ناموجود

خط بسته بندی حبوبات

کد محصول: VN-4100کد محصول ویترین نت لیست تغییرات قیمتی
69,000,000 تومان
زمان ارسال: 2 الی 5 روز کاری
جهت اطلاع از موجود شدن کالا مشخصات خود را در قسمت زیر وارد نمائید:
اطلاع از موجود شدن کالا
مشخصات فنی
ابعاد دستگاه200*170*240 سانتی متر
ولتاژ ورودیتک فاز یا 3 فاز 220 الی 380 ولت
توان برق مصرفی1.5 کیلو وات
وزن دستگاه800 کیلوگرم
ولتاژورودیتک فاز یا سه فاز
عملکرد دستگاه الکترومکانیک
نظرات
رضا ازادی۱۳ بهمن ۱۳۹۷پاسخ

سلام چند نفر خیر برای اشتغال زایی برای خانمهای سرپرست خانواده تصمیم به راه اندازی کارگاهی مانند بسته بندی حبوبات یا امثال آن گرفته اند . امکان فروش را تا حدودی دارند ولی برای تولید و راه اندازی اولیه کار خرید دستگاه و خط تولید و اینکه در چه حد و سطحی باید ورود کنند و از کجا شروع کنند و چه مجوزهایی احیانا لازم است و راهنمایی های اولیه .... نیاز به اطلاعات داریم لطفا بخاطر خدا و خلق خدا که بتوانیم اشتغال زایی بکنیم و سرمایه گذاری مان به هدر نرود یا دستگاه های مناسب را خریداری نکرده باشیم و... کمکمان و راهنمایی مان کنید ممنون می شویم

نقد و بررسی

توضیحات خط بسته بندی حبوبات

مشخصات دستگاه چهارتوزین و نوار نقاله جلو بسته بندی :
دستگاه های بسته بندی توزین دار به صورت کاملا اتوماتیک عمل کرده و از سیستم های دیجیتالی برای مدیریت موتورخانه ی بسته بندی و سیستم توزین استفاده میکنند.
مدل دیگری از این دستگاه، سیستم دستگاه بسته بندی دوتوزین نام دارد که تنها تفاوت آن با دستگاه بسته بندی چهارتوزین در سرعت بسته بندی آنهاست.
دلیل نامگذاری این دستگاه ها تعداد وزنه های دیجیتالی آنهاست بسته بندی کلیه مواد گرانولی شامل انواع حبوبات، غلات، خشکبار ، قند و شکر، نمک، تخمه، پسته، کشمش، چای، مواد شیمیایی گرانولی و … می باشد.
این دستگاه توانایی بسته بندی اقلام بالا را در بسته هایی با لفاف سلفونی، پلی استر، ترسبافون صدفی ، فویل آلومنیوم و اکثر لفاف هایی که به صورت رولی عرضه میشوند را دارد.
خط بسته بندی حبوبات

 

نمودار تغییرات قیمت
تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

مشاوره رایگان