خرید چکی

دستگاه شست و شوی سبزیجات برگی مدل LW-44

قیمت: 30,000,000 تومان


دسته بندی :دستگاه سبزی و میوه خشک کن صنعتی
برند:ماشین آلات پیام
حداقل سفارش:1عدد
خدمات پس از فروش:ده سال
آموزش کار با دستگاه:دارد

توضیحات دستگاه شست و شوی سبزیجات برگی مدل LW-44

وان های شستشو سبزیجات برگی با روش مکانیزه این وان ها مخصوص شستشوی سزیجات برگی است و کار شستشو مرحله به مرحله بطور مکانیزه انجام می پذیرد.
جنس این وان ها تمام استیل و کاملا“قابل شستشو می باشد.
وان های استیل و مکانیزه شستشو با سهولت نگهداری و شستشوی دستگاه و شستشوی آنلاین با استفاده از سیستم پیشرفته گردش آب ، در وان های مختلف جهت صرفه جوئی در مصرف آب همراه با فیلتر مکانیکی جهت تصفیه آب و استفاده دوباره دارای نوار نقاله آلمانی مخصوص آبگیری سبزیجات می باشد وان های استیل مدل LW-44 و مکانیزه شستشو دارای مکانیزم حذف مو ،خاشاک و حشره وان شستشو با فیلتر مکانیکی و گل جمع کن می باشد.
کاربرد وان های استیل در شستشوی اولیه سبزی و جمع آوری گل های همراه سبزی ،حشره گیری دارای فیلترمکانیکی و ادامه شستشوی سبزی همچنین ضدعفونی سبزیجات با توجه به دمای آب و در نهایت آبکشی آخرمیباشد.  در وان های استیل و مکانیزه شستشو  ممکن است بنابر شرایط سبزی و آب محلی تا دو دستگاه نیاز باشد خطوط فوق برمبنای سیستم ضدعفونی ازن یا الکترولیزی و یا بمنظور از بین بردن انواع باکتری ها است.
مراحل شستشو از گل و لای و خاک و خاشاک گیری و حشره گیری آغاز و به ترتیب با انگل زدایی و ضد عفونی توسط ماده ازن و آبکشی پایان می پذیرد.
این وان ها دارای نوار نقاله آلمانی مخصوص آبگیری سبزیجات می باشد تمامی وان ها از جنس استیل و کاملا“قابل شستشو با سهولت نگهداری و شستشوی دستگاه و شستشوی آنلاین می باشد .
شستشو با استفاده از سیستم پیشرفته گردش آب انجام می پذیرد و برای تصفیه آب و صرفه جوئی جهت استفاده دوباره از فیلتر مکانیکی استفاده می شود وان ها دارای نوار نقاله آلمانی مخصوص آبگیری سبزیجات با مکانیزم حذف مو ،خاشاک و حشره و فیلتر مکانیکی و گل جمع کن و دستگاه ضدعفونی با نوار نقاله آبکشی می باشند.

خرید دستگاه شستشوی سبزی-قیمت وان شستشوی سبزیجات-دستگاه مکانیزه شستشوی سبزی-قیمت دستگاه شستشوی سبزیجات
 

مشخصات فنی دستگاه شست و شوی سبزیجات برگی مدل LW-44

ظرفیت 500 تا 1500 کیلو در ساعت
سیستم عملکرد حباب هوا
کاربرد شستشوی سبزیجات برگی
ظرفیت تولید300 تا 2000 کیلو در ساعت
برق مصرفی2/4 کیلو وات در ساعت
مصرف آب60 تا 80 لیتر در ساعت
ابعادطول 390 سانت ، عرض 130 و ارتفاع 184

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
Captcha
ثـبت سوال
کانال تلگرام ویترین نت