دستگاه بسته بندی چهارتوزین مینی

حداقل سفارش: 1 دستگاه
69,000,000 تومان
استعلام قیمتتماس
سرعت تولید 20الی35 بسته در دقیقه
ابعاد دستگاه 110*140*260
توان برق مصرفی 220 ولت تک فاز
وزن دستگاه 600کیلوگرم
نوع عملکردبه صورت توزین دار
دقت توزین 5±10 گرم
گارانتی18 ماه
منو4 زبانه

توضیحات دستگاه بسته بندی چهارتوزین مینی

یکی از مهمترین ماشین آلات در زمینه ی تولید محصولات صنایع غذایی و علی الخصوص حبوبات و خشکبار و غیره دستگاه بسته بندی چهارتوزین می باشد. از آنجایی که این دستگاه وظیفه ی خطیر بسته بندی محصولات در شکل ها و سایز های مختلف بنا بر کشش و درخواست بازار در ابعاد و ظرفیت های مختلف تولید می گردد.
شرکت صنعت کاران متحد ، طراح ، سازنده و صادر کننده ماشین آلات خطوط صنایع غذایی و آشامیدنی ، یکی از دستگاههایی که به صورت تمام اتوماتیک تولید می گردد ، دستگاه بسته بندی چهارتوزین می باشد.

 دستگاه بسته بندی چهار توزین مینی به لحاظ کارکرد ، دارای سیستم  فکی دوخت دو  طرفه به همراه سیستم های برقی برنامه نویسی شده و چهار عدد سیستم توزین  و  در ابعاد و سایزهای مختلف می باشد و در انواع و ظرفیت های مختلف دارای سرعت متناسب با محصول می باشد.

دستگاه بسته بندی چهار توزین مینی مجهز به سیستم  کنترلی تمام لمسی بوده و اپراتور به راحتی می تواند با دستگاه کار کرده و یکی از بزرگترین مزیت های این دستگاه سیستم عیب یابی در محصولات تولیدی بوده و در انواع خطوط صنایع غذایی کاربرد فراوانی دارد.

قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات وخشکبار-قیمت دستگاه بسته بندی مواد غذایی-قیمت دستگاه بسته بندی چهار توزین-دستگاه بسته بندی خشکبار

 

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .