درزگیر (30 محصول)
درزگیر و واشرساز زتکس Packing Sealer , درزگیر
محصول موجود نمی باشد
حداقل سفارش: 1 کارتن

واشرساز زتکس Packing Sealer ، یک درزگیر سیلیکونی اسیتوکسی می باشد که در مجاورت رطوبت خشک می گردد. قدرت اتصال بسیار بالایی روی طیف وسیعی از مواد دارد. واشرساز زتکس، انعطاف پذیر و مقاوم به حرارت ( از 60-  تا  330+ درجه سانتیگراد ) می باشد. همچنین نسبت به روغن دیزل و بنزین مقاوم است. بسته بندی منحصر به فرد و درپوش دستی دارد.مواد تشکیل دهنده این درزگیر،سیلیکون ها می باشد. از مزایای درزگیر زتکس Packing Sealer :  ·  کاربری آسان ·  مقاوم به مواد شیمیایی · چند منظوره ·  طیف دمایی وسیع · مقاوم به دمای بالا تا 300  درجه سانتیگراد کاربردهای درزگیر و واشرساز زتکس Packing Sealer : · جهت درزگیری ماشین و قطعات موتور استفاده میشود. در رنگ های قرمز و مشکی موجود است که به مواد زیر مقاوم است: روغن، چربی، روان کننده، بنزین، روغن دیزل، روغن ترمز، نفت سفید، آب، بخار، محلول نمکی، اسید، گلیکول، بوتان و ... · این محصول به طور ویژه به عنوان واشر مایع برای درزگیری در آون، قالب های آشپزی و اتصالاتی که نیاز به مقاومت حرارتی بالایی دارند به کار برده می شود. به عنوان مثال: داکت ها، ترموستات، پمپ، لوله های گرمایشی و واشر های فشار پایین در قطعات موتور. . برای پلی اتیلن PE،  پلی پروپیلن PP،  پلی کربنات PC،  پلی متیل متا اکریلات PMMA، پلی تترا فلوئورو اتیلن PTFE و نئوپرن مصنوعی نرم و سطوح قیر اندود شده مناسب نمی باشد. ·  سطوح باید تمیز و عاری از چربی و گرد وغبار باشد. بقایای خشک نشده و گرد و غبار را می توان با پاک کننده  Profi Cleaner  تمیز کرد. همیشه سطح را قبل از استفاده با دست جهت چسبندگی تست کنید. بعد از استفاده می توانید از دستمال تمیزکننده زتکس برای تمیز کردن دستانتان استفاده کنید. نگهداری: به شکل در بسته و در دمای 5 تا 25 درجه سانتیگراد، این محصول 12  ماه ماندگاری دارد. 

درزگیر پلی اورتان PU 50 زتکس , درزگیر
۵۷,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

درزگیر پلی اورتان PU 50 زتکس،نوعی چسب و درزگیر پلی اورتان الاستیک تک جزئی با سرعت گیرش بالا است که در ساخت و ساز و تعمیر بدنه ماشین به کار می رود. ضمنا با قرار گرفتن در معرض رطوبت هوا سخت می شود.ماهیت شیمیایی این محصول پلیاورتان است.                                                مزایای درزگیر پلی اورتان PU 50 زتکس: - سرعت بالای لایه بستن و عمل کردن - دارای قابلیت شکل دهی با ابزار را دارد - قادر به تحمل فشارهای محرک ( دینامیکی ) بالا - چسباندن و درزگیری همزمان - انعطاف پذیری دائمی - خواص کاهش صدا و لرزش - قابل رنگ آمیزی (تست اولیه انجام شود)      - مقاومت طولانی مدت در برابر آب آشامیدنی،آب دریا،آب دارای آهک ،عامل پاک کننده و مقاومت کوتاه مدت در برابر مواد نفتی،  گریس و روغن و بدون مقاومت در برابر اسیدهای آلی و اسید ها و حلال های معدنی. نکاتی در مورد زمان استفاده از درزگیر پلی اورتان PU 50 زتکس باید رعایت شود : - سطح باید تمیز، خشک و عاری از آب، روغن، گریس و یا زنگ زدگی باشد. تمامی چسب های باقی مانده از قبل به وسیله یProfi Cleaner   پاک شود و ضمنا برای چسبندگی، سطوح از قبل آزمایش شود چراکه شاید برای تامین بیشتر چسبندگی نیاز به اضافه کردن پرایمر باشد. - در حضور درزگیر سیلیکونی از این چسب استفاده نکنید، همچنین قابلیت رنگ آمیزی دارد ولی باید برای اطمینان از سازگاری، آزمایشات اولیه تست شود. هنگام استفاده حتما دقت شود زیرا موادی نظیر الکل و یا رزین های الکیدی ممکن است با فرآیند عمل درزگیری دچار تداخل شود زیرا این مواد میتوانند زمان انجام و خشک شدگی را نیز کاهش دهد. پس از انجام کار، وسایل را باProfi Cleaner  شست و شو دهید. ضمنا چسبل سخت شده فقط به طور فیزیکی و مکانیکی جدا می شود. نگهداری: می تواند به مدت 12 ماه در بسته بندی های اصلی آن (ظرف باز نشده) در دمای 10 تا 25 درجه در جایی خشک و خنک نگه داری شود. دمای ذخیره سازی نباید به مدت طولانی از 25 درجه بیشتر شود. از مناطق مرطوب، نور مستقیم خورشید و منابع حرارتی دور نگه داشته شود.

چسب Powertix زتکس , درزگیر
۷۷,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

محصول Powertix Express چسبی پلـی اورتانـی با سرعت خشـک شدن بالا و ساختاری خمیرمانند است. این چسب در واکنش با رطوبت سطح سخت شده و اتصالی بسیار محکم، دائم و ضد آب را پس از خشک شدن کامل ایجاد می کند. این محصول عاری از حلال بوده و پس از خشک شدن، مقاومتی عالی در برابر دماهای بالا و فرسایش پیدا می کند. ماهیت ماده پایه: پلی اورتان مشخصات چسب Powertix : چسبندگی عالی بر سطوح مختلف سهولت استفاده فاقد حلال، بدون بو مقاوم در برابر عوامل جوی (طبق استاندارد DIN 204 D4) مقاوم در برابر مواد شیمیایی دارای رنگ شفاف تب بسته بندی: کارتریج 310 میلی لیتری تب کاربردها: قدرت چسبندگی بالا برای چسـباندن انواع قطعات چوبی مانند نئوپان و تخته چند لا نوسازی پلکان های چوبی قابل استفاده برای چسباندن سنگ، ورق های گچی، پوشش های سیمانی و سایر مواد عایق چسبندگی قوی انواع فلزات مثل فولاد، آلومینیوم، فولاد ضد زنگ، فولاد گالوانیزه و مس چسباندن درزها کناری درب های فلزی، پنجره ها، نماها و گلخانه ها چسب آجر، سرامیک و سنگ طبیعی چسب مواد سنتزی مانند PVC و پلاستیک تقویت شده با الیاف (کامپوزیتFRP) چسبندگی بالا به مواد ترکیبی (مصنوعی) مانند PVC و فیبر های تقویت شده اتصال مواد عایق مانند پلی اورتان روش استفاده: قبل از اعمال، کلیه سطوح بایستی از هرگونه آلودگی مانند چربی و گرد و خاک عاری باشند. قسمت های آغشته شده به چسب را می توان با محصول Zettex  Profireiniger  یا دستمال مرطوب Zettex پاک نمود.  به منظور اعمال چسب بایستی از گان استفاده نمود. توصیه می شود تا زمان اطمینان از چسبندگی کامل، دو سطح به هم محکم شوند.    

درزگیر پلی اورتان PU 40 زتکس , درزگیر
۴۷,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

درزگیر پلی اورتان PU 40، نوعی پلی اورتان درزگیر تک جزئی، غیرقابل خمودگی است و هنگامی که بیرون می آید در تماس با رطوبت اتمسفر واکنش نشان داده و به چسبی با الاستیسیته ی دائمی و دو منظوره ( چسب –  درزگیر ) تبدیل می شود.ماهیت شیمیایی : پلی اورتان می باشد. کاربرد درزگیر پلی اورتان PU 40 : این محصول به عنوان چسب و درزگیری چند کاره با کارایی بالا و چسبندگی بالا مورد مصرف قرار میگیرد که به طیف گسترده ای از سطوح می چسبد و چسبندگی دائمی سطوح با مقاومت بالا را فراهم می سازد. سطوحی نظیر بتن، چوب، فلز، برای این چسب مطلوب ترند. مزایای درزگیر پلی اورتان PU 40 : - انعطاف پذیری دائمی - پایدار و بدون انقباض - چسبندگی و درزگیری همزمان - چسبندگی به طیف گسترده ای از سطوح - جایگزین میخ، پرچ، پیچ و مهره های مکانیکی - بدون شکم دهی و با  تیکسوتروپی خوب - مقاومت در برابرصدا و لرزش - مقاومت عالی در برابر فرسودگی و هوازدگی و مناسب برای استفاده در محیط داخلی و فضای باز - قابلیت رنگ آمیزی با بسیاری از  رنگ های آب / حلال پایه   (آزمایش اولیه توصیه می شود) نحوه ی استفاده: سطح باید تمیز، خشک و عاری از آب، روغن، گریس و یا زنگ زدگی باشد. تمامی چسب های قبلی از سطح به وسیله Profi Cleaner پاک شود. برای استفاده، بهتر است که سطوح از قبل آزمایش شوند و همچنین به دلیل دستیابی به چسبانندگی مطلوب، ممکن است نیاز به پرایمر باشد. مقاومت طولانی مدت در برابر آب آشامیدنی ،آب دریا، آب دارای آهک و پاک کننده ها و  مقاومت کوتاه مدت در برابر مواد نفتی، گریس، چربی و روغن از ویژگی این محصول است. ضمنا در برابر اسید های آلی و اسید های معدنی غلیظ یا حلال مقاوم نیست. از قرار دادن این محصول در معرض کلر اجتناب کنید. در حضور درزگیرسیلیکون از این محصول استفاده نکنید. هنگام استفاده از این درزگیر از به دام افتادن هوا جلوگیری کنید. پس از انجام عمل درزگیری یا چسباندن، با استفاده از Zettex Profi Cleaner تمامی ابزار ها را شست وشو دهید. مواد چسبیده شده فقط می توانند به طور مکانیکی جدا شوند. هنگامی که چسب باز می شود باید در زمان نسبتا کوتاهی استفاده شود. درجه حرارت مطلوب برای هر دو بستر (چسب  و سطح مورد نظر ) بین 15 تا 25 درجه است. نگهداری: به مدت 12 ماه میتواند به صورت درب بسته در جایی خشک و خنک در دمای 10 تا 25 درجه  نگهداری شود. دمای محیط در بازه ی زمانی طولانی مدت نباید از 25 درجه به بالاتر تجاوز کند. از جای مرطوب و تابش مستقیم خورشید و سطوح گرم دور نگه داشته شود.

درزگیر پلی اورتان PU75 زتکس 310ml	 , درزگیر
محصول موجود نمی باشد
حداقل سفارش: 1 کارتن

درزگیر پلی اورتان PU75 زتکس 310ml ، چسب تک جزئی، با خاصیت انعطاف پذیری دائم، بر پایه پلی اورتان و مخصوص شیشه اتومبیل است. PU75 برای درزگیری شیشه های مورد استفاده در صنعت خودروسازی مناسب است. PU75 بایستی همراه با Zettex Glass Primer استفاده شود. PU75 در برابر UV، شرایط جوی و فرسایش مقاومت بالایی دارد.ماهیت ماده پایه برای درزگیر PU75، پلی اورتان می باشد. کاربرد های درزگیر پلی اورتان PU75 زتکس 310ml :  PU75 بطور ویژه جهت مونتاژ و نصب شیشه های جلو، عقب و جانبی در اتوبوس ها، کامیون ها، وسایل نقلیه ریلی و ماشین آلات صنعتی طراحی شده است. به دلیل ویسکوزیته بالا، لایه اولیه آن بسیار سریع خشک می شود؛ ازین رو، جهت استفاده بر سطوح شیشه ای بزرگ نیز مناسب می باشد. برای انجام اتصالات سازه‏ای الاستیک در صنعت حمل و نقل مناسب می باشد (مونتاژ مواد گوناگونی که در معرض تنش‏های دینامیکی و حرارتی بالا هستند). همچنین این محصول نسبت به اشعه UV مقاوم بوده و به مرور زمان تغییر رنگ نمی دهد. بنابراین برای درزگیری در اتصالات خارجی اعم از اتصالات بین شیشه های جانبی ایده آل است. محصول PU75 پس از خشک شدن ظاهر نسبتاً ماتی دارد؛ درنتیجه جهت مصارفی که زیبایی اولویت دارد این امر، حائز اهمیت است. ویژگی های درزگیر پلی اورتان PU75 زتکس 310ml : • مناسب برای کاربری در دماهای سرد • ویسکوزیته بالا، بدون شره کردن • زمان کوتاه لایه بستن اولیه • جلوگیری از ایجاد خوردگی تماسی در بدنه آلومینیومی وسایل نقلیه • مقاوم به اشعه UV و دارای ثبات رنگ نحوه استفاده از این درزگیر به صورت زیر است :  کارتریج را در گان قرار دهید. سطح مورد نظر باید کاملا تمیز، خشک و عاری از هرگونه آلودگی و گرد و غبار باشد. باید از تمیز کننده/ فعال کننده و یک پرایمر روی شیشه استفاده‏ شود.     

درزگیر پلی اورتان PU70 زتکس 310ml , درزگیر
محصول موجود نمی باشد
حداقل سفارش: 1 کارتن

درزگیر پلی اورتان PU70 زتکس 310ml، چسب تک جزئی، با خاصیت انعطاف پذیری دائم، بر پایه پلی اورتان و مخصوص شیشه اتومبیل است. PU70 چسبی بسیار قوی برای چسباندن سطوح در صنایع دریایی، فراساحلی، هوایی و حمل و نقل جاده ای می باشد.ماهیت ماده پایه : پلی اورتان می باشد. ویژگی های درزگیر پلی اورتان PU70 زتکس 310ml: • پلی یورتان تک جزئی • مناسب برای دمای سرد • پایداری خوب – بدون شره کردن • جلوگیری از ایجاد خوردگی تماسی در بدنه آلومینیومی وسایل نقلیه کاربرد های درزگیر پلی اورتان PU70 زتکس 310ml:  PU70 یک چسب الاستیک همه کاره بر پایه پلی اورتان است که برای چسباندن شیشه های جلو، جانبی و عقب ماشین های صنعتی و تجاری استفاده می شود. برای انجام اتصالات سازه‏ای الاستیک در صنعت حمل و نقل مناسب می باشد (مونتاژ مواد گوناگونی که در معرض تنش‏های دینامیکی و حرارتی بالا هستند). نحوه استفاده از این درزگیر به صورت زیر است :  کارتریج را در گان قرار دهید. سطح مورد نظر باید کاملا تمیز، خشک و عاری از هرگونه آلودگی و گرد و غبار باشد. باید از تمیز کننده/ فعال کننده و یک پرایمر روی شیشه استفاده‏شود. برای چسبندگی روی پوشش خودروهای معمولی نیاز به پرایمر نیست. توصیه می شود برای اطمینان بیشتر، تست های اولیه چسبندگی انجام گردد.  

چسب سیلیکون Easy Silicone A شفاف 310ml زتکس , درزگیر
۲۵,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

چسب سیلیکون Easy Silicone A زتکس 310ml ، درزگیر سیلیکونی تک جزیی بوده و بر پایه سیلیکون اسیدی است. این چسب در برابر قارچ و کپک و همچنین کلر مقاوم است. ماهیت ماده پایه برای این درزگیر،سیلیکون اسیدی می باشد. کاربردهای چسب سیلیکون Easy Silicone A زتکس 310ml :  • درزگیری انواع اتصالات، درزها، ترک ها در حمام، آشپزخانه، سرویس بهداشتی، دوش حمام، خودرو، قایق و خودروهای کاروان. مزایای چسب سیلیکون Easy Silicone A زتکس 310ml : • دارای خاصیت الاستیک دائم • پایداری در برابر نورUV   • بدون تغییر رنگ • مقاومت شیمیایی خوب • مقاوم در برابر رشد قارچ و کپک • مقاوم در برابر آب (آب دریا) • پردازش راحت چسب • رنگ این درزگیر شفاف می باشد.

چسب سیلیکون Easy Silicone A مشکی 310ml زتکس  , درزگیر
۲۵,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

چسب سیلیکون Easy Silicone A زتکس 310ml ، درزگیر سیلیکونی تک جزیی بوده و بر پایه سیلیکون اسیدی است. این چسب در برابر قارچ و کپک و همچنین کلر مقاوم است. ماهیت ماده پایه برای این درزگیر،سیلیکون اسیدی می باشد. کاربردهای چسب سیلیکون Easy Silicone A زتکس 310ml :  • درزگیری انواع اتصالات، درزها، ترک ها در حمام، آشپزخانه، سرویس بهداشتی، دوش حمام، خودرو، قایق و خودروهای کاروان. مزایای چسب سیلیکون Easy Silicone A زتکس 310ml : • دارای خاصیت الاستیک دائم • پایداری در برابر نورUV   • بدون تغییر رنگ • مقاومت شیمیایی خوب • مقاوم در برابر رشد قارچ و کپک • مقاوم در برابر آب (آب دریا) • پردازش راحت چسب • رنگ این درزگیر سیلیکون Easy Silicone A 310ml زتکس: سفید، مشکی، شفاف می باشد.

چسب سیلیکون Easy Silicone A سفید 310ml زتکس	 , درزگیر
۲۵,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

چسب سیلیکون Easy Silicone A زتکس 310ml ، درزگیر سیلیکونی تک جزیی بوده و بر پایه سیلیکون اسیدی است. این چسب در برابر قارچ و کپک و همچنین کلر مقاوم است. ماهیت ماده پایه برای این درزگیر،سیلیکون اسیدی می باشد. کاربردهای چسب سیلیکون Easy Silicone A زتکس 310ml :  • درزگیری انواع اتصالات، درزها، ترک ها در حمام، آشپزخانه، سرویس بهداشتی، دوش حمام، خودرو، قایق و خودروهای کاروان. مزایای چسب سیلیکون Easy Silicone A زتکس 310ml : • دارای خاصیت الاستیک دائم • پایداری در برابر نورUV   • بدون تغییر رنگ • مقاومت شیمیایی خوب • مقاوم در برابر رشد قارچ و کپک • مقاوم در برابر آب (آب دریا) • پردازش راحت چسب • این درزگیر دارای رنگ سفید است.

چسب سیلیکون Easy Silicone N زتکس 310ml , درزگیر
۴۴,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

چسب سیلیکون Easy Silicone N،درزگیر سیلیکونی خنثی(سیستم خشک شدن خنثی بر پایه اُکسیم) بوده و تک جزیی می باشد. کاربرد عمده آن در درزگیری پنجره ها، نمای ساختمان و کلیه اتصالات موجود در صنعت ساختمان می باشد. ضمناً این محصول سرعت خشک شدن بالایی داشته و در برابر اشعه UV مقاوم است. ماهیت ماده پایه برای این چسب سیلیکون خنثی اُکسیمی می باشد. کاربردهای چسب سیلیکون Easy Silicone N زتکس 310ml: · درزگیری پنجره ها، نمای ساختمان و کلیه اتصالات موجود در صنعت ساختمان · درزگیری انواع اتصالات و درزها در حمام، آشپزخانه، سرویس بهداشتی، خودرو، قایق،  و کاراوان · درزگیری و پرکردن درزهای انبساطی بین سطوح صاف یا متخلخل؛ سطوحی از جنس بتن، آجر، آلومینیوم (آنودایز شده و یا رنگ شده)، PVC ، شیشه، سرامیک و اکثر مواد پلاستیکی. در مواردی که اطمینان از چسبندگی روی سطح وجود ندارد، تست چسبندگی اولیه همراه با پرایمر توصیه می شود. از مزایای چسب سیلیکون Easy Silicone N زتکس 310ml می توان موارد زیر را مختصری توضیح دادر : · خاصیت الاستیکی بالا و مدول پائین · با قابلیت تحرک بالا (منطبق بر استاندارد(ISO 11600-F&G 25L · چسبندگی عالی به انواع سطوح بدون نیاز به پرایمر  · مقاوم در برابر اشعه UV، عوامل جوی و فرسایش  · طول عمر بالا · تقریبا بدون بو · بدون خاصیت خوردگی

واشر ساز سیلیکونی 310ml آکفیکسHT300  , درزگیر
۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

واشر ساز سیلیکونی RTV HT300 ، درزگیر سیلیکونی با کارایی عالی، به منظور درزگیری، اتصال و انجام تعمیرات سطوحی که در معرض دمای بسیار بالا قرار دارند، طراحی شده است. این محصول پس از واکنش با رطوبت هوا، لایه ای الاستیک و سخت تشکیل می دهد.ماهیت ماده پایه این محصول، سیلیکون می باشد. کاربرد های واشر ساز سیلیکونی 310ml آکفیکسHT300 : · درزگیری و اتصالات در اتومبیل ها. · انجام درزگیری و اتصالات در کوره ها و اجاق ها. · ساخت واشر در پمپ ها و موتورها · درزگیری دودکش ها.  · درزگیری و اتصالات در کلیه نواحی که نیاز به تحمل حرارتی بالایی دارند. مشخصات واشر ساز سیلیکونی 310ml آکفیکس HT300  : · مقاومت حرارتی عالی پس از خشک شدن (به طور مداوم تا 250  درجه سانتیگراد و به طور موقت و کوتاه مدت تا 300 درجه سانتیگراد) · 100% سیلیکونی · حفظ خاصیت انعطاف پذیری در دماهای پایین (40- درجه سانتیگراد) و دماهای بالا (250 درجه سانتیگراد) · مقاومت فشاری پس از خشک شدن · سیلیکون RTV با سیستم خشک شدن اسیدی · ترک نمی خورد.  · کاهش حجم ندارد و شکننده نمی شود · تک جزئی  

چسب 100E آکفیکس 280ml(شامپاینی، طلایی،برنز) , درزگیر
۲۹,۱۶۶ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

چسب Akfix 100E، درزگیر سیلیکونی جهانی ، درزگیر سیلیکونی تک جزئی با سیستم خشک شدن اسیدی (استوکسی) می باشد که برای مصارف عمومی درزگیری و شیشه کاری کارایی دارد. دارای قدرت چسبندگی بالایی بوده و برای استفاده در اکثر مصالح ساختمانی غیر متخلخل مناسب است. مشخصات چسب Akfix 100E : • حفظ خاصیت الاستیکی پس از خشک شدن • حفظ انعطاف پذیری در دماهای پایین و بالا • مقاوم در برابر حرارت شدید • دوام بالا • مقاوم در برابر ترک خوردگی و تغییر رنگ کاربرد های چسب Akfix 100E : • درزگیری دور درب و پنجره • هرگونه درزگیری در مصارف عمومی • قابل استفاده در جهت لوله کشی، آشپزخانه و حمام • قابل استفاده در اتصالات متحرک و ثابت در شیشه، چینی، استیل و غیره. • درزگیری سوکت ها و سوییچ های الکتریکی، مخابراتی و غیره.

چسب 100E آکفیکس 280ml(طوسی،قهوه ای،بژ،کرم) , درزگیر
۲۶,۸۷۵ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

چسب Akfix 100E، درزگیر سیلیکونی جهانی ، درزگیر سیلیکونی تک جزئی با سیستم خشک شدن اسیدی (استوکسی) می باشد که برای مصارف عمومی درزگیری و شیشه کاری کارایی دارد. دارای قدرت چسبندگی بالایی بوده و برای استفاده در اکثر مصالح ساختمانی غیر متخلخل مناسب است. مشخصات چسب Akfix 100E : • حفظ خاصیت الاستیکی پس از خشک شدن • حفظ انعطاف پذیری در دماهای پایین و بالا • مقاوم در برابر حرارت شدید • دوام بالا • مقاوم در برابر ترک خوردگی و تغییر رنگ کاربرد های چسب Akfix 100E : • درزگیری دور درب و پنجره • هرگونه درزگیری در مصارف عمومی • قابل استفاده در جهت لوله کشی، آشپزخانه و حمام • قابل استفاده در اتصالات متحرک و ثابت در شیشه، چینی، استیل و غیره. • درزگیری سوکت ها و سوییچ های الکتریکی، مخابراتی و غیره.

 درزگیر سیلیکونی 915N آکفیکس 600 میل , درزگیر
۷۴,۹۱۶ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

 درزگیر سیلیکونی 915N آکفیکس 600 میل، یک درزگیر سیلیکونی خنثی است که به منظور درزگیری و چسباندن شیشه طراحی شده است. این محصول بر روی پنجره و نمای ساختمان، درزگیری مقاوم در برابر عوامل جوی و شرایط آب و هوایی ایجاد می کند. ماهیت ماده پایه برای درزگیر سیلیکونی آکفیکس 915N: سیلیکون می باشد. مشخصات درزگیر سیلیکونی 915N آکفیکس 600 میل : • خاصیت الاستیکی دائم (به دلیل فرمولاسیون 100% سیلیکونی) • مقاومت  طولانی مدت در برابر تغییرات آب و هوایی مانند برف، باران و تابش مستقیم آفتاب • مقاومت بالا در برابر گرما و سرمای شدید • بوی بسیار کم • بدون ایجاد خورندگی در مصالح ساختمانی • چسبندگی و انعطاف پذیری عالی به اکثر سطوح صیقلی و متخلخل • مناسب برای امور ساختمانی و شیشه کاری در مقیاس بزرگ • سرعت خشک شدن بالا • ویسکوزیته بالایی دارد و شره نمی کند. کاربردهای  درزگیر سیلیکونی 915N آکفیکس 600 میل : • درزگیر حرفه ای دیوار، پنجره و درب (به خصوص در محیط های بیرونی) • نصب و درزگیری چارچوب های درب و پنجره • درزگیری در سطوح مرمری، سنگی و سایر مواد متخلخل • درزگیری اتصالات ثابت و متحرک  

درزگیر Rooftex زتکس  , درزگیر
۳۹,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

درزگیر Rooftex زتکس ، در واقع درزگیر ، آب بند کننده و تعمیرکننده ی منحصر به فردی است که بر پایه ی بیتوم اطلاح شده است که می توان از آن در سطوح مرطوب استفاده کرد و در دمای بین -12  تا +50  قابل مصرف است. مواد تشکیل دهنده درزگیر Rooftex زتکس : بیتوم اصلاح شده می باشد. مزایای درزگیر Rooftex زتکس : - ترمیم و تعمیر انواع ترک، چاک ها و برآمدگی های سطوح قیری و آسفالتی در سقف ها و جوی ها    - قابلیت درزگیری در طاق ها ، حوالی دودکش ها ، داکت ها ، زهکش ها - قابلیت عایق بندی به شرط سازگار بودن با جنس سطح - چسبندگی عالی بر روی فولاد، چوب، سنگ، بتن،PVC ، پلی استر، آسفالت، سرب، مس و روی - قابل استفاده بر روی سطوح مرطوب - قابلیت استفاده به عنوان چسباننده ی سرد برای نصب صفحات موج دار، پنجره های سقفی و گنبدی - فقط قبل از استفاده سطح کاملا عاری از گرد و خاک  و گریس باشد. نگهداری : اگر در محل خشک و به دور از رطوبت نگهداری شود، تا 12 ماه ماندگار است.

درزگیر  MS80 polymer مشکی زتکس , درزگیر
۸۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

درزگیر MS 80 ،چسبی قوی و درزگیری مخصوص اتصالات ساختمانی می باشد و برای اتصال مواد مختلف به جز  PEوPP  مناسب می باشد. همچنین از این چسب می توان در صنعت هوافضا، اتومبیل و سایر صنایع استفاده کرد. ماهیت ماده پایه این درزگیر ، پلیمر MS می باشد. کاربردهای درزگیر MS 80 زتکس: • اتصال و چسباندن انواع فلزات و چوب ها، EPDM، سرب، روی، مس، آیینه، پلی استایرن، سنگ ها اعم از سنگ های طبیعی، بتن، پلاستیک ها. قبل از اعمال، سطوح بایستی تمیز بوده و از هرگونه آلودگی، خاک یا چربی عاری باشند. خواص درزگیر MS 80 زتکس: • حفظ خواص الاستیکی بطور دائم • جذب بالای ارتعاشات صوتی • سرعت خشک شدن بالا، 4 میلی متر در هر 24 ساعت  • بدون کاهش حجم • استحکام مکانیکی بالا • جلوگیری از رشد باکتری و قارچ • فاقد ایزوسیانات، حلال ها یا سیلیکون  

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

    جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

    ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل