دستگاه روغنگیری پرس سرد 85

کد محصول: VN-10343کد محصول ویترین نت
حداقل سفارش: 1 دستگاه
70,000,000تومان
درخواست آخرین قیمتتماس
مدل دستگاه پرس سرد 85
وزن200 kg
ابعاد120*70*140 cm
ظرفیت اسمی 40 کیلوگرم در ساعت
ظرفیت تولید 20 کیلوگرم دانه ورودی در ساعت
برق مصرفی 2.2 کیلو وات در ساعت
کارکرد کم صدا
طراحی بدنهپوشش تمام استیل و طراحی زیبا
استخراج روغن کلدپرسدر دمای کمتر از 45 درجه
قیف تغذیه کوچک دارد
قیف تغذیه بزرگ 40 کیلویی
کنترل دمای دیجیتالدارد
فن خنک کنندهدارد
سایر قابلیت ها مجهز به پی ال سی و سیستم هوشمند خاموشی اتوماتیک /مجهز به فن خنک کننده موتور و سیستم محرک کنترل دور موتور اینورتر

توضیحات دستگاه روغنگیری پرس سرد 85

دستگاه روغنگیری پرس سرد 85، با ظرفیت واقعی روغنگیری 20 کیلوگرم دانه روغنی در ساعت طراحی و ساخته شده است که دارای قابلیت روغنگیری از انواع دانه های روغنی از جمله: کنجد، سیاهدانه، کلزا ،تخم کتان، سويا، آفتابگردان، فندق، هسته انگور، کرچک ، زیتون ، سویا و ... میباشد.
دستگاه روغن گیری 85 هم مانند سایر دستگاه های تولیدی این شرکت دارای کارکردی نرم و بی صدا با قابلیت کار شبانه روزی می باشد. دستگاه روغنگیری 85 مجهز به سیستم هوشمند خاموش کننده اتوماتیک است و جهت استفاده در فروشگاه ها و کارگاه های روغنگیری با ظرفیت نسبتا بالا پیشنهاد می گردد.
دستگاه روغنگیری پرس سرد 85 BD85 cold press machine با بهره گیری از موتور و گیربکس قدرتمند و بی صدای ایلماز و قطعات سیلندر با درجه سختی بسیار بالا ، این دستگاه گزینه ای ایده آل برای استفاده در فروشگاه ها و کارگاه های روغنکشی با ظرفیت متوسط و بالا میباشد . به مدد موتور گیربکس قدرتمند دستگاه روغنگیری بکردانه 85 ، قابلیت روغنگیری از دانه زیتون را نیز دارا می باشد. طراحی زیبا و پوشش تمام استیل بدنه ، سیلوی 40 کیلویی ، اینورتر جهت کنترل دور موتور ، کنترلر دمای دیجیتال و بهره گیری از سیستم هوشمند خاموش کننده ، از دیگر ویژگی های پرس 85 بکردانه می باشد.دستگاه روغنگیری پرس سرد 85 دارای استاندارد ISO 9001 و CE اروپا است.


دستگاه روغنگیری 85 دارای موتور و گیربکس قدرتمند و بی صدای ایلماز  است.

 

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .