دستگاه روغنگیری پرس سرد 65 اکو

کد محصول: VN-10330کد محصول ویترین نت
حداقل سفارش: 1 دستگاه
39,000,000تومان
درخواست آخرین قیمتتماس
مدل دستگاه روغنگیری 65 اکو
ابعاد35*50*100 cm
ظرفیت تولید 13 کیلوگرم در ساعت
برق مصرفی 1500 وات
کارکرد کم صدا
کنترل دور موتور اینورتر
کنترل دمای دیجیتال دارد
فن خنک کننده دارد
ولتاژ 220

توضیحات دستگاه روغنگیری پرس سرد 65 اکو

دستگاه روغنکشی پرس سرد 65 اکو با ظرفیت روغنکشی 13 کیلو گرم دانه ورودی در ساعت قابلیت روغنگیری از انواع دانه های روغنی نظیر : فندق ، بادام ، کنجد ، سیاهدانه ،آفتابگردان ، کلزا ، هسته انگور ، هسته انار و... را دارد. این دستگاه با طراحی زیبا و کم حجم و مجهز بودن به کلیه تجهیزات یک پرس روغنگیری حرفه ای ، برای آن دسته از مشتریان که به دنبال دستگاه کم حجم و با کارایی بالا و قیمت مناسب هستند ، گزینه ای بسیار ایده آل می باشد. 
کلیه ویژگی های پرس روغنگیری حرفه ای از قبیل :
مجهز بودن به اینورتر ، کنترلر دمای دیجیتال ، موتور گیربکس قدرتمند و بی صدای ایلماز ترکیه می باشد که بوسیله یک فن خنک کننده ، از افزایش دمای موتور در دور های کارکرد پایین جلوگیری می کند و قطعات سیلندر ساخته شده ، از بهترین آلیاژ های سخت کاری شده در طراحی و ساخت پرس های روغنکشی اکو در نظر گرفته شده است .
دستگاه روغن گیری 65 اکو  با طراحی ویژه و سهولت کاربری که دارند ، جهت استفاده در کارگاه ها و فروشگاه های روغنگیری و همچنین استفاده به صورت زنجیره ای از دستگاه ها ، جهت خطوط تولید روغنکشی بسیار مناسب هستند.
این دستگاه تحت استاندارد ISO 9001 و CE اروپا ، تولید می شود و دارای یکسال ضمانت می باشد و قابلیت کار مداوم شبانه روزی را دارد.
دستگاه روغنکشی پرس سرد 65 اکو دارای ظرفیت روغنکشی 13 کیلو گرماست.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .