دستگاه روغنگیری 45

کد محصول: VN-10322کد محصول ویترین نت
حداقل سفارش: 1 دستگاه
33,000,000تومان
درخواست آخرین قیمتتماس
مدل دستگاه روغنگیری 45
وزن110 kg
ابعاد95*60*120 cm
ظرفیت اسمی 12 کیلوگرم در ساعت
ظرفیت تولید7 کیلوگرم دانه ورودی در ساعت
برق مصرفی1000 وات
کارکرد کم صدا
طراحی بدنه پوشش تمام استیل و طراحی زیبا
استخراج روغن کلدپرس در دمای کمتر از 45 درجه
قیف تغذیه کوچک دارد
قیف تغذیه بزرگ 40 کیلویی
کنترل دور موتور اینورتر
کنترل دمای دیجیتالدارد
فن خنک کننده دارد
سایر قابلیت ها مجهز به پی ال سی و سیستم هوشمند خاموشی اتوماتیک /مجهز به فن خنک کننده موتور و سیستم محرک

توضیحات دستگاه روغنگیری 45

دستگاه روغن گیری اتوماتیک 45 با ظرفیت (واقعی) روغنگیری 7 کیلوگرم دانه روغنی در ساعت طراحی و ساخته شده است که دارای قابلیت روغنگیری انواع دانه های روغنی کوچک و متوسط از جمله: کنجد، سیاهدانه، تخم کتان، آفتابگردان ، سویا و ... می باشد، دستگاه روغن گیری 45 با کارکردی کم صدا و قابلیت کار مداوم شبانه روزی جهت فروشگاه ها و کارگاه های روغنگیری با ظرفیت کم مناسب میباشد.سیستم خاموش کننده هوشمند ، با بهره گیری از سنسور نوری و PLC ، خروج کنجاله از دستگاه را به صورت هوشمند کنترل می کند و در شرایطی که دانه ورودی تمام شود و یا کنجاله خروجی از خشکی و کیفیت لازم برخوردار نباشد ، دستگاه را به صورت اتوماتیک خاموش می کند.
دستگاه روغنگیری پرس سرد 45 BD 45 cold press machine، با طراحی ظاهری بسیار زیبا و پوشش تمام استیل بدنه ، یک دستگاه کاملا حرفه ای ، مجهز به سیلو 40 کیلویی ، اینورتر جهت کنترل دور موتور و کنترلردمای دیجیتال می باشد. کلیه قطعات سیلندر از فولاد های آلیاژی ویژه با سختی بالا ساخته شده اند که عمر و دوام قطعات را برای کارکرد طولانی مدت و مطمئن تضمین می کند. این دستگاه مجهز به موتور گیربکس قدرتمند و بی صدای ایلماز ترکیه می باشد که بوسیله یک فن خنک کننده ، از افزایش دمای موتور در دور های کارکرد پایین جلوگیری می کند.
این دستگاه تحت استاندارد ISO 9001 و CE اروپا ، تولید می شود و دارای یکسال ضمانت می باشد و قابلیت کار مداوم شبانه روزی را دارد.


دستگاه روغنگیری 45  دارای یکسال ضمانت می باشد

 

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .