ناموجود

آبپاش روتاری R 3000 برند نلسون

کد محصول: VN-7739کد محصول ویترین نتPriceHistoryReplace
250,000 - 300,000 تومان
زمان ارسال: 2 الی 5 روز کاری
جهت اطلاع از موجود شدن کالا مشخصات خود را در قسمت زیر وارد نمائید:
اطلاع از موجود شدن کالا
مشخصات فنی
نام محصولآبپاش روتاری R 3000 برند نلسون
سیستم نازل TN3
بدنهگردان
درپوش گرداننده مونتاژ شده به رنگ آبی
نظرات
نقد و بررسی

توضیحات آبپاش روتاری R 3000 برند نلسون

طراحی آبپاش روتاری R 3000 برند نلسون بسیار ساده است و تنها یک قسمت گردان دارد که سبب چرخش آن می شود. با این حال شما می توانید از این آبپاش بالاترین سطح اطمینان و عدم خوردگی در دشوارترین شرایط مزرعه را انتظار داشته باشید. نسل جدید این نوع آبپاش، دارای صفحاتی است که به کاربر این امکان را می دهد که در فشار پایین آب عملکرد بالایی داشته باشد و در نتیجه در مصرف انرژی صرفه جویی به عمل آید.

ویژگی ها :

آبپاش R 3000  تقریبا یکنواختی را افزایش می دهد دلیل این امر این است که آبپاش های مجاور هم پوشانی خوبی دارند.
کاهش باد بردگی و تبخیر و تعرق: آبپاش روتاری R 3000 به نسبت بقیه آبپاش ها با شرایط بادخیز خود را بهتر مطابقت می دهد . دلیل این امر این است که در سطح پایین تری در مسیر باد  قرار می گیرد. و به این ترتیب باد بردگی و تبخیر و تعرق را کاهش می دهد.

نازل های کد گزاری شده رنگی :سیستم نازل TN3 در مرکز سری محصولات R3000 سبب سهولت در شناسایی این محصولات، مقاومت در برابر فرسایش و دقت بالای نازل ها می شود. علاوه بر این، این سیستم به شما این امکان را می دهد که شست و شو و تمیز کردن نازل ها را با سرعت بالاتری انجام دهید بدون این که نیاز باشد که کل سیستم را خاموش کنید. این گزینه بهترین راه برای تغییر نازل ها در نیمه فصل زراعی است.

طراحی متنوع :یک آبپاش به تنهایی برای همه شرایط به درستی عمل نمی کند؛ به همین دلیل سازندگان R3000 برای غلبه بر این مشکل انواع گوناگونی از این آبپاش را طراحی کرده اند. علاوه براین اجزای این آبپاش براحتی با یک فشار دادن و پیچاندن قابل تغییر هستند. به این ترتیب چنانچه شما مایل باشید که در فصل کشت ترکیب اجزای این آبپاش را تغییر دهید محدودیت خاصی نخواهید داشت.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

درخواست مشاوره رایگان

ثبت درخواست
مشاوره رایگان