ناموجود

دستگاه بسته بندی چهارتوزین مینی

کد محصول: VN-5719کد محصول ویترین نت
حداقل سفارش: 1 دستگاه
82,800,000تومان
اطلاع از موجود شدن کالا
سرعت تولید 20الی35 بسته در دقیقه
ابعاد دستگاه 110*140*260
توان برق مصرفی 220 ولت تک فاز
وزن دستگاه 600کیلوگرم
نوع عملکردبه صورت توزین دار
دقت توزین 5±10 گرم
گارانتی18 ماه
منو4 زبانه

توضیحات دستگاه بسته بندی چهارتوزین مینی

یکی از مهمترین ماشین آلات در زمینه ی تولید محصولات صنایع غذایی و علی الخصوص حبوبات و خشکبار و غیره دستگاه بسته بندی چهارتوزین می باشد. از آنجایی که این دستگاه وظیفه ی خطیر بسته بندی محصولات در شکل ها و سایز های مختلف بنا بر کشش و درخواست بازار در ابعاد و ظرفیت های مختلف تولید می گردد.
شرکت صنعت کاران متحد ، طراح ، سازنده و صادر کننده ماشین آلات خطوط صنایع غذایی و آشامیدنی ، یکی از دستگاههایی که به صورت تمام اتوماتیک تولید می گردد ، دستگاه بسته بندی چهارتوزین می باشد.

 دستگاه بسته بندی چهار توزین مینی به لحاظ کارکرد ، دارای سیستم  فکی دوخت دو  طرفه به همراه سیستم های برقی برنامه نویسی شده و چهار عدد سیستم توزین  و  در ابعاد و سایزهای مختلف می باشد و در انواع و ظرفیت های مختلف دارای سرعت متناسب با محصول می باشد.

دستگاه بسته بندی چهار توزین مینی مجهز به سیستم  کنترلی تمام لمسی بوده و اپراتور به راحتی می تواند با دستگاه کار کرده و یکی از بزرگترین مزیت های این دستگاه سیستم عیب یابی در محصولات تولیدی بوده و در انواع خطوط صنایع غذایی کاربرد فراوانی دارد.

قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات وخشکبار-قیمت دستگاه بسته بندی مواد غذایی-قیمت دستگاه بسته بندی چهار توزین-دستگاه بسته بندی خشکبار

 

محسن مقدم۱۵ فروردین ۱۳۹۹پاسخ

سلام.آیا دستگاه دمونتاژ هم میشود ؟برای سهولت در جابجایی؟

ویترین نت۱۶ فروردین ۱۳۹۹

سلام دوست عزیز، بله ولی بدون این کار هم جابجایی دستگاه راحته.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .