ناموجود

سِت لنسِ برس

کد محصول: VN-2826کد محصول ویترین نت
1,000,000 - 6,000,000 تومان
زمان ارسال: 2 الی 5 روز کاری
اطلاع از موجود شدن کالا
حداکثر فشار (بار)۱۵۰
حداکثر دما ( درجه سانتیگراد)۵۰

توضیحات سِت لنسِ برس

ست لنس برس یک ست کامل از لنس برس دار با قابلیت پاشش فوم است که به عنوان یکی از تجهیزات کاملاً نوآورانه و باکیفیت جهت شستشوی وسایل نقلیه مورد استفاده قرار می گیرد. این ست از موادی مقاوم در برابر خوردگی و زنگ زدگی تولید شده است که به بوم سقفی متصل گردیده و به کمک آن برس زنی و پاشش فوم به صورت هم زمان انجام می پذیرد.
اجزای تشکیل دهنده ست کامل لنس برس دار با پاشش فوم عبارت اند از :
گان استاندارد، لنس استاندارد، ست شیلنگ کامفورت و اتصالات، انژکتور مواد شوینده (فوم) و ست برس و انژکتور توربو فوم.

انژکتور مواد شوینده ST-160 دربردارنده پمپ تزریق مواد شوینده و شیر تنظیم مواد شوینده می باشد. بخش کاربردی این ست یعنی برس دارای رشته های لطیف و با دوام از الیاف طبیعی می باشد که رشته های آن با استحکام فوق العاده به فریم متصل گردیده اند. مجرای خروجی فوم در زیر فریم برس قرار دارد و الیاف لطیف ست لنس برس دار با پاشش فوم، شستشوی نرم و ایمن را رقم می زنند. طول الیاف برس به 6 سانتی متر می رسد.

ست لنس برس بسیار سبک و ارگونومیک بوده و از توانایی انتقال جریان آب با حداکثر فشار 150 بار با دمای 50 درجه سانتی گراد برخوردار است. با بهره مندی از ست لنس کامل برس دار با پاشش فوم علاوه بر این که شستشوی خودرو با به سادگی و باکیفیت بالا انجام می گیرد، کاربر هیچ گونه تماسی با ماده شوینده نداشته و تنها با در دست گرفتن لنس ارگونومیک، ست را کنترل می نماید. تجهیزات لازم هم چون مهره هرز گرد و نگهدارنده برس به همراه این ست قابل ارائه می باشد.

ویژگی ها :

- سبک
- ارگونومیک
- ضد زنگ و ضد خوردگی

- تحمل فشار 150 بار و دمای 50 درجه سانتی گراد

قیمت وسایل مورد نیاز کارواش-فروش تجهیزات کارواش-قیمت فوم پاششی-خرید وسایل کارواش

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

; مشاوره رایگان