دستگاه شیرینگ جک پارویی

حداقل سفارش: 1 دستگاه
25,000,000-45,000,000 تومان
استعلام قیمتتماس
ولتاژ ورودی۳۸۰ ولت
ابعاد کلی دستگاهبستگی به ابعاد کوره دارد
سرعت دستگاهبستگی به ابعاد محصول دارد
وزن دستگاهبستگی به ابعاد دارد
تونلدو جداره و استفاده از پشم سنگ در جداره دوم جهت جلوگیری از هدررفت دما
رولیکجهت سهولت در جابجایی محصول برای دوخت و انتقال به داخل کوره
برند قطعات برقیمارک LS کره

توضیحات دستگاه شیرینگ جک پارویی

دستگاه شیرینگ جک پارویی مخصوص بسته بندی انواع جعبه، کارتن، شیشه، محصولات بهداشتی، کنسرو و انواع مجموعه نوشابه، آب معدنی آب رادیاتور و قوطی های رنگ و گالن و… است.

خصوصیات دستگاه شیرینگ پک جک پارویی :

شیرینگ دارای جک پارویی از یک فیکسچر در قسمت ابتدای دستگاه بهره مند می باشد که از سیستم جک پنوماتیک برای محرک آن استفاده می شود این فیکسچر در جهت ردیف کردن انواع قوطی یا بطری در تعداد مختلف برای پک کردن استفاده می شود از نمونه این محصولات می توان به پکهای ۲۴ عددی ۳۰۰ CC آب معدنی، دوغ، نوشابه و… همچنین انواع قوطی رب، نوشابه، کنسرو و… اشاره کرد.

عملکرد دستگاه شیرینگ پک  جک پارویی :

در ابتدا اپراتور بطری یا ظروف مخصوص این مدل شیرینگ که نیاز به جک پارویی دارد را در داخل فیکسچر پارویی دستگاه قرار می دهد و با فشردن پدال توسط اپراتور جک پارویی عمل کرده و محصول چیده شده را به زیر تیغه دوخت برده و پروسه دوخت به صورت اتوماتیک و بدون نیاز به فشردن پدال یا شاسی مجدد انجام می گیرد. با قرار دادن محصول بعدی و انجام دوخت آن، کارتن یا محصول قبلی به داخل کوره رفته و شیرینگ صورت می گیرد، پس از خروج محصول از داخل کوره نایلون آن که حالت نرم و نزدیک به ذوب دارد به کمک فن خنک کننده ی تعبیه شده در انتهای دستگاه کاملا جذب محصول شده و بسته بندی یا به اصطلاح شیرینگ محصول نهایی می گردد.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .