ناموجود

دستگاه بسته بندی پودری پدالی

کد محصول: VN-5987کد محصول ویترین نت
حداقل سفارش: 1 دستگاه
16,000,000 - 20,000,000 تومان
اطلاع از موجود شدن کالا
ابعاد طول : 80 سانتیمتر - عرض : 75 سانتیمتر - ارتفاع:2:30 سانتیمتر
وزن دستگاه 350کیلوگرم
برق مصرفی1.5کیلو وات در ساعت
ظرفیت مخزن 80کیلوگرم
تعداد نازل۱ نازل
اپراتور مورد نیاز ۱ نفر
الکتروموتور۱۴۰۰RPM KW 1/1
تابلو برقPLC

توضیحات دستگاه بسته بندی پودری پدالی

دستگاه بسته بندی پودری پدالی دارای دامنه وزن متفاوت است. گاهی بسته های مورد نظر وزن های اندکی دارند که نیاز است دستگاه مخصوصی برای پرکردن و بسته بندی آن تهیه شود.
این دستگاه ها مجهز به سیستم های دیجیتالی HMI و PLC ، مانیتور منو فارسی، سیستم عیب یاب اتوماتیک هستند. کاربرد این دستگاه در بسته بندی انواع پودرهای مواد غذایی و دارویی است.
برای این منظور از دستگاه پرکن پودری استفاده می شود که وزن های بین ۱۰۰ گرم تا ۵ کیلوگرم را تزریق می نماید.استفاده از مکانیزم های مختلف تزریق در این دستگاه کار را برای متصدی راحت تر می کند. تایمر، لودیل و کانتر یا تعداد دور ماردون از آن دسته مکانیزم های تزریق هستند که هر یک درصد خطای خاص خود را دارد. باید توجه داشت که سیستم های تزریق با توجه به مواد و درصد خطا به کار گرفته می شود.استفاده از پره های خورد کن در داخل مخزن پل زدن ماده در هنگام تزریق مانند ادویه جات جلوگیری می کند.
بر روی میز دستگاه از تکیه گاه استفاده شده تا ریزشی در اطراف ظرف صورت نگیرد تا در نتیجه آن ضایعات به حداقل میزان برسد.
عملکرد دستگاه بسته بندی پرکن پودر کم حجم به این صورت است که ظرف یا نایلون را در قسمت فیکسچر نازل قرار داده و پدال را می فشاریم. موتور دستگاه پرکن شروع به کار کرده و پودر به اندزه ای که کاربر از پیش تنظیم نموده به داخل ظرف منتقل می شود. دور موتور در پر کن پودر کم حجم ثابت است.

 

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .