اشتراک گزاری

دستگاه تونل شیرینگ

دستگاه شیرینگ تونل مدل MMA5050

VN-22748

86,000,000

ابعاد دستگاه: 83*55*95 سانتی متر
برق مصرفی: سه فاز
ولتاژ مصرفی: 380 ولت
توان مصرفی تونل: 9700 وات
سرعت تولید: 900 عدد بر ساعت
موارد بیشتر
ارسال

توسط تامین کننده

از 2 تا 5 روز کاری

86,000,000

مشاوره تخصصی

خرید از تولیدکننده

قیمت بروز

ضمانت بازگشت وجه

نقدوبررسی
نقدوبررسی

توضیحات دستگاه شیرینگ تونل مدل MMA5050

دستگاه دوخت ریلی افقی بدنه آهنی یکی از انواع دستگاه های مخصوص بسته بندی می باشد.عملکرد این دستگاه بر اساس حرارت دهی به لبه های مواد مختلف بسته بندی از قبیل نایلون، پلاستیک، فویل آلومینیومی و ... می باشد. این دستگاه ها عموما از انواع مختلفی تشکیل شده اند.استفاده از دستگاه دوخت ریلی باعث افزایش کیفیت پاکت های بسته بندی می شود ضمن این که سرعت و تیراژ محصولات بسته بندی را افزایش می دهد.

دستگاه دوخت ریلی افقی بدنه آهنی با تاریخزن جوهری

ابعاد دستگاه دوخت ریلی افقی بدنه آهنی با تاریخزن جوهری 830 * 550 * 950 میلیمتر می باشد. این دستگاه پاکت هایی به عرض 10 میلیمتر و با ضخامت 1 میلیمتر  را دوخت می زند. برق مصرفی دستگاه از نوع تک فاز و 220 ولت می باشد. وزن دستگاه در حدود 35 کیلوگرم است این دستگاه قادر است در هر دقیقه 16 متر پاکت را دوخت بزند. جنس بدنه ی دستگاه دوخت ریلی افقی بدنه آهنی از فولاد می باشد از این رو در محیط های مرطوب به دلیل زنگ زدگی نمی تواند از دستگاه های دوخت با بدنه فولادی استفاده کرد. زیرا دستگاه به سرعت دچار زنگ زدگی می شود و براده های آن بر روی بسته بندی یا حتی داخل بسته بندی ها نیز نفوذ می کند که موجب نارضایتی خریداران محصولات می شود در محیط های مرطوب و مکان هایی که مسائل بهداشتی بسیار حائز اهمیت است باید از دستگاه های دوخت با بدنه ی استیل برای بسته بندی استفاده شود.

دستگاه شیرینگ تونل مدل MMA5050

مشخصات دستگاه دوخت ریلی افقی

از دستگاه دوخت ریلی افقی برای بسته بندی انواع خشکبار، آجیل، حبوبات و ... با انواع پاکت های نایلونی، پلاستیکی، فویل آلومینیومی و ... استفاده می شود. این دستگاه ها نسبت به دستگاه های دوخت دستی بسیار مقرون به صرفه هستند زیرا شما می توانید تعداد زیادی از پاکت های مختلف را بسته بندی کنید. برای کار با این دستگاه نیازی به نیروی متخصص نیست هر فردی به آسانی می تواند با این دستگاه کار کند.همچنین این دستگاه نیاز به نیروی زیادی ندارد از این رو برای تامین نیرو هم صرفه جویی می شود. دستگاه دوخت ریلی افقی بدنه آهنی مانند سایر دستگاه های دوخت و بسته بندی ارائه شده از جانب سایت ویترین نت دارای 6 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد. البته دستگاه های دوخت ریلی افقی دارای عمر طولانی هستند و هزینه های مربوط به تعمیرات و نگهداری از این دستگاه ها بسیار ناچیز است.همچنین می توانید به دستگاه دوخت ریلی افقی قابلیت های زیادی را اضافه کنید.

عملکرد تاریخزن دستگاه دوخت ریلی افقی

دستگاه دوخت ریلی افقی دارای یک تاریخزن است این دستگاه همزمان با بسته بندی پاکت های محصولات مختلف شروع به تاریخ زدن محصولات می کند. به غیر از تاریخ زدن می توانید برای چاپ لوگو، اشکال مختلف، کد محصول و ... نیز از این دستگاه استفاده کنید شما می توانید از کاراکترهای مختلفی اعم از حروف و اعداد برای چاپ محصولات استفاده کنید. دستگاه تاریخزن دوخت ریلی افقی از کیفیت بالایی برخوردار است و با فناوری حرارتی حروف را بر روی بسته بندی ها چاپ می کند. برای کار با این دستگاه بعد از قرار دادن محصول به مقدار مناسب داخل پاکت باید هوای داخل پاکت را تخلیه کنید سپس لبه های پاکت را به هم نزدیک کنید پس از برخورد حرارت به لبه های پاکت ها کار بسته بندی به اتمام می رسد.

مشخصات کلی
 • ابعاد دستگاه
  83*55*95 سانتی متر
 • برق مصرفی
  سه فاز
 • ولتاژ مصرفی
  380 ولت
 • توان مصرفی تونل
  9700 وات
 • سرعت تولید
  900 عدد بر ساعت
 • عرض تیغه
  4 سانتی متر
 • جنس بدنه
  آلومینیوم
 • نوع رنگ بدنه
  الکترواستاتیک
 • وزن دستگاه
  255 کیلوگرم
 • گارانتی
  6 ماه
 • خدمات پس از فروش
  10 سال
پرسش و پاسخ
نمودار قیمت
دستگاه شیرینگ تونل مدل MMA5050
دستگاه شیرینگ تونل مدل MMA5050

86,000,000

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

مشاوره رایگان
ثبت درخواست مشاوره

درخواست مشاوره