چسب چوب (3 محصول)
چسب چوب D3 زتکس , چسب چوب
محصول موجود نمی باشد
حداقل سفارش: 1 کارتن

چسب چوب D3 چندمنظوره، بدون حلال، مقاوم در برابر آب و بدون نیاز به آماده سازی قبلی بوده و مناسب برای فضاهای داخلی و خارجی است. این محصول جهت چسباندن انواع چوب ها و حتی سطوح متخلخل نیز مورد استفاده قرار می گیرد. ماهیت ماده پایه: پلی وینیل استات می باشد. چسب چوب D3 زتکس در موارد زیر کاربرد دارد : چسب D3 برای انواع اتصالات و درزهای حفره مانند، چسباندن تجهیزات باغبانی از قبیل نرده ها، درب ها و تخته های چوبی و همچنین در حمام و آشپزخانه کاربرد دارد. این محصول برای چسباندن طیف گسترده ای از چوب ها، انواع تخته و روکش های مصنوعی سخت، نئوپان، تخته چند لا،MDF ،تخته فیبر سخت و بسیاری از مواد چوبی دیگر قابل استفاده است. از مزایای چسب چوب D3 زتکس میتوان موارد زیر را نام برد: · مقاومت در برابر آب · مناسب برای اتصالات صنعت ساختمانی · قابل اعمال با قلمو، کاردک، غلطک یا گان مخصوص چسب · مقرون بصرفه و در بسته بندی های مختلف · قابل رنگ آمیزی دستورالعمل استفاده از چسب چوب D3 زتکس: شرط لازم برای چسبیدن این است که حداقل یکی از دو سطح متخلخل باشند. هـر دو سـطح باید خشـک و عـاری از هر نـوع گرد و غبـار و چربی باشـد. قبل از اسـتفاده، چسـب بایـد بطـور مختصر هم زده شـود و پس از آن به طور یکنواخت بر روی یکی از سطوح بـا ابزاری مانند قلم مو، کاردک، غلطک و یـا گان مخصوص چسـب مالیده شـود. در صورتـی کـه هـر دو سـطح متخلخل باشند بایستی چسب روی هـر دو اعمال شـود. بالافاصلـه پس از استفاده، باقیمانـده چسـب خیـس را بـا محصولZettex ProfiCleaner از روی سـطح تمیـز کنیـد. باقیمانده چسب خشک شـده بطور مکانیکی پاک می گردد.

چسب چوب D2 زتکس , چسب چوب
محصول موجود نمی باشد
حداقل سفارش: 1 کارتن

 چسب چـوب D2 سفید رنگ و چندمنظوره است که جهت چسباندن انواع چوب ها مورد استفاده قرار می گیرد. این چسب به سرعت خشک شده و سازگار با محیط زیست است.ماهیت ماده پایه این چسب پلی وینیل استات کی باشد. چسب چوب D2 زتکس در موارد زیر کاربرد دارد : این چسب برای انواع اتصالات و درزهای حفره مانند مناسـب اسـت. D2 برای چسباندن طیف گسترده ای از چوب ها، انواع تخته، روکش های مصنوعی سخت، نئوپان، تخته چند لا،MDF، تخته فیبر سخت و بسیاری از مواد چوبی دیگر قابل استفاده است. از مزایای چسب چوب D2 زتکس میتوان موارد زیر را نام برد: · قابل استفاده جهت مصارف عمومی و مناسب برای فضاهای داخلی · مناسب برای اتصالات صنعت ساختمانی · قابل اعمال با قلمو، کاردک، غلطک یا گان مخصوص چسب · مقرون بصرفه و در بسته بندی های مختلف · قابل رنگ آمیزی دستورالعمل استفاده از چسب چوب D2 زتکس: شرط لازم برای چسبیدن این است که حداقل یکی از دو سطح متخلخل باشند. هـر دو سـطح باید خشـک و عـاری از هر نـوع گرد و غبـار و چربی باشـد. قبل از اسـتفاده، چسـب بایـد بطـور مختصر هم زده شـود و پس از آن به طور یکنواخت بر روی یکی از سطوح بـا ابزاری مانند قلم مو، کاردک، غلطک و یـا گان مخصوص چسـب مالیده شـود. در صورتـی کـه هـر دو سـطح متخلخل باشند بایستی چسب روی هـر دو اعمال شـود. بالافاصلـه پس از استفاده، باقیمانـده چسـب خیـس را بـا محصول  Zettex ProfiCleanerاز روی سـطح تمیز کنیـد. باقیمانده چسب خشک شده بطور مکانیکی پـاک می گردد.

چسب چوب مارین PA 360 آکفیکس , چسب چوب
۴۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

چسب چوب پلی اورتانی PA 360 محصولی تک جزئی بوده و بر پایه موادی تولید می شود که در مجاورت رطوبت هوا و سطوح خشک می شود. ماهیت ماده پایه برلای این نوع چسب چوب ، پلی اورتان می باشد. کاربرد های چسب چوب PA 360 آکفیکس : • تعمیر و چسباندن قطعات چوبی به سطوح متخلخل و صیقلی اعم از چوبی ، فلزی ، بتنی ، فوم پلی استایرن ، و غیره. • تولید کشتی و لوازم منزل • تمامی اتصالاتی که نیاز به مقاومت بالا در برابر آب دارند. مشخصات چسب چوب PA 360 آکفیکس : • کاربری آسان، ویسکوزیته پایین. • چسبندگی قوی • مقاومت در برابر آب، کلاس D4 مطابق با استاندارد DIN EN 204 • قابل اعمال بر روی سطوح نمناک • مقاوم در برابر دماهای بالا • مقاوم در برابر رطوبت و مواد شیمیایی  

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

    جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

    ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل