دستگاه شست و شوی سبزیجات برگی مدل LW-44

قیمت:2,000,000 تومان


دسته بندی :دستگاه و وان شستشو
برند:ماشین آلات پیام
حداقل سفارش:1دستگاه
خدمات پس از فروش:ده سال
آموزش کار با دستگاه:دارد

توضیحات دستگاه شست و شوی سبزیجات برگی مدل LW-44

وان های شستشو سبزیجات برگی با روش مکانیزه این وان ها مخصوص شستشوی سزیجات برگی است و کار شستشو مرحله به مرحله بطور مکانیزه انجام می پذیرد.
جنس این وان ها تمام استیل و کاملا“قابل شستشو می باشد.
وان های استیل و مکانیزه شستشو با سهولت نگهداری و شستشوی دستگاه و شستشوی آنلاین با استفاده از سیستم پیشرفته گردش آب ، در وان های مختلف جهت صرفه جوئی در مصرف آب همراه با فیلتر مکانیکی جهت تصفیه آب و استفاده دوباره دارای نوار نقاله آلمانی مخصوص آبگیری سبزیجات می باشد وان های استیل مدل LW-44 و مکانیزه شستشو دارای مکانیزم حذف مو ،خاشاک و حشره وان شستشو با فیلتر مکانیکی و گل جمع کن می باشد.
کاربرد وان های استیل در شستشوی اولیه سبزی و جمع آوری گل های همراه سبزی ،حشره گیری دارای فیلترمکانیکی و ادامه شستشوی سبزی همچنین ضدعفونی سبزیجات با توجه به دمای آب و در نهایت آبکشی آخرمیباشد.  در وان های استیل و مکانیزه شستشو  ممکن است بنابر شرایط سبزی و آب محلی تا دو دستگاه نیاز باشد خطوط فوق برمبنای سیستم ضدعفونی ازن یا الکترولیزی و یا بمنظور از بین بردن انواع باکتری ها است.
مراحل شستشو از گل و لای و خاک و خاشاک گیری و حشره گیری آغاز و به ترتیب با انگل زدایی و ضد عفونی توسط ماده ازن و آبکشی پایان می پذیرد.
این وان ها دارای نوار نقاله آلمانی مخصوص آبگیری سبزیجات می باشد تمامی وان ها از جنس استیل و کاملا“قابل شستشو با سهولت نگهداری و شستشوی دستگاه و شستشوی آنلاین می باشد .
شستشو با استفاده از سیستم پیشرفته گردش آب انجام می پذیرد و برای تصفیه آب و صرفه جوئی جهت استفاده دوباره از فیلتر مکانیکی استفاده می شود وان ها دارای نوار نقاله آلمانی مخصوص آبگیری سبزیجات با مکانیزم حذف مو ،خاشاک و حشره و فیلتر مکانیکی و گل جمع کن و دستگاه ضدعفونی با نوار نقاله آبکشی می باشند.

خرید دستگاه شستشوی سبزی-قیمت وان شستشوی سبزیجات-دستگاه مکانیزه شستشوی سبزی-قیمت دستگاه شستشوی سبزیجات
 

مشخصات فنی دستگاه شست و شوی سبزیجات برگی مدل LW-44

ظرفیت 500 تا 1500 کیلو در ساعت
سیستم عملکرد حباب هوا
کاربرد شستشوی سبزیجات برگی
ظرفیت تولید300 تا 2000 کیلو در ساعت
برق مصرفی2/4 کیلو وات در ساعت
مصرف آب60 تا 80 لیتر در ساعت
ابعادطول 390 سانت ، عرض 130 و ارتفاع 184

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه
ثـبت سوال
 • صیدال اسدی(۱۶ خرداد ۱۳۹۸)

  سلام ظرفیت شستشوی دستگاه تا 2000کیلوگرم در ساعت و آب مصرفی تا 80لیتر در ساعته، این بدان معناست که با 80لیتر آب، 2000کیلوگرم سبزی شسته میشود. آیا آبی که 2000کیلوگرم سبزی را تر میکند بیشتر از این مقدار نمیشود؟

  ارسال پاسخ
 • ماشین آلات پیام(۲۳ تــیر ۱۳۹۸)

  روزبخیر

  آب موجود دستگاه وان شستشو حدود 300 لیتر است ولی حدود 80 لیتر درساعت مقدار آب مصرفی است که باید در هرساعت به کل سیستم جایگزین شود

  با تشکر ماشین سازی پیام 

محصولات این شرکت در دسته بندی های دستگاه پوست گیر، دستگاه دانه کن ذرت، دستگاه و وان شستشو و ... می باشند.

02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل