ناموجود

دستگاه شستشوی سبزیجات

کد محصول: VN-3514کد محصول ویترین نت
5,000,000 - 20,000,000 تومان
ارسال از 5 روز کاری دیگر
اطلاع از موجود شدن کالا
عملکرد الکترومکانیک
ظرفیت تولید500 الی 1000 کیلوگرم در ساعت
ابعاد دستگاه طول : 200 - عرض : 100 - ارتفاع : 160 سانتیمتر
توان برق مصرفی 1/5 کیلووات
جنس بدنهتمام استیل
برق مورد نیازسه فاز ۳۸۰ ولت
جنس نوارپی وی سی
وزن دستگاه۷۰۰ کیلوگرم
استانداردهاایران و CE اروپا

توضیحات دستگاه شستشوی سبزیجات

دستگاه بلانچر شستشوی میوه سبزی صیفی جات یکی از دستگاه های تولید چیپس سیب زمینی و چیپس میوه ،دستگاه های تولید سبزی خشک و دستگاه های سبزی منجمد آماده طبخ ، دستگاه های گیاهان دارویی و دستگاه های تولید صنعتی ترشی و سالاد می باشد.دستگاه شستشو و بلانچر مدل SSN 1006 جهت شستشو و بلانچر میوه جات و سبزیجات کاربرد دارد و همچینن گل زُدایی میوه جات و سبزیجات را انجام می دهد.
دستگاه شستشو میوه جات و سبزیجات به دو صورت وجود دارد که یکی از آنها توربینی است که توربین آن تا نیمه داخل آب غوطه ور است و محصول از یک طرف وارد شده و از طرف دیگر با دوران و گردش توربینی شسته شده و خارج میگردد.در نوع دوم که حباب ساز است ، توسط حبابی که ایجاد میشود سبزیجات با کمترین آسیب شسته شده و توسط نواری که در داخل آن تعبیه شده به بیرون دستگاه هدایت میگردد.
عملکرد این دستگاه الکترومکانیک می باشد و به طول 200 ، عرض 100، ارتفاع  160 سانتیمتر تولید میگردد.همچنین برق مورد نیاز این دستگاه سه فاز و بسته به نوع درخواست مشتری قابل تغییر به تک فاز است.وزن دستگاه 700کیلوگرم است.دستگاه بلانچر دارای ظرفیت 500 الی 1000 کیلوگرم در ساعت است.

 

دستگاه شستشو و بلانچر مدل SSN 1006 جهت شستشو و بلانچر میوه جات و سبزیجات کاربرد دارد و همچینن گل زُدایی میوه جات و سبزیجات را انجام می دهد.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

; مشاوره رایگان