اشتراک گذاری

دستگاه خمیر گیر

دستگاه خمیر گیر 120 کیلویی

VN-15964
ظرفیت ورودی آرد: 80 کیلوگرم
ظرفیت خروجی خمیر: 120 کیلوگرم
قدرت موتور: 2 اسب بخار
وزن دستگاه: 220 کیلو گرم
قطر دهانه دیگ: 80 سانتی متر
موارد بیشتر
حداقل سفارش: 1 دستگاه

50,000,000

حداقل سفارش: 1 دستگاه

50,000,000

تماس با تامین کننده
شرایط تحویل

شرایط ارسال

ارسال توسط تامین کننده

از 5 الی 10 روز کاری

توضیحات
توضیحات

توضیحات دستگاه خمیر گیر 120 کیلویی

کاربرد و کارایی

دستگاه خمیرگیر 120 کیلویی یک خمیرگر صنعتی است که با توجه ظرفیت پاتیل خمیر و سایز به طور عمده در آشپزخانه های صنعتی، کارگاه های نانوایی و شیرینی پزی و حتی فست فود ها مورد استفاده قرار می گیرد. از این دستگاه می توانید در قنادی ها، شیرینی فروشی ها، نانوایی ها، پیتزا فروشی ها، خشکه پزی ها و اساسا در هر در کسب و کاری که به تهیه خمیر نیاز دارد، استفاده کنید. ظرفیت خمیر پاتیل این خمیرگیر صنعتی 120 کیلوگرم است و حجم خروجی مناسبی هم دارد. توجه داشته باشید که ظرفیت پاتیل برای آرد 80 کیلوگرم و ظرفیت پاتیل برای خمیر 120 کیلوگرم است.

پاروهای این دستگاه سه شاخه هستند و از جنس آلومینیوم صنعتی ساخته شده اند و قابلیت چرخش در سه حالت متفاوت را دارند. این یعنی آب و آرد و سایر مواد اولیه را در بهترین کیفیت با یکدیگر ترکیب کرده و بافتی نرم و یکدست را به عنوان خمیر نان و شیرینی یا پیتزا آماده می کند. البته این دستگاه برای ميکس کردن مخلوط پياز و ادويه به گوشت و ورزآوری مخلفات انواع کباب بدون جداسازی چربی گوشت هم مناسب است و می تواند کاربری یک میکسر گوشت برای مخلوط کردن مخلفات کباب در رستوران ها و کبابی ها را هم داشته باشد. 

ماهیت دستگاه

مهترین اجزای سازنده دستگاه خمیرگیر صنعتی 120 کیلویی موتور، پاروها و پاتیل آن هستند. سیستم مکانیکی این دستگاه نیروی موتور الکتریکی را به پاروی همزن متصل می‌کند و از چنگک یا یا پاروی سه شاخه برای مخلوط کردن مواد استفاده می کند. نیرو محرکه آن هم یک گیربکس با چرخ دنده مارپیچ است. همچنین با توجه به حجم بالای پاتیل و چسبناک بودن و سنگین بودن خمیر داخل آن به یک سیستم کنترل لرزش و عدم حرکت مجهز است. گیربکس و دنده مارپیچ دستگاه نیز دقت بسیار بالایی دارند تا علاوه بر کیفیت عالی خمیر حاصله، کاملا کم صدا باشند و چرخ دهنده های آن هم طول عمر بالایی داشته باشد.

چرخ دنده های دستگاه خمیرگیر 120 کیلویی نیز از جنس فسفر برنز است که می تواند فشارهای بالا را تحمل کند و دچار خوردگی هم نمی شود. قدرت موتور این خمیرگیر 2.68 اسب بخار است و برق مصرفی آن هم می تواند تک فاز یا سه فاز باشد. دور موتور آن هم 1440 دور در دقیقه است. 

ویژگی کالا

جنس دیگ دستگاه خمیرگیر 120 کیلویی از جنس استیل مناسب برای صنایع خوراکی است و بدنه آن بدون مخلوطی از دیگر آلیاژ ها با بهترین متریال ساخته شده است. وزن دستگاه چیزی حدود 220 کیلوگرم است اما شما می توانید به راحتی پاتیل یا مخزن دستگاه را برای نظافت و شست و شو از آن جدا کنید.

 

مشخصات کلی
مشخصات کلی
 • نوع خمیرگیر
  صنعتی
 • ظرفیت ورودی آرد
  80 کیلوگرم
 • ظرفیت خروجی خمیر
  120 کیلوگرم
 • قدرت موتور
  2 اسب بخار
 • وزن دستگاه
  220 کیلو گرم
 • جنس دیگ
  استیل
 • قطر دهانه دیگ
  80 سانتی متر
پرسش و پاسخ
پرسش و پاسخ
نمودار قیمت
نمودار قیمت
نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

02191001170

کاربر عزیز