خط بسته بندی حبوبات
خط بسته بندی حبوبات

خط بسته بندی حبوبات

قیمت:69,000,000 تومان


دسته بندی :خط بسته بندی حبوبات
برند:دنیای نو آوران صنعت
حداقل سفارش:1دستگاه
خدمات پس از فروش:10سال
آموزش کار با دستگاه:توسط پرسنل شرکت

توضیحات خط بسته بندی حبوبات

مشخصات دستگاه چهارتوزین و نوار نقاله جلو بسته بندی :
دستگاه های بسته بندی توزین دار به صورت کاملا اتوماتیک عمل کرده و از سیستم های دیجیتالی برای مدیریت موتورخانه ی بسته بندی و سیستم توزین استفاده میکنند.
مدل دیگری از این دستگاه، سیستم دستگاه بسته بندی دوتوزین نام دارد که تنها تفاوت آن با دستگاه بسته بندی چهارتوزین در سرعت بسته بندی آنهاست.
دلیل نامگذاری این دستگاه ها تعداد وزنه های دیجیتالی آنهاست بسته بندی کلیه مواد گرانولی شامل انواع حبوبات، غلات، خشکبار ، قند و شکر، نمک، تخمه، پسته، کشمش، چای، مواد شیمیایی گرانولی و … می باشد.
این دستگاه توانایی بسته بندی اقلام بالا را در بسته هایی با لفاف سلفونی، پلی استر، ترسبافون صدفی ، فویل آلومنیوم و اکثر لفاف هایی که به صورت رولی عرضه میشوند را دارد.
خط بسته بندی حبوبات

 

مشخصات فنی خط بسته بندی حبوبات

ابعاد دستگاه200*170*240 سانتی متر
ولتاژ ورودیتک فاز یا 3 فاز 220 الی 380 ولت
توان برق مصرفی1.5 کیلو وات
وزن دستگاه800 کیلوگرم
ولتاژورودیتک فاز یا سه فاز
عملکرد دستگاه الکترومکانیک

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه
ثـبت سوال
  • رضا ازادی(۱۳ بهمن ۱۳۹۷)

    سلام چند نفر خیر برای اشتغال زایی برای خانمهای سرپرست خانواده تصمیم به راه اندازی کارگاهی مانند بسته بندی حبوبات یا امثال آن گرفته اند . امکان فروش را تا حدودی دارند ولی برای تولید و راه اندازی اولیه کار خرید دستگاه و خط تولید و اینکه در چه حد و سطحی باید ورود کنند و از کجا شروع کنند و چه مجوزهایی احیانا لازم است و راهنمایی های اولیه .... نیاز به اطلاعات داریم لطفا بخاطر خدا و خلق خدا که بتوانیم اشتغال زایی بکنیم و سرمایه گذاری مان به هدر نرود یا دستگاه های مناسب را خریداری نکرده باشیم و... کمکمان و راهنمایی مان کنید ممنون می شویم

    ارسال پاسخ
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل