شرکت تیوا ماشینمعرفی مجموعه، محصولات و اطلاعات تماس

معرفی شرکت تیوا ماشین

  • عضو ویژه از سال 1397
  • سرعت پاسخگویی: زیر 24 ساعت

تیوا ماشین سازنده ماشین الات زغال فشرده زغال فشرده زغال است که از خاک اره درست شده و به دلیل ماندگاری بالای ان و ارزش خوب حرارتی ان بیشتر در کبابی ها و رستوران ها و قفه خونه ها استفاده میگردد. بیشتر

کوره صنعتی زغال کمپوند
۳۰,۰۰۰,۰۰۰-۱۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کوره صنعتی زغال کمپوند دارای خصوصیات و ویژگی های زیر است : سیستم کنترل دیجیتال تمام هوشمند (عدم نیاز به اپراتور) دارای فیلتر آب خنک و هواخنک بدود دود با تاییدیه زیست محیطی سوخت مصرفی گاز یا گازوییل  

کوره صنعتی زغال
۳۰,۰۰۰,۰۰۰-۱۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کوره صنعتی زغال 6 جداره هموژن ساخت شرکت تیوا دارای فیلتر آب خنک با تاییدیه زیست محیطی است. سیستم برقی دستگاه به صورت تک فاز بوده و کوره صنعتی تمام اتوماتیک است. به منظور عدم اتلاف حرارت از عایق نانو سرامیک 1400 درجه استفاده شده است. همچنین این دستگاه دارای خدمات پس از فروش، سرویس و نگهداری و گارانتی است. آموزش تخصصی و راه اندازی در محل خرید و محل کارخانه خریدار و تضمین کیفیت محصول به شرط تست صورت می‌گیرد.

دستگاه چوب خردکن و چوب پودرکن
۱۴۰,۰۰۰,۰۰۰-۱۷۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه چوب خردکن و چوب پودرکن شرکت ماشین سازی تیوا توان این را دارد که چوب و ضایعات چوب را تبدیل به خاک اره کند و خاک اره تولید شده میتواند برای مصارف مرغداری ها و به عنوان کود استفاده گردد. دستگاه چوب خردکن ثابت با موتور سه فاز یا پشت تراکتوری هم ساخته میشود . به دلیل انکه ضایعات باغی و خاک اره تبدیل به زغال فشرده میگردد و مصرف زغال فشرده در کشور ایران خیلی زیاد هست کشور ایران بهترین منطقه در دنیا برای تجارت زغال هست چون در منطقه خاور میانه قرار دارد از طرفی کشور های عربی مصارف زغال 5 برابر ایران هست و تولید کننده ها بدون هزینه گمرکی میتوانند زغال را صادر کنند .

دستگاه چوب خردکن سه فاز
۶۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

تیوا ماشین آریا سازنده دستگاه چوب خرکن با موتور های قدرمند سه فاز می باشد. چوب های حاصل از هرس درختان معمولا استفاده نمیشوند با این دستگاه ها می توانید چوب حاصل از هرس را به خاک اره تبدیل کرد. خاک اره تولید شده برای مصارف زغال فشرده و به عنوان کود در مزعه ها و مرغ داری ها استفاده میشود لازم به ذکر است مصارف خاک اره بسیار بوده است و در اکثر صنایع از آن استفاده میشود.      

دستگاه چوب پودر کن یا کراشر
۱۷۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه چوب پودر کن یا کراشر جدید هیچ نوع چکشی ندارد و توری هم حذف شده است. وروردی دستگاه شامل کنده چوبهایی به قطر حداکثر 25 سانتیمتر و حداقل 3 سانتیتر بوده و با این دستگاه میشود سر ساخه ها و چوبهای تکه تکه شده رو چوبهای پرت مانند پالت و بریده شده را به خورد دستگاه داد . تعداد الماسه ها 216 عدد بوده ، دستگاه دارای 3 عدد هیدرو موتور به فشار روغن 200 بار ، با پمپ هیدرولیک 35 لیتری ، الکترو موتور 40 اسب 3000 دور در دقیقه با دو عدد نوار نقاله به عرض 40 سانت به طول دو ونیم متر و الکترو موتور هیدرولیک 5/5 اسب و تابلو فرمان پیانویی است. خروجی دستگاه نسبت به نوع چوب و خشک یا مرطوب بودن 1 الی 2 تن در ساعت به مشتری اعلام میشود. چوب یا هر نوع ضایعات چوبی که به خورد دستگاه داده میشود بدون هیچ نوع وجود آهن آلان مانند میخ ، سیم خاردار و یا سنگ باشد چون موجب از بین رفتن تمام 216 تیغ الماسه میگردد و شامل هزینه سنگینی برای تعویض میشود که شرکت تیوا ماشین هیچ نوع مسئولیتی در این مورد ندارد. مشخصات دستگاه : 1 - الکترو موتور 40 اسب 3000 دور 2- الکترو موتور 5/5 اسب سیستم هیدرولیک 2- پمپ هیدرولیک 35 لیتری تایوان 4 - 3عدد هیدروموتور با 200 بار فشار 3- بلوک شیر برقی دو طرفه اصل ایتالیا پک کامل با مخزن روغن 4- دارای 2 عدد نوار نقاله به طول دو و نیم متر ورودی و خروجی دستگاه 5- دارای دو عدد چرخ فلایویل 120 کیلویی 6- دارای 216 عدد تیغه الماسه قابلیت استفاده از چهار طرف 7- دینام گیربکس 2 اسب حلزونی به سایز 750 یک به چهل 8 - تابلو فرمان طرح پیانو ، مجهز به اینورتر 40 اسب اصل کره      

دستگاه تولید خاک اره
۶۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه تولید خاک اره شرکت ماشین سازی تیوا توان این را دارد که چوب و ضایعات چوب را تبدیل به خاک اره کند و خاک اره تولید شده میتواند برای مصارف مرغداری ها و به عنوان کود استفاده گردد. دستگاه چوب خردکن ثابت با موتور سه فاز ساخته میشود . به دلیل آن که ضایعات باغی و خاک اره تبدیل به زغال فشرده میگردد و مصرف زغال فشرده در کشور ایران خیلی زیاد هست .کشور ایران بهترین منطقه در دنیا برای تجارت زغال هست چون در منطقه خاور میانه قرار دارد از طرفی کشور های عربی مصارف زغال 5 برابر ایران هست و تولید کننده ها بدون هزینه گمرکی میتونن زغال را صادر کنند .به صورت غیر مستقیم میگم که درک کنید مصرف زغال در کشورهای گردشگری اروپا نیز زیاد هست چون خود اروپا مواد اولیه نیست مجبورهستن زغال خود را از ایران وارد کرده برای کمبود انرژی استفاده کنند مانند ترکیه و اکراین و گرجستان و آذربایجان.

دستگاه کوره صنعتی زغال لیمو
۶۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه کوره صنعتی زغال لیمو استاندارد های زیست محیطی دارد یعنی مورد تایید محیط زیست می باشد و کوره های ساخته شده در این شرکت بدون دود و بو بوده و فیلتر حذف دود دارد.

خط تولید زغال فشرده بدون دود
۸۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

خط تولید زغال فشرده  بدون دود ، بدون گاز ، با حرارت و ماندگاری بسیار بالا با بهترین کیفیت تولید ذغال را به همراه دارد . امروزه به شیوه های متفاوتی ، ذغال های متنوّعی تولید می شوند . از سالم ترین و مفید ترین گونه های تولید زغال که کیفیت مصرف و سلامت مصرف کننده را به همراه دارد ، تولید سبز یا استفاده از خرده چوب ها برای تهیّه ی زغال می باشد. خط تولید شامل دستگاه های زیل می باشد: 1- دستگاه خردکن. 2 -دستگاه الک. 3- دستگاه خشک کن و مخزن حرارتی. 4- بالابر انتقال دهنده.5- دستگاه سیکلن گریز از مرکز. 6- دستگاه مکنده توربینی . 7- دستگاه مکنده توربینی . 8- دستگاه فشرده ساز. 9- کوره های صنعتی .

خط تولید زغال فشرده
۸۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 خط تولید

زغال که از خاک اره درست شده و به دلیل ماندگاری بالای آن و ارزش خوب حرارتی ان بیشتر در کبابی ها و رستوران ها و قفه خونه ها استفاده میگردد. البته به عنوان سوخت حرارتی نیز در اکثر کارخونه ها نیز استفاده میشود . لازم به توضیح می باشم که چون ذغال فشرده از ضایعات درست میشود دولت برای صادرات این محصول هزینه گمرگی به آن تعلق نمی گیرد و یک محصولی هست که ارزش اقتصادی بیشتری را دارد . زغال فشرده به دلیل زیاد بودن منابع اولیه خاک اره در کشورمون این مواد دور ریختنی جمع اوری شده با قیمت ارزان بعد به کارخانه های زغال انتقال می گردد . خاک اره تبدیل به بریکت میشود ( قالب فشرده شده می باشد که به شکل مکعب مستطیل بوده یا به شکل های دیگر)بعد از تولید وارد کوره شده ودر کوره مراحل هموژن (فرایندی هست که ماهیت و عناصر ماده به کربن خالص تبدیل میشود)انجام میگردد و بعد از پخت تبدیل به زغال شده و بعد بسته بندی شده و وارد بازار فروش میگردد. اگر از لحاظ اقتصادی برسی کنیم موادی مانند خاک اره که همه جا به وفور یافت میشوند که قیمت چندان زیادی هم ندارند این خاک اره ضایعات را میتوان به ذغال فشرده تبدیل کرد و در بازار فروخت.  

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل