ای همپامعرفی مجموعه، محصولات و اطلاعات تماس

معرفی ای همپا

دسته بندی فعالیت :صنعت پزشکی و آزمایشگاهی
محصولات اصلی:ویلچر پله رو, کِشَنده ویلچر (اسب ویلچر)
سال تاسیس:1376
عکس ای همپا
  • سرعت پاسخگویی: زیر 48 ساعت

همیار شما هستیم ما لذت یک زندگی آسان را برای شما به ارمغان آورده ایم با افتخار ایــرانــی ویلچرهای شارژی و پله رو اتکا کاملا توسط مهندسان ایرانی در شرکت فهم الکترونیک تولید و وارد بازار شده است تا ارمغانی برای تمام عزیزانی که قصد تهیه ویلچر های با کیفیت برقی و یا ویلچر پله رو دارند آورده باشند.ارزان و با کیفیت یکی از قابل توجه ترین مزیت ویلچر های ایرانی نسبت به ویلچر های خارجی مشابه قیمت و کیفیت آن است، ویلچرهای شارژی ایرانی ما ضمن اینکه از نظر کیفیت و قدرت ساخت با محصولات خارجی برابری میکند از قیمت بسیار کمتری نیز برخوردار است. شما برای خرید ویلچر های برقی و پله رو فقط یک چهارم قیمت دیگر ویلچر ها را پرداخت خواهید کرد. راحتی و احترام مطمئنا شما با سختی های داشتن یک ویلچر معمولی آشنا هستید مخصوصا هنگام جابجا کردن شخص از روی موانع و یا پله ها. باید بگویم نگران نباشید ما مشکلات شما را دیده ایم و راه حلی بی نظیر برای شما در نظر گرفته ایم تا با راحتی و احترام کامل بتوانید جابجا شوید و دیگر مشکلی نداشته باشید. پیشنهاد میکنم برای آشنایی بیشتر ویدئو های تهیه شده از ویلچر پله رو و اسب ویلچر ما را مشاهده بفرمایید. بیشتر

ویلچر پله رو
۱۳,۴۰۰,۰۰۰-۱۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

توسط ویلچر پله رو برقی اتکا  به راحتی میتوان از پله ها و موانع عبور کرد.این ویلچر دارای جک های بالابر برقی بوده و حمل شخص را در پله و مسیر های مشابه بسیار راحت میکند.به راحتی توسط تمام افراد حتی افرادی با سن کم قابل استفاده است و نیازی به هیچ فشاری نیست و فقط با فشردن دو شاستی ویلچر کار خود را انجام میدهد. با توجه به ایرانی بودن این محصول قیمت آن در بازار های مشابه یک چهارم محصولات خارجی می باشد.ویلچر پله رو و کِشَنده ویلچر (اسب ویلچر) هر دو علاوه بر 1 سال گارانتی دارای 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.یکی از قابل توجه ترین مزیت ویلچر های ایرانی نسبت به ویلچر های خارجی مشابه قیمت و کیفیت آن است، ویلچرهای شارژی ایرانی ضمن اینکه از نظر کیفیت و قدرت ساخت با محصولات خارجی برابری میکند از قیمت بسیار کمتری نیز برخوردار است.  

کِشَنده ویلچر (اسب ویلچر)
۸,۲۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

-مدت نگهداری شارژ در کِشَنده ویلچر 10 تا 30 کیلومتر است. - وزن ویلچر 11 کیلوگرم + قدرت کشش 100 کیلوگرم است. - نوع چرخ های کِشَنده ویلچر، معمولی (آفرود به زودی) می باشد. - لوازم یدکی دارد - تعمیرات ویلچر تا یکسال رایگانمی باشد. - قابلیت نصب و جداسازی توسط خود شخص با تست کاملا رایگان + خدمات پس از فروش مادام العمر انجام میشود.  

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه

دسته بندی محصولات

تماس با فروشنده

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل