهای آبیاری و کشاورزی ، سیستمهای شستشو و بوسترهای آب و آتش نشانی ، انتقال میعانات و آب سرد ، تغذیه دیگها و سیرکوله کردن آب داغ با پمپهای دیگ بخار ، تهویه مطبوع و سیستمهای چیلر (سیستمهای خنک کننده صنعتی و ....) ، پمپ های تصفیه آب ( آب شیرین کن ها و سیستمهای RO ) ، سیرکوله کردن سیالات فرایندی و دارویی ، سیستمهای پمپاژ آب روستایی کاربرد دارد. ویژگی ها : طول عمر بالا و هزینه تعمیر و نگهداری پایین ارتعاشات و صدای پایین که نشانه کیفیت، دوام و ماندگاری بالای پمپ است دچار خرابی آنی و کلی نمیشود امکان انتخاب جنس قطعات مطابق با کاربرد پمپ محصولی کاملا ایرانی و در دسترس

پمپ عمودی طبقاتی فشار قوی VF_HP10 , پمپ آب کشاورزی
۳,۰۰۰,۰۰۰-۱۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

پمپ عمودی طبقاتی فشارقوی VF_HP10  برای تهیه آب آشامیدنی و تغذیه اتوکلاوها با پمپ های استیل ، سیستمهای آبیاری و کشاورزی ، سیستمهای شستشو و بوسترهای آب و آتش نشانی ، انتقال میعانات و آب سرد ، تغذیه دیگها و سیرکوله کردن آب داغ با پمپهای دیگ بخار ، تهویه مطبوع و سیستمهای چیلر (سیستمهای خنک کننده صنعتی و ....) ، پمپ های تصفیه آب ( آب شیرین کن ها و سیستمهای RO ) ، سیرکوله کردن سیالات فرایندی و دارویی و سیستمهای پمپاژ آب روستایی کاربرد دارد. ویژگی ها : طول عمر بالا و هزینه تعمیر و نگهداری پایین ارتعاشات و صدای پایین که نشانه کیفیت، دوام و ماندگاری بالای پمپ است دچار خرابی آنی و کلی نمیشود امکان انتخاب جنس قطعات مطابق با کاربرد پمپ محصولی کاملا ایرانی و در دسترس 

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
پمپ شناور طبقاتی استیل مدل هفتاد و پنج صدم OYM  , پمپ آب کشاورزی
۱,۹۱۳,۰۱۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

پمپ شناور طبقاتی استیل winner جهت مصارف صنعتی و کشاورزی کاربرد فراوانی دارد و دارای ویژگی های منحصر بفردی می باشد از جمله سادگی ، انعطاف پذیری ، نگهداری آسان ویژگی هایی هستند که باعث ایجاد تفاوت مهم برای نصب پمپ شناور طبقاتی استیل  ابارا می شوند. پمپ شناور طبقاتی استیل دارای تنوع های زیادی می باشد که هر یک از مدل پمپ شناور طبقاتی استیل ابارا دارای ویژگی مخصوص به خود می باشند. مزیت های پمپ شناور طبقاتی استیل winner ابارا عبارتند از: طراحی ساده ، اجزای با کیفیت بالا و بهینه سازی شده برای بهترین عملکرد پمپ ، امکان انجام تعمیر سریع و آسان بدون نیاز ابزار خاص ، انعطاف پذیری در انتخاب بین موتور های 3 "، 4"، 6 "و 8" ، با اتصال آداپتور که اجازه می دهد ترکیبی از پمپ شناور طبقاتی استیل و موتور مناسب آن به شما انتخاب گسترده ای از لوازم جانبی برای تکمیل عملکرد پمپ شناور طبقاتی استیل می دهد. ویژگی های پمپ شناور طبقاتی استیل :  جابجایی آب : برای جابجایی و مکش آب از چاه ها در مصارف صنعتی و خانگی افزایش فشار آب: یکی از کاربردهای پمپ شناور طبقاتی استیل بالا بردن فشار آب برای استفاده مسکونی و تجاری و کشاورزی می باشد آبیاری: برای تهیه آب مورد نیاز جهت آبیاری محصولات کشاورزی و غیره آتش نشانی: برای لوازم آتش نشانی طبق استانداردهای اروپا شستشو: جهت استفاده از سیستم های شستشو صنعتی تامین آب: برای تامین آب مورد نیاز خانگی، کشاورزی، صنعتی و دارویی تصفیه آب: برای تصفیه آب مورد نیاز گیاهان و گرفتن ذرات معلق خنک کردن سیستم ها: برای اطمینان از گردش آب در فرایند های خنک کننده داخلی یا خارجی چشمه ها: برای تامین و اطمینان از فرایند گردش آب در سیستم فواره ها و غیره  

الکتروپمپ کف کش تمام استیل تکفاز BEST 2MA , پمپ آب کشاورزی
۴,۱۲۴,۳۴۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

الکتروپمپ کف کش تمام استیل یکی از محصولات شرکت ابارا (Ebara) می باشد که با نام الکترو پمپ best شناخته شده و برای مصارف تخلیه و آبیاری و انتقال مایعات استفاده می شود که با قدرت های متفاوت برای مصارف مختلف تولید می شود. به طور کلی از این دسته پمپ ها در جاهایی که نیاز به استفاده پمپ درون آبی که دارای مواد جامد می باشد طراحی شده است.. از قطعات تشکیل شده الکترو پمپ کف کش تمام استیل می توان به پوسته ، پروانه ، موتور ، سیل مکانیکی ، کاسه ( محل قرار گیری سیل) ، شفت و مایع روغن کاری را نام برد. شرکت ابارا برای الکتروپمپ کف کش تمام استیل best قطعات جانبی مختلفی تولید کرده که به افراد این قابلیت را میدهد که از الکتروپمپ کف کش تمام استیل best در مصارف مختلف استفاده کنند. از پمپ هایی که به صورت مشابه با الکتروپمپ کف کش تمام استیل best محصول تولید شده اند می توان به پمپ لجن کش dw اشاره کرد که کارکرد مشابه با این محصول را دارند فرقی نمی کند شما در چه زمینه ای فعالیت دارید آبیاری گیاهان کوچک یا کارهای صنعتی بزرگ شرکت ابارا با الکتروپمپ کف کش تمام استیل می تواند تمامی نیاز های شما را برآورده کند. - انواع الکتروپمپ کف کش تمام استیل best - نسخه MA با شناور ( شکل 1) - نسخه ورتکس یا vox (شکل2) - نسخه MA با شناور مغناطیسی (شکل 3) - MS عمودی با شناور کوچک برای آبهای تمیز

نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
پمپ آب کشاورزی

پمپ آب کشاورزی یکی از مهم ترین اختراعات بشر است. با اختراع پمپ، کشاورزی رونق بیشتری گرفت و کشاورزان توانستند در زمین هایی که از قناعت دور بودند نیز از طریق چاه های آب به تولید محصول بپردازند. پمپ آب کشاورزی در مدل ها و با سوخت های مختلفی در بازار موجود است که در ادامه به معرفی انواع آن ها پرداخته و سپس درباره مزایای آن ها و مخصوصا الکتروپمپ کشاورزی توضیح خواهیم داد.

انواع پمپ آب کشاورزی

پمپ آب کشاورزی با اختراع موتورهای دیزلی به وجود آمد. از موتور هایی با سوخت دیزل برای به چرخش در آوردن پمپ های آب و کشیدن آب از ته چاه ها استفاده شد. بدین ترتیب بود که کشاورزی شکلی مکانیزه به خود گرفت و به سمت پر محصول شدن گام برداشت. پس از زیاد شدن موتور های الکتریکی این الکتروپمپ کشاورزی بود که جای موتور های دیزل قدیمی را گرفت. الکتروپمپ کشاورزی با توجه به تفاوت زمین ها و چاه ها دارای انواع مختلفی است که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.
• الکتروپمپ کشاورزی معمولی (تک فاز) : این مدل پایه برای پمپ آب کشاورزی برقی است که در مصارف عادی کشاورزی و برای چاه های متوسط و استاندارد مناسب است.
• الکتروپمپ کشاورزی قوی (سه فاز) : این پمپ ها قدرت مکش و پرتاب آب بالایی دارند و برای چاه های عمیق مورد استفاده قرار می گیرند.
• الکتروپمپ کشاورزی کف کش : این مدل پمپ ها در داخل چاه رفته و در زیر آب کار می کنند و بدین ترتیب هر میزان که آب پایین برود نیز می توانند به کار خود ادامه دهند.

مزایای استفاده از پمپ آب کشاورزی

پمپ آب کشاورزی همانطور که مشخص است در کشاورزی و برای آبیاری مزارع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. در حال حاضر بیشترین استفاده نیز از الکتروپمپ کشاورزی است زیرا برق در تمامی نواحی پخش شده و نیازی به استفاده از موتور های دیزل نیست. این پمپ ها دارای ویژگی های زیر می باشند.
پمپ آب کشاورزی قابلیت مکش آب از هر مکانی را دارد و می توان از آن ها برای چاه، قنات و آب بندان ها استفاده کرد.
• در صورت استفاده از الکتروپمپ کشاورزی دیگر نیازی به بردن سوخت و روغن به مزارع ندارید و فقط با وصل برق موتور شروع به کار می کند.
پمپ آب کشاورزی در صورتی که به درستی استفاده شود و پس از هر دوره کشاورزی مورد بازبینی و تعمیر قرار بگیرد می تواند سال های زیادی عمر کند.

 

پمپ آب در کشاورزی و باغداری زمانی به کار می رود که آب باید از پایین دست زمین کشاورزی یا باغ تأمین شود. کار دستگاه پمپ آب، پمپ کردن آب با فشار به سمت بالا و ورود آن به لوله هایی است که به بخش آبیاری متصل هستند. پمپ ها در انواع مختلف هستند که با توجه به شرایط محیط و دسترسی به منابع انرژی نوعی مناسب از آن ها انتخاب می شود. همچنین انواع مختلفی از آن ها با قطر لوله ی متفاوت وجود دارد. برای بخش هایی که مقدار آب کم است و به صورت عادی نمی تواند به سمت زمین های کشاورزی هدایت شود یا باید از نقاطی مانند چاه آن ها را برداشت کرد از پمپ آب استفاده می شود که بر روی چاه یا رودخانه ها نصب می گردد.

انتخاب و خرید انواع پمپ آب برای کشاورزی
برای خرید پمپ آب باید دستگاهی با قطر مناسب را مورد استفاده قرار دهید. به عنوان مثال خرید پمپ آب 1 یا 2 اینچ می تواند بسته به نیاز آب که باید تامین شود انتخاب شود. همچنین مقدار آب موجود نیز در انتخاب سایز پمپ تأثیر دارد.
پمپ های تامین کننده ی آب در انواع بنزینی، نفتی، برقی و دوگانه سوز نفت و بنزین وجود دارند. اگر به خرید عمده دستگاه های پمپ آب نیاز دارید می توانید با تولید کننده های برتر در این زمینه در تماس باشید و به سفارش خود بهترین و مناسب ترین انواع پمپ را به تعداد مورد نیاز خود دریافت کنید. با خرید عمده نیز می توانید هزینه ی کمتری پرداخت کنید.

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل