ناموجود

چسب کاشت بولت Chemical anchor زتکس

کد محصول: VN-10796کد محصول ویترین نت
حداقل سفارش: 1 کارتن
83,000 تومان
اطلاع از موجود شدن کالا
نوع چسب چسب بتن Chemical anchor
بسته بندی کارتریج 310 ml
مواد تشکیل دهنده PUR : رزین اپوکسی ( زرد رنگ ) – پلی استر بدون استایرن ( مشکی رنگ )
رنگ در ابتدا زرد ولی پس از خشک شدن طوسی
نگهداریبه مدت 18 ماه در دمای 5 تا 25 درجه
مقاومت در برابر یخ زدگی 15- درجه
دانسیته1.8 g/ml
محدوده ی استفاده+5 تا +30 درجه
تعداد در کارتن 12

توضیحات چسب کاشت بولت Chemical anchor زتکس

چسب کاشت بولت زتکس نوعی چسب دو جزئی می باشد که با استحکام عالی برای کاشت انواع بولت و میله و پیچ هایی که در سطوح جامد و متخلخل مانند آجر و بتن و بلوک سیمانی قرار داده میشوند، استفاده میشود و راه حلی بسیار عالی برای استحکام سایبان ها و فریم ها ی درب و پنجره ، پله ها و ... می باشد. از این محصول به عنوان جایگزین مناسب برای ملات تعمیراتی بتن میتوان نام برد.این محصول بالاترین وزن را مابین سایر رقبا در بازار دارد.از این محصول برای سطوح عمودی همچون چسباندن آبگرمکن و در سطوح افقی برای کاشت بولت  و .... استفاده می شود.
چسب کاشت بولت با گان معمولی قابل تزریق است و نیازی به گان های گران قیمت ندارد. با توجه به جدول ارائه شده ازسوی کمپانی زتکس هر میلگرد، وزنی بین 5 تا 7 تن را تحمل میکند. شکل ظاهری به گونه ای است که هاردنر جدا ندارد. برای مثال در نوسازی خانه های قدیمی برای تقویت از این محصول استفاده میکنند. زمانی که میلگرد داخل بتن کاشت می شود در صورت ضربه داخل بتن پایین میرود و ترک ایجاد می کند که در صورت زلزله این ترک ها در سطح بتن گسترش میابند. ولی وقتی از این محصول استفاده میشود اجازه انتقال تنش را نمی دهد و همچنین میلگرد با استحکام بیشتری در جای خود قرار میگیرد. ضمنا به سرعت خشک میشود و قابل استفاده بر روی سطوح با رطوبت کم می باشد.
طریقه مصرف چسب کاشت بولت Chemical anchor :
در سطح مورد نظر سوراخی به عرض و عمق صحیح ایجاد کرده وسپس گرد و خاک داخل آن را از بین برده که به منظور استحکام بیشتر فاصله مابین سوراخ ها باید حداقل  2.5 سانتی متر باشد.نازل مخلوط کن را بر روی کارتریج سوار کرده و آن را داخل گان قرار میدهیم.
-موادی را که در 10 سانتی متر اول از گان خارج میشود نباید استفاده کرد. چون در 10 سانتی متر اول هنوز رزین و هاردنر کاملا قاطی نشده و رنگ چسب مشکی می باشد (که این به نشانه ی فاسد بودن محصول نیست). نصف عمق سوراخ ایجاد شده را با چسب پر میکنیم و پس از آن میله را داخل حفره میکاریم. اگر زمان کاربری طولانی شد، میباست نازل را عوض کنیم. در ضمن این محصول بر روی سطوح تفلون، PE (پلی اتیلن) ، PP  (پلی پروپلین)  قابل استفاده نیست.مدت زمان خشک شدن آن بسته به دما در تابستان حدود 10 دقیقه و در زمستان حدود 40 دقیقه تخمین زده می شود.رنگ چسب بتن : در ابتدا زرد  ولی پس از خشک شدن طوسی می باشد.
این چسب به مدت 18 ماه در دمای 5 تا 25 درجه قابل استفاده می باشد.

.چسب کاشت بولت زتکس نوعی چسب دو جزئی می باشد

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .