فیلتر و دسته بندی‌ها
نوع عضویت
نوع عضویت

عضو ویژه طلایی

قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
دستگاه زولبیا ریز

حداقل سفارش: 1 دستگاه

780,000,000
4%
750,000,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

عضو ویژه طلایی

عضو ویژه طلایی

پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان دستگاه زولبیا و بامیه ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان دستگاه زولبیا و بامیه می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

دستگاه زولبیا و بامیه

دستگاه زولبیا زن

دستگاه زولبیا ریز یا زولبیا زن از تجهیزات قنادی است که به صورت اتوماتیک خمیر را به شکل زولبیا داخل صفحه‌ی مخصوص ریخته و آن را در کمترین زمان ممکن آماده می‌کند.زولبیا و بامیه از شیرینی‌های سنتی خوشمزه هستند که در ماه رمضان بیشتر از آن‌ها استقبال می‌شود. این شیرینی‌ها با کمک دستگاه‌های مخصوص به عنوان یکی از مهمترین تجهیزات قنادی و شیرینی پزی آماده می‌شوند. در این مطلب دو دستگاه زولبیا زن و بامیه زن را به همراه ویژگی‌ها و مشخصات هر یک بررسی خواهیم کرد. این دستگاه دارای یک رینگ آلومینیومی بوده که روی آن از تعدادی قالب‌های دایره‌ای مشبک تشکیل شده است. دستگاه، زولبیا را به شکل دورانی داخل قالب‌ها ریخته و حرارت لازم جهت پخت زولبیا از سوراخ‌های داخل قالب به مواد منتقل می‌گردد. سپس اپراتور آن‌ها را به مرکز رینگ مملو از روغن داغ، هدایت می‌کند. سایر ویژگی‌های دستگاه زولبیا ریز عبارت‌اند از:
- امکان تولید زولبیا در اندازه‌های ۸، ۱۰ و ۱۲ سانتی متر
- نوع سوخت گاز شهری و یا کپسول گاز
- قابل استفاده برای انواع خمیر با مواد اولیه‌ی مختلف از جمله آرد، نشاسته، ماست و...
- امکان تنظیم قطر زولبیا با تعداد حلقه‌های مختلف
- مجهز به سیستم کنترل دما برای جلوگیری از سوختن زولبیا
- دارای میز تابه‌ای و اجاق مخصوص

دستگاه بامیه زن

در کنار دستگاه زولبیا زن، دستگاه بامیه زن نیز به صورت تمام اتوماتیک امکان تولید بامیه‌ی آردی، تخم مرغی و عربی را در اندازه‌ها و طول‌های مختلف فراهم می‌کند. با خرید دستگاه بامیه زن می‌توان بدون وقفه تعداد زیادی بامیه را در مدت زمان بسیار کم آماده کرد. یکی از مهمترین مزایای استفاده از دستگاه بامیه زن، تهیه‌ی بامیه‌های یک اندازه، یک شکل و یکدست است. علاوه بر این، اپراتور می‌تواند اندازه‌ی بامیه و شکل آن را تغییر داده و مدل‌های متنوعی از بامیه را تهیه نماید. استفاده از دستگاه بامیه زن بسیار ساده است و نیاز به مهارت ندارد؛ خمیر توسط اپراتور داخل دستگاه ریخته شده، به صورت اتوماتیک به شکل و اندازه‌ی مورد نظر برش می‌خورد و داخل پاتیل استیل ریخته می‌شود. از دیگر ویژگی‌های دستگاه بامیه زن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
- امکان تولید حدود ۱۵ کیلوگرم بامیه در یک دقیقه
- دارای چرخ‌های کوچک در زیر پایه‌ها به منظور جابه‌جایی آسان دستگاه
- موتور قوی و مقاوم با عمر طولانی
- سیستم ریزش به صورت دستی و اتوماتیک
- برق مصرفی تک فاز
- قابل تهیه در وزن‌ها و ظرفیت‌های تولید مختلف

راهنما
نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

09125285988

کاربر عزیز