اشتراک گزاری
ناموجود

دستگاه خمیر گیر

دستگاه خمیرگیر 10 کیلویی مدل 20722

VN-20722
ظرفیت خروجی خمیر: 10 کیلوگرم
قدرت موتور: 1.2 اسب بخار
دور موتور: 1400 دور در دقیقه
جنس بدنه: چدن
جنس پارو: آلومینیوم
موارد بیشتر
جهت اطلاع از موجود شدن کالا مشخصات خود را وارد کنید:
اطلاع از موجود شدن کالا

مشاوره تخصصی

خرید از تولیدکننده

قیمت بروز

ضمانت بازگشت وجه

نقدوبررسی
نقدوبررسی

توضیحات دستگاه خمیرگیر 10 کیلویی مدل 20722

کاربرد و کارایی

دستگاه خمیرگیر 10 کیلویی یک خمیرگر خانگی است که به دلیل ظرفیت و سایز خود یکی از پرطرفدارترین خمیرگیرها محسوب می شود. این دستگاه خمیرگیر کوچک به طور عمده برای استفاده در مصارف خانگی و محیط های کوچک کاربرد دارد. یعنی علاوه بر منزل می توانید از این دستگاه در کسب و کارهایی مثل قنادی ها و نانوایی های کوچک و خانگی و فست فود هایی با حجم کار نه چندان زیاد استفاده کنید. واقعیت این است که این روزها به دلیل ورود انواع فرهای پخت و پز خانگی به معماری ساختمان های مسکونی، تمایل و انگیزه برای پخت نان و شیرینی در خانه زیاد شده و یک خمیرگیر خانگی بسیار به کار خواهد آمد.

پاروهای این دستگاه دو شاخه و از جنس آلومینیوم صنعتی مرغوب هستند و می توانند در سه حالت متفاوت بچرخند تا آب و آرد و سایر مواد اولیه را در بهترین کیفیت با یکدیگر ترکیب کرده و بافتی نرم و یکدست را به عنوان خمیر نان یا شیرینی به شما تحویل بدهند. البته خمیرگیر صنعتی 10 کیلویی برای تهیه انواع خمیر نان پیتزا نیز بسیار مناسب است و می توانید در فست فود های کوچک و متوسط نیز از آن استفاده کنید. ظرفیت خمیر این دستگاه 10 کیلوگرم است و گنجایش آرد آن هم حدود 6 تا 7 کیلوگرم است و از مخلوط آب با چیزی حدود 7 کیلو آرد در مدت زمانی کوتاه یک خمیر عالی برای شما تهیه می کند. 

ماهیت دستگاه

دستگاه های خمیرگیر خانگی هم درست مثل نمونه های صنعتی از موتور، پارو و پاتیل ساخته شده اند و از چنگک ها یا پاروهای دو الی سه شاخه برای مخلوط کردن مواد استفاده می کنند. نوع پاروی دستگاه در نمونه های خانگی خمیرگیرها معمولا سه شاخه یا دو شاخه است و از آلومینیوم صنعتی مرغوب ساخته می شود. چرخ دنده های دستگاه خمیرگیر 10 کیلویی برنجی است که قابلیت تحمل فشارهای بالا را دارد و دچار خوردگی هم نمی شود.

قدرت موتور این خمیرگیر 1.2 اسب بخار است و برق مصرفی آن هم می تواند تک فاز یا سه فاز در ولتاژ 200 ولت باشد. دور موتور آن هم 1400 دور در دقیقه است که فرقی با نمونه هایی با ظرفیت پاتیل بزرگتر ندارد. زمان آماده سازی خمیر توسط دستگاه تنها 15 دقیقه است و در کمترین زمان حجم خروجی مناسبی را به شما تحویل داده  می دهد تا بتوانید یک مهمانی تقریبا پرجمعیت را هم پوشش بدهید یا یک کسب و کار خانگی مثل پخت شیرینی راه بیندازید. 

ویژگی کالا

جنس بدنه دستگاه خمیرگیر 10 کیلویی  از چدن است و یک دیگ یا مخزن با گنجایش 10 کیلوگرمی از جنس استیل 304 مناسب برای صنایع خوراکی دارد. قطر داخلی این دیگ استیل هم 35 سانتی متر است.  همچنین می توانید پاتیل یا مخزن دستگاه را برای نظافت و شست و شوی آن جدا کنید.


مشخصات کلی
 • نوع خمیرگیر
  خانگی
 • ظرفیت خروجی خمیر
  10 کیلوگرم
 • قدرت موتور
  1.2 اسب بخار
 • برق مصرفی
  تک فاز
 • دور موتور
  1400 دور در دقیقه
 • جنس بدنه
  چدن
 • جنس دیگ
  استیل
 • جنس پارو
  آلومینیوم
 • قطر دهانه دیگ
  35 سانتی متر
 • زمان آماده سازی
  15 دقیقه
 • ولتاژ دستگاه
  220 ولت
پرسش و پاسخ
نمودار قیمت
تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

مشاوره رایگان
ثبت درخواست مشاوره

درخواست مشاوره