دستگاه یخ خردکن و پودر کن یخ

دستگاه یخ خردکن و پودر کن یخ

قیمت: 5,800,000 تومان


دسته بندی :دستگاه خرد کن
برند:گروه صنعتی اسکندری
حداقل سفارش:1دستگاه
خدمات پس از فروش:دارد

توضیحات دستگاه یخ خردکن و پودر کن یخ

دستگاه یخ خردکن وسیله ای است که برای تبدیل یخ خوراکی به یخ خردشده ( پودر یخ ) استفاده میشود. کاربرد پودر یخ در عملیاتی چون نگهداری و حمل فرآورده های دریایی و  گوشتی ، نگهداری مرغ های ذبح شده در كشتارگاه ها برای مدت چند روز بدون انجماد ، كارهای عمرانی، سد سازی و ساختمانی به منظور پایین آوردن درجه حرارت آب مورد نیاز بتن و ... مورد استفاده قرار میگیرد.
یخ خردکن ساخت گروه صنعتی اسکندری از توانایی خردکردن چند تن یخ در ساعت برخوردار می باشد. این دستگاه یخ قالبی در اندازه یک متر را به سادگی به پودر یخ تبدیل مینماید. جنس بدنه یخ خرد کن های ساخت این شرکت از نوع استیل و یا گالوانیزه بسته به نیاز مشتری تولید میگردد. نوع استفاده یخ خردکن استیل و گالوانیزه با یکدیگر متفاوت می باشد. یخ خرد کن استیل جهت تولید یخ مورد استفاده در صنایع غذایی مورد استفاده قرار میگیرد اما یخ خرد کن گالوانیزه در صنایع صنعتی مانند بچینگ بتن و غیره استفاده میشود.
از مزیت یخ خرد کن ساخت گروه صنعتی اسکندری سبک بودن و قابلیت حمل و نقل آسان می باشد. شما به سادگی میتوانید دستگاه را از مکانی به مکان دیگر انتقال دهید. همچنین استفاده از این دستگاه بسیار آسان می باشد و نیازی به گذراندن مهارت های تخصصی جهت استفاده از آن نمی باشد. با توجه به ساختار این یخ خرد کن ، امکان هر گونه آسیب رسیدن حین استفاده به اپراتور و استفاده کننده از دستگاه به صفر رسیده است.

مشخصات فنی دستگاه یخ خردکن و پودر کن یخ

نوع موتورموتوژن تبریز
قدرت موتور1.5 تا 6 اسب بنا به سفارش مشتری
جنس بدنه داخلی و خارجیگالوانیزه ضد زنگ ( بنا به سفارش مشتری )
سیستم انقال قدرتتسمه و فولی
نوع بلبرینگژاپنی
نوع یاتاقانکره ای
نوع تسمه و فولیکره ای
مدت زمان گارانتییک سال
نوع جوشکاریمیگ مگ با گاز دی اکسید کربن و آرگون

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه
ثـبت سوال
کانال تلگرام ویترین نت

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل