تجهیزات فالوده و بستنی (3 محصول)
 فریزر بستنی ساز آمونیاکی مدل SAF 1000 , تجهیزات فالوده و بستنی
۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰-۱۵,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های فریزر تمام اتوماتیک مدل SAF 1000 :  فریزر بستنی ساز آمونیاکی مدل SAF 1000 دارای پمپ های پیستونی و دنده ای می باشد. سازه ی  فریزر بستنی ساز آمونیاکی مدل SAF 1000 تمام استیل می باشد. این دستگاه توانایی تولید بستنی های سنتی و انواع بستنی های صنعتی را دارد.  فریزر بستنی ساز آمونیاکی مدل SAF 1000 ظرفیت تولید 1000 لیتر در ساعت را دارد.

دستگاه بسته بندی ساندویچی مدل SS 5000 , تجهیزات فالوده و بستنی
۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰-۱۵,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه بسته بندی ساندویچی مدل SS 5000، جهت تولید و بسته بندی بستنی ساندویچی طراحی و ساخته شده است که قابلیت تولید بستنی در رنگ ها و طرح های مختلف را دارا می باشد. ویژگی های دستگاه بسته بندی ساندویچی مدل SS 5000 : مدل SS 5000 مجهز به سیستم اکسترودر محصول و قسمت برش می باشد. دارای سازه قوی و از جنس استینلس استیل و مجهز به چشم الکترونیکی (photocell) جهت برش دقیق سلوفان می باشد. جهت بهداشتی بودن محصول و همچنین شستشوی دستگاه ، کلیه قطعاتی که در تماس با بستی می باشند، از جنس استینلس استیل ساخته شده اند. تمامی کنترل آلات برقی و الکترونیکی در داخل تابلو برق نصب شده بر روی دستگاه تعبیه شده است که دارای سیستم دقیق جهت راه اندازی و عملکرد صحیح دستگاه می باشد.

 فریزر بستنی ساز فریونی مدل SF 800 , تجهیزات فالوده و بستنی
۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰-۱۵,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

فریزر تمام اتوماتیک مدل SF 800 دارای ویژگی های زیر می باشد:  فریزر بستنی ساز فریونی  دارای پمپ های دنده ای می باشد.  فریزر بستنی ساز فریونی سازه تمام استیل دارد.  فریزر بستنی ساز فریونی توانایی تولید بستنی های سنتی و انواع بستنی های صنعتی را دارد.  این دستگاه ظرفیت تولید 800 لیتر در ساعت را دارد.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

    دسته بندی محصولات

    تماس با فروشنده

    جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

    ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل