ناموجود

خط تولید کنسرو تن ماهی

کد محصول: VN-5254کد محصول ویترین نت
حداقل سفارش: 1 دستگاه
238,000,000 - 554,000,000 تومان
اطلاع از موجود شدن کالا
بسته بندی در قوطی فلزی در اوزان80 گرمی- 120 گرمی- 180 گرمی- 200 گرمی- 430 گرمی
رصد و کنترل ماشین آلاتاز اتاق مانیتورینگ

توضیحات خط تولید کنسرو تن ماهی

بهره برداری از خط تولید کنسرو تن ماهی به صورت کنسرو تن ماهی کلیکا در انواع روغن آفتابگردان ، زیتون و کنسرو تن ماهی انواع ماهی های اقیانوسی (گیدر ، هوور و ... ) در انواع روغن های آفتابگردان ، زیتون و کنسرو ماهی قزل آلا و کنسرو ماهی ساردین و کنسرو میگو صورت میگیرد.
خط تولید کنسرو تن ماهی قابل برنامه ریزی جهت کاهش بار هزینه ای تولید و در نتیجه ایجاد فضای رقابتی بهتر با مشتری و به صورت تمام اتومات با کمترین نیروی انسانی است.
خط تولید کنسرو تن ماهی به عنوان نماد خطوط تولید کنسرویجات و یکی از پربازده‌ترین انواع خط تولید صنایع‌غذایی شناخته می‌شود. در فرآیند تولید کنسرو تن ماهی علاوه بر تهیه محصول اصلی (تن ماهی)، ضایعات حاصل از تولید را می‌توان به عنوان پودر ماهی در بازار عرضه کرد، و به همین دلیل، کنسرو تن ماهی دارای بیشترین حاشیه سود در بین محصولات کنسروی در ایران می‌باشد.
هزینه‌ راه‌اندازی خط تولید کنسرو تن‌ماهی با تعداد و نوع ماشین‌آلات به کار‌گرفته شده در خط و همچین ظرفیت تولید، در ارتباط مستقیم است. ظرفیت خط تولید کنسرو تن‌ماهی بر مبنای تعداد قوطی بسته‌بندی‌شده در یک شیفت کاری محاسبه می‌شود.
انواع خطوط تولید کنسرو تن ماهی قابل تنظیم برای ظرفیت حداقلی کارگاهی تا حداکثری شامل کارخانه‌هایی با چندین خط می‌باشند. 
خط تولید کنسرو تن ماهی

 

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .