ناموجود

دستگاه تفت آجیل و خشکبار Medium

کد محصول: VN-11125کد محصول ویترین نت
حداقل سفارش: 1 دستگاه
12,650,00012,500,000 تومان
اطلاع از موجود شدن کالا
وزن دستگاه 200 کیلو گرم
ابعاد90×140×54 سانتی متر
مشعل گازی و گازوئیلی (دوگانه سوز)دارد
ظرفیت تولید15 کیلو گرم در هر سری
توان برق مصرفی2 کیلو وات
برق مورد نیازتک فاز خانگی220 ولت یا 3 فاز
سوخت مورد نیازگاز شهری ، گاز مایع ،گازوئیلی

توضیحات دستگاه تفت آجیل و خشکبار Medium

موارد استفاده دستگاه تفت آجیل و خشکبار Medium :
مخصوص تفت آجیل ، برشته کردن و بو دادن انواع آجیل از قبیل پسته، بادام، فندق، نخودچی، بادام هندی، تخمه آفتابگردان ، تخمه کدو ، سویا ، عدس ، بادام زمینی و غیره و برشته کردن و خشک کردن انواع رشته
این دستگاه مخصوص تولید سویایی بو داده ( سویایی آجیلی) ، عدس بو داده و تولید دم کرده جو ( دم نوش) تولید نخودچی گل و دوآتشه نیز می باشد.
این دستگاه به علت داشتن مشعلی قدرتمند و استاندارد که ساخت خود شرکت است در زمان تفت آجیل بیش از 80 درصد صرفه جویی می کند. در حالی که نمونه های داخلی و خارجی این قابلیت را ندارند.این دستگاه شامل هدایت
کننده ای است که آجیل مورد نظر خود را از طریق آن به داخل دستگاه هدایت می کند و بعد از اتمام عملیات تفت با کلید دو زمانه مواد داخل دستگاه به راحتی تخلیه می شود.
لوازم جانبی:
دینام 1 اسب بخار
مشعل مخصوص
تسمه
کلید صنعتی دو زمانه
در صورت درخواست اتوماتیک قطعه نصبی اتوماتیک بر روی دستگاه نصب می شود این دستگاه ساخت شرکت LG کشور کره می باشد و جهت کم و زیاد کردن دور موتور و اتوماتیک نمودن دستگاه استفاده می شود. هزینه این قطعه به دستگاه اضافه خواهد شد.
دستگاه های این شرکت در بیش از 1000 کارگاه نخودچی پزی شهرستان ممقان و بسیاری از آجیل پزی های کشور مورد استفاده قرار گرفته است.
دستگاه تفت آجیل و خشکبار Medium
 

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .