درجاشاپمعرفی مجموعه، محصولات و اطلاعات تماس

معرفی درجاشاپ

واکس زن برقی
۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه واکس کفش چهار برس اتوماتیک در انواع مختلف دستگاههای دیگر از بهترین و پیشرفته ترین دستگاه واکس کفش محسوب شده که عملیات واکس زدن این دستگاه بصورت تمام اتوماتیک انجام می شود و بدون فشار دادن پا مایع واکس روی فرچه قرار می گیرد . مشخصات کلی واکس زن برقی: این واکس زن چهار فرچه دارد. همچنین دارای دو مخزن می باشد.  شیر این دستگاه بصورت برقی(اتوماتیک) می باشد. واکس روی فرچه ریخته می شود . واکس مصرفی ایت دستگاه واکس مشکی و قهوه ای است. بدنه این دستگاه واکس زن فلزی - رنگ پودری (موجود در چهار رنگ آبی - بژ- سفید - مشکی)  می باشد. قابلیت ویژه واکس زن برقی : دستگیره حفظ تعادل ، ولوم های جداگانه جهت تنظیم میزان مایع تزریق شده ، نشان دادن مراحل واکس زنی بوسیله چراغ چشمک زن است.  

جارو برقی تک موتوره آب و خاک
۱,۱۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

جارو برقی تک موتوره آب و خاک سوران با موتورAMETEK ( آمتک ) برای مکانهای کوچک و هتل و مصارف خانگی و برای کارهایی از قبیل مبل شویی مورد استفاده قرار می گیرد. به علت ظاهر مقاوم و ابعاد کوچک این جاروبرقی آب و خاک و کیفیت و کارایی آن، به عنوان محبوبترین جاروبرقی نیمه صنعتی و خانگی محسوب شده است.

جارو برقی صنعتی سه موتور
۱,۸۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

جارو برقی سه موتور صنعتی دانفوس نوعی جاروبرقی آب و خاک است و توانایی جمع آوری هم زمان مواد جامد و مواد مایع را دارد. برای جلوگیری از نفوذ گرد و غبار به پمپ، موتور و دیگر اجزا یک فیلتر مناسب با نوع جاروبرقی در این جاروها تعبیه شده است. حتما لازم است در عملکرد جارو برقی تک فاز در صورت نیاز به کار زیاد، وقفه هایی در فواصل زمانی مشخص جهت خنک شدن موتور ایجاد شود تا از داغ شدن موتور جارو برقی جلوگیری شود. مخزن جارو برقی صنعتی سه موتور 80 لیتر با موتور دو پروانه آب و خاک می باشد. محصول دارای یکسال ضمانت است.  

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه

تماس با فروشنده

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل