اشتراک گزاری

انواع تریلی و تانکر

بیل لودری4 جک 475 باگت 180

VN-18647

37,522,934

موارد بیشتر
ارسال

توسط تامین کننده

2 الی 5 روز کاری

37,522,934

مشاوره تخصصی

خرید از تولیدکننده

قیمت بروز

ضمانت بازگشت وجه

نقدوبررسی
نقدوبررسی

توضیحات بیل لودری4 جک 475 باگت 180

کاربرد و کارایی
 
بیل لودری4 جک 475، یکی از قدرتمندترین ادوات متصل شونده به تراکتور یا بکهو لودرها محسوب می شود که به عنوان یک ابزار همه فن حریف یا آچار فرانسه در صنایع کشاورزی، دامپروری و راهسازی و برای مصارف ساختمانی و عمرانی کاربرد دارد. می توانید این دستگاه را بر روی انواع تراکتورها اعم از تمام مدل های مسی فرگوسن، نیوهلند، رومانی و غیره نصب کنید، اما بهترین بازدهی اش را روی تراکتورهای مدل فرگوسن 475 نشان می دهد. 
بیل بولدوزری مذکور مجهز به ناخن هایی از جنس فولاد فورچ شده ضد سایش با قدرت کندمان بسیار بالا است که باعث شده در کارهای مختلفی مثل جابجایی خاک ایجاد خاکریزها، حفاری زیرزمین بناها، پرکردن خندق ها، خاکریزی اطراف لوله‌ های کارگذاشته شده در کانال ها و همین طور بار کردن کامیون ها، حمل بتن به محل قالب‌ ها و حتی بلند کردن و حمل مصالح ساختمانی، به کار گرفته شود. این بیل لودری مخصوصا در پروژه کاری مربوط به کندن خندق، کاربری فوق‌العاده ای دارد و به دلیل داشتن چنگک های گیرنده قدرتمند برای حمل و باز زدن لوله ها و تنه های درخت هم یک گزینه ایده آل محسوب می شود.
طراحی ویژه پشت باکت این فرانت لودر نیز، امکان رسیدن به حداکثر ارتفاع بارگیری (حدود 3 متر) و حداکثر دسترسی در حداکثر ارتفاع 150 سانتی متری را به شما می دهد. سایز و اندازه جمع و جور 180 سانتی متری باکت دستگاه و خود ماشین هم باعث شده تا در کوچه‌ های تنگ هم قابل استفاده باشد. این ماشین آلات کشاورزی و راه سازی امکان تععویض باکت هم دارد و می توانید انواع باکت مختلف باکت ۴ کاره، باکت سیلوتراش، باکت میکسر بتن، باکت سنگ جمع کن یا باکت علوفه گیر، برف روب، خاک صاف کن، لیفتراک تراکتوری و غیره را روی نصب کنید. یعنی به جز عملیات‌های عمرانی و کارهای ساختمانی، این بیل بکهو در کشاورزی و باغداری هم کاربرد دارد. مخصوصا اینکه به دلیل اندازه کوچکی آن کمک می کند تا به راحتی بین درختان حرکت کرده و شخم زنی را تسهیل کند.
 
ماهیت دستگاه
 
بکهولودرها یک شبه‌ تراکتور مجهز به یک بیل جلو به نام (Loader) و یک بیل عقب به نام (BackHoe) هستند و قطعات اصلی آنها شامل تیغه، سه عدد جک، ناخن، کلنگ، گوشه و پوزه، چهار شاخه و ... می شود. بخش های اصلی بکهولودر مذکور نیز لودر، بیل بکهو، پایه‌های تعادل، سیستم فشار هیدرولیک و موتور هستند. این دستگاه دارای سیستم چهار جک دو طرفه 6 سیلندره است و البته تک دیفرانسیل. وجود 4 جک هیدرولیکی دو طرفه در دستگاه نیز تعادل کامل بیل را هنگام بارگیری تضمین می کند. همچنین این دستگاه دو تکیه گاه برای نشیمنگاه بیل دارد و دارای کابین مجهز به امکانات رفاهی داخلی برای راننده، جعبه دنده نوع Shuttle یا Power Shift هم هست که کار با آن را بسیار راحت و امن کرده است. 
برای باز و بست باکت های دستگاه به تنها یک نفر نیاز است و این کار به سرعت و در عرض چند دقیقه انجام می شود تا در روند انجام کارهای مختلف عمرانی و ساختمانی و ... وقفه جدی ای به وجود نیاید. یک شیار مارپیچی بر روی پین ها هم باعث شده تا گریس کاری محل اتصالات دقیق و کامل انجام شود. 
 
ویژگی کالا
 
بدنه و قطعات اصلی این بیل لودری از ورق های آلیاژی آهن آلات با کیفیت و شناسنامه دار ساخته شده است که مقاومت قابل قبولی در برابر عوامل آسیب زننده دارد. دستگاه برای کاربری راحت تر اوپراتور دارای پیستون و شیر هیدرولیکی است و متعلقات و قطعاتی جانبی مثل شاسی، شیر و لیور، شیلنگ و پیچ و مهره هم دارد. شیلنگ های دستگاه نیز از بهترین مواد با قابلیت تحمل ۳۳۰ بار فشار کاری ساخته شده اند که با دو لایه الیاف فلزی پوشانده شده اند. تمامی شیلنگ های لودر نیز در شرکت بست می خورند و به هیچ عنوان نشتی روغن نخواهند داشت.

مشخصات کلی
پرسش و پاسخ
نمودار قیمت
بیل لودری4 جک 475 باگت 180
بیل لودری4 جک 475 باگت 180

37,522,934

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

مشاوره رایگان
ثبت درخواست مشاوره

درخواست مشاوره